OFFtopik
2010. július 11. 20:27
#6363
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:27)
Én meg itt
ANNYIRA jó kedvem van, hogy az leírhatatlan 25 centis a mosolyom, MERT megérdemlem!
Na mi a jó kedv oka, ha megtudhatom?
2010. július 11. 20:29
#6365
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 21:10)
Szabi
az se semmi....
Én Tamás vagyok, amit nem szeretek, szimplán Tomi az jó. Bár mindig is úgy voltam vele, hogy nem éppen egy férfias név
Bár én se vagyok egy férfias látvány, inkább kölyökképű, szóval még passzol is hozzám... NA NEM ARRA gondolok ,hogy ilyen Steiner Kristóf szint csupán csak, hogy inkább egy táncos, mint egy boxoló
Szerk.: Szia Roxi, én még maradok
Én Tamás vagyok, amit nem szeretek, szimplán Tomi az jó. Bár mindig is úgy voltam vele, hogy nem éppen egy férfias név
Szerk.: Szia Roxi, én még maradok
Egyszer kíváncsi lennék a kölyökképedre
Pénteken voltam utoljára, de azóta gépközelben sem voltam. Tegnap falunap volt, aztán este bál, 2 után feküdtem le, ma anyum fél 9-kor keltett, hogy megyünk strandra és 8-kor értem haza, úgyhogy fájnak a szemeim a víztől, fáj a szám (ez egy tegnapi isteni baleset, ami azért történt, mert balf*sz voltam
2010. július 11. 20:32
#6366
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.11. 20:29)
Egyszer kíváncsi lennék a kölyökképedre 
Fénykép a fórumozókról topikban van 2 kép picit hátrébb... Mondjuk nem a legfrissebbek, sőt... de kb. tükrözi a valóságot, bár talán inkább a 2. ÉSSSS gyönyörű ez a szám!!!!
2010. július 11. 20:33
#6367
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:32)
Fénykép a fórumozókról topikban van 2 kép picit hátrébb... Mondjuk nem a legfrissebbek, sőt... de kb. tükrözi a valóságot, bár talán inkább a 2. ÉSSSS gyönyörű ez a szám!!!!
Melyik szám?
2010. július 11. 20:35
#6368
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
A 23, na jó nem...a 9 hahahaha wheheheh amúúgy Charlie - Könnyű álmot hozzon az éj, de a 3-as amúgy tényleg egy formás szám, olyan kis markolni való ^^
2010. július 11. 20:35
#6369
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:35)
A 23, na jó nem...a 9 hahahaha wheheheh amúúgy Charlie - Könnyű álmot hozzon az éj, de a 3-as amúgy tényleg egy formás szám, olyan kis markolni való ^^
Pumi jól vagy?
2010. július 11. 20:38
#6371
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Csak egy enyhe stroke-om volt, de már jól vagyok
Na jó, tényleg befejeztem.
Mi jót csináltok?
Anita: Nincs mit, mindjárt én is meghallgatom, hogy mit is kerestünk ily nagy hévvel...
Mi jót csináltok?
Anita: Nincs mit, mindjárt én is meghallgatom, hogy mit is kerestünk ily nagy hévvel...
2010. július 11. 20:39
#6372
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:27)
Én meg itt
ANNYIRA jó kedvem van, hogy az leírhatatlan 25 centis a mosolyom, MERT megérdemlem!
na mesélj, mi történt, hogy ennyire jó kedved van, aminek én persze nagyon örülök
2010. július 11. 20:41
#6374
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:32)
Fénykép a fórumozókról topikban van 2 kép picit hátrébb... Mondjuk nem a legfrissebbek, sőt... de kb. tükrözi a valóságot, bár talán inkább a 2. ÉSSSS gyönyörű ez a szám!!!!
én láttam
de tényleg nagyon jó képek
2010. július 11. 20:42
#6376
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.07.11. 20:41)
én láttam
de tényleg nagyon jó képek
de tényleg nagyon jó képek
Nana, én egy szóval se állítottam, hogy jók lennének, de persze köszönöm szépen, de te elfogult vagy
Szerk.: Ki van rajta Niki?
2010. július 11. 20:42
#6377
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:38)
Csak egy enyhe stroke-om volt, de már jól vagyok
Na jó, tényleg befejeztem.
Mi jót csináltok?
Anita: Nincs mit, mindjárt én is meghallgatom, hogy mit is kerestünk ily nagy hévvel...
Mi jót csináltok?
Anita: Nincs mit, mindjárt én is meghallgatom, hogy mit is kerestünk ily nagy hévvel...
2010. július 11. 20:42
#6378
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:42)
Nana, én egy szóval se állítottam, hogy jók lennének, de persze köszönöm szépen, de te elfogult vagy
Szerk.: Ki van rajta Niki?
Szerk.: Ki van rajta Niki?
Ronikkaa
2010. július 11. 20:43
#6379
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:40)
Hehe, jó ez a smile
Lassan már le kell írnom ezeket, mert olyan sok van ami nincs a listán...
két kettőspont közé írd a hullam szót
amúgy Bessie-é az érdem, még ő írta le nekem
2010. július 11. 20:44
#6380
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 20:32)
Fénykép a fórumozókról topikban van 2 kép picit hátrébb... Mondjuk nem a legfrissebbek, sőt... de kb. tükrözi a valóságot, bár talán inkább a 2. ÉSSSS gyönyörű ez a szám!!!!
Nem bírtam megállni, hogy ne keressem vissza, úgyhogy megtettem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jó képek, mert azok, sőt..
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

