OFFtopik
2010. június 16. 00:35
#581
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Én néha a leveleken szoktam nevetni. Nem is tudom pontosan hol, Facebookon, Myspace-en, vagy a zedge.net-en, kapotam olyan leveleket, hogy jó lenne, ha találkoznánk.
A legszebb az, hogy a srác a Közel-Keleten lakik. Előszeretettel írnak Indiából, Egyiptomból, meg a jó ég tudja honnan. Én szívesen elbeszélgetek velük, de hogy találkozzunk?
Ááááá.
2010. június 16. 00:37
#583
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.16. 00:30)
Én gyűlölöm a szőke nőket, wááá mármint nem a sztereotípiákra gondolok. Egyszerűen nem tetszik az a hajszín. Mondjuk az tegyük hozzá, hogy 90%-ban csak szőke barátnőim voltak
Sőt, sok természetes szőke...Hát így jött össze.
Szerk.: Rövidre igen, a nyarat megpróbálom a sportnak szentelni azért lett most ilyen rövid. Amúgy olyan 2 centi környékén szoktam hagyni. Ja és a hajszín az sötétbarna
Szemem is elvieleg az, de nekem varázsszemem van. Nyáron kizöldül (mértékkel persze), van benne kis citromsárga is.
Szerk.: Rövidre igen, a nyarat megpróbálom a sportnak szentelni azért lett most ilyen rövid. Amúgy olyan 2 centi környékén szoktam hagyni. Ja és a hajszín az sötétbarna
Na neeee. Imádom a barna szemű pasikat.
És mivel rengeteg sötét hajú és barna szemű férfi szaladgál, nincs okom panaszkodni.
2010. június 16. 00:39
#584
|
|
Gabor28Mr. Sunshine |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.24. Hozzászólás: 2116 Csatolások: 18119 Azonosító: 33038 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:37)
Na neeee. Imádom a barna szemű pasikat.
És mivel rengeteg sötét hajú és barna szemű férfi szaladgál, nincs okom panaszkodni.
És mivel rengeteg sötét hajú és barna szemű férfi szaladgál, nincs okom panaszkodni.
Nahát ezen most meglepődtem. Kellan Lutz után
Neki kék vagy zöld szeme van meg világos haja, nem?
2010. június 16. 00:41
#585
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Gabor28 @ 2010.06.16. 00:39)
Nahát ezen most meglepődtem. Kellan Lutz után
Neki kék vagy zöld szeme van meg világos haja, nem?
Neki kék vagy zöld szeme van meg világos haja, nem?
Szőke haja, kék szeme van. Szóval vannak kivételek.
2010. június 16. 00:43
#587
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:37)
Na neeee. Imádom a barna szemű pasikat.
És mivel rengeteg sötét hajú és barna szemű férfi szaladgál, nincs okom panaszkodni.
És mivel rengeteg sötét hajú és barna szemű férfi szaladgál, nincs okom panaszkodni.
Hát igen, belőlük tényleg nagy a választék
Nőknél én még el tudom viselni a természetes vöröset is hajban...Szerintem van akinek kifejezetten jól áll. Van 1-2 igazán gyönyörű vörös hajú hölgy. De egy pasin...
2010. június 16. 00:45
#588
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:42)
Jó látni, hogy nem csak én vagyok éjszakai bagoly. 
Ne is mondd, én fent szoktam lenni 3-ig...
2010. június 16. 00:45
#589
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.16. 00:43)
Hát igen, belőlük tényleg nagy a választék
Vagyis inkább úgy mondanám, hogy belőlünk
Nőknél én még el tudom viselni a természetes vöröset is hajban...Szerintem van akinek kifejezetten jól áll. Van 1-2 igazán gyönyörű vörös hajú hölgy. De egy pasin...

Nőknél én még el tudom viselni a természetes vöröset is hajban...Szerintem van akinek kifejezetten jól áll. Van 1-2 igazán gyönyörű vörös hajú hölgy. De egy pasin...
Láttam már piros hajú pasit is.
2010. június 16. 00:46
#590
|
|
Gabor28Mr. Sunshine |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.24. Hozzászólás: 2116 Csatolások: 18119 Azonosító: 33038 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.16. 00:45)
Ne is mondd, én fent szoktam lenni 3-ig...
Anyum néha meg is szól érte, hogy nemsokára felcserélem a napszakokat, ugyanis ritkán előfordul, hogy bealszom nap közben 
Na ez nálam is kb. pont így működik
2010. június 16. 00:46
#591
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Ha már ennyien itt vagyunk. Volt egy érdekes beszélgetésem a minap arról, hogy egy pasira is lehet-e mondani, hogy szép...Erről mi a véleményetek?
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Én simán tudnék zsűrizni egy koedukált szépségversenyen. Igenis bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél.
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
2010. június 16. 00:47
#593
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.16. 00:46)
Ha már ennyien itt vagyunk. Volt egy érdekes beszélgetésem a minap arról, hogy egy pasira is lehet-e mondani, hogy szép...Erről mi a véleményetek?
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Én simán tudnék zsűrizni egy koedukált szépségversenyen. Igenis bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél.
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Szerintem igen lehet mondani, bár kicsit furcsán hangzik, mi inkább helyeset mondunk rátok
2010. június 16. 00:47
#594
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.16. 00:45)
Ne is mondd, én fent szoktam lenni 3-ig...
Anyum néha meg is szól érte, hogy nemsokára felcserélem a napszakokat, ugyanis ritkán előfordul, hogy bealszom nap közben 
Én már általánosban se tudtam éjféltől korábban elaludni. Emiatt rengeteget késtem.
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
2010. június 16. 00:49
#595
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:47)
Én már általánosban se tudtam éjféltől korábban elaludni. Emiatt rengeteget késtem.
Notórius késő, illetve utolsó percben érkező vagyok.
Rossz szokás. Tegnap 3 után feküdtem le, de reggel 8-kor már fent voltam.
Mondjuk napközben én is alszok egy kicsit.
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
Én nagyon korán kelő, és későn fekvő vagyok detto. Pl. tegnap fél 2-kor feküdtem le, és 6:15 fele már fent voltam, és egyátalán nem vagyok álmos, nem tudom mitől van ez, de örülök neki
2010. június 16. 00:49
#596
|
|
Gabor28Mr. Sunshine |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.24. Hozzászólás: 2116 Csatolások: 18119 Azonosító: 33038 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.16. 00:46)
Ha már ennyien itt vagyunk. Volt egy érdekes beszélgetésem a minap arról, hogy egy pasira is lehet-e mondani, hogy szép...Erről mi a véleményetek?
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Én simán tudnék zsűrizni egy koedukált szépségversenyen. Igenis bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél.
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Hát ez elég érdekes téma. Szerintem egy pasi nem lehet szép. Vagyis nem ezzel a szóval, csak maximum helyes vagy "jól néz ki". Viszont abban van valami, hogy "bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél".
2010. június 16. 00:50
#597
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:47)
Én már általánosban se tudtam éjféltől korábban elaludni. Emiatt rengeteget késtem.
Notórius késő, illetve utolsó percben érkező vagyok.
Rossz szokás. Tegnap 3 után feküdtem le, de reggel 8-kor már fent voltam.
Mondjuk napközben én is alszok egy kicsit.
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
A suliban én is mindig az utolsó pillanatban futottam be
Hát igen, már az ősök is folyamatosan mondják, hogy én vagyok a vámpír a családban
2010. június 16. 00:51
#598
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Gabor28 @ 2010.06.16. 00:49)
Hát ez elég érdekes téma. Szerintem egy pasi nem lehet szép. Vagyis nem ezzel a szóval, csak maximum helyes vagy "jól néz ki". Viszont abban van valami, hogy "bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél".
Igen, ebben én is egyetértek, inkább a szép helyett azt mondjuk hogy helyes, jó pasi, jól néz ki, persze szépek vagytok ám, csak nem ezzel a szóval
2010. június 16. 00:51
#599
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.16. 00:46)
Ha már ennyien itt vagyunk. Volt egy érdekes beszélgetésem a minap arról, hogy egy pasira is lehet-e mondani, hogy szép...Erről mi a véleményetek?
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Én simán tudnék zsűrizni egy koedukált szépségversenyen. Igenis bizonyos férfiak szebbek bizonyos nőknél.
Szerintem (és ezt ízig-vérig hetero-ként mondom) Igenis lehet mondani egy pasira, hogy szép SŐT én össze is tudnék hasonlítani egy pasit egy nővel, még mindig hetero-ként beszélek
Szerintem is lehet. Van akiről rögtön ez a szó jut eszembe.
2010. június 16. 00:51
#600
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.16. 00:47)
Én már általánosban se tudtam éjféltől korábban elaludni. Emiatt rengeteget késtem.
Notórius késő, illetve utolsó percben érkező vagyok.
Rossz szokás. Tegnap 3 után feküdtem le, de reggel 8-kor már fent voltam.
Mondjuk napközben én is alszok egy kicsit.
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
Christo, ezek szerint te is vámpírnak készülsz?
Én is ilyen vagyok egy az egyben
Bár én most csak azért vagyok ébren, mert háttereket csinálok AFCgirl-nek, most járok őőő 70-nél.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:
