OFFtopik
2010. június 01. 20:24
#82
Idézet (tironman @ 2010.06.01. 20:13)
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy lehet az Off topicban offolni?

Mivel offtopik a neve ezért gondolom igen
2010. június 01. 21:39
#83
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (tironman @ 2010.06.01. 20:13)
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy lehet az Off topicban offolni?

Ne kötekeddjééé'!!
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
2010. június 01. 21:46
#84
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.06.01. 21:39)
Ne kötekeddjééé'!!
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
Győzzük le őket a saját módszerükkel.
60 új reg ..
2010. június 01. 22:01
#86
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Amugy néha már "lelkiismeret" furdalásom van hogy ezeket a kis nyomikat nem jelölöm vissza és nem szavazok rájuk. Lehet ennyi lenne az örömük az életben és még ezt is elveszem tőlük.
2010. június 01. 22:18
#87
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.01. 15:39)
Engem nem zavar, ha bejelölnek, én megerősítem csak én nem fogok bejelölni senkit, esetleg akit tényleg ismerek vagy váltottam vele néhány szót (össz. kettő ilyen van a húgom és hanita).
2010. június 01. 22:24
#88
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.01. 17:11)
Nah lássuk csak hogyan is kezdjem hogy mindenhez tudjak írni. Ami a bejelöltgetéseket illeti,engem személy szerint igenis zavar. Mert a legtöbbet mégcsak nem is ismerem,de azért ezerrel jelöl az összes. Ha legalább írna,beszélnénk kicsit,az más lenne.A férfi-nő probléma hát,azt nem tudom,ugyanis egyszer nekem is át váltott egy rövid időre pedig semmit sem nyomtam le
.
Engem is nagyon tud zavarni, amikor ilyen pár napja beregisztrált zöldfülűek bejelölgetnek.
Ma pl. ő jelölt be: http://starity.hu/profil/115351-doora/ és írt az üzenőfalamra, hogy szavazott rám, de én is dobjam már meg egy szavazattal. Igaz, nem mostanában regelt be, hanem még 2009-ben, de még két szót nem váltottam vele, de azért bejelölt
2010. június 01. 22:28
#89
|
|
rheuska-- anti-paparazzi --- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.18. Hozzászólás: 1748 Csatolások: 7732 Azonosító: 24717 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.06.01. 21:39)
Ne kötekeddjééé'!!
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
nemááááár... tegyünk vmit!
2010. június 01. 22:41
#90
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.06.01. 21:39)
Ne kötekeddjééé'!!
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
Más: gyerekek, most néztem, hannamontana csupán 60 szavazattal áll Jessica Alba előtt, az első helyen a sztárranglistán... nem tudnánk valahogy feljebb tornázni, és lenyomni a tinik bálványát?
Hát ha kell lehet, hogy tudnék szerezni párat...de mondjuk ők is miláj rajongók, úgyhogy inkább nyugton maradok
2010. június 01. 22:46
#92
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Lillus @ 2010.06.01. 22:44)
Épp most kaptam egy üzenetet egy lánytól.
ennyi az üzenet: Szavazz
valószínű, hogy fogok
meg amúgy miért is kellene szavaznom?... pff
mennyi h...e van
ennyi az üzenet: Szavazz
valószínű, hogy fogok
mennyi h...e van
Ezek után még az kéne, hogy:
Szavazz és nyerhetsz egy ingyen két főre szóló utazást Hawaii-ra
2010. június 01. 23:06
#93
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Nem találkoztatok véletlenül egy olyan zöldfülűvel (bár már lehet nem az
), akinek a bemutatkozásában olyanok álltak, mintha a myvipen lenne? Ezek voltak benne, hogy "nem vagyok pózer", meg "ne lopd le a képem, mert te vagy a pózer" meg "ne írkálj olyat, hogy vegyem le a képem, mert nem győzöl meg, hogy nem én vagyok én" vagy mi... na kicsit már én is bele zavarodtam. Meg mindent h-val írt pl ish meg még volt más is, talán. Kora kb <15.
Na szóval nővéremnek akarom megmutatni, de nem emlékszem a nevére, szóval ha valaki véletlenül a frissen regisztráltak mezején jár és összefut vele szóljon már.
Na szóval nővéremnek akarom megmutatni, de nem emlékszem a nevére, szóval ha valaki véletlenül a frissen regisztráltak mezején jár és összefut vele szóljon már.
2010. június 02. 06:34
#96
|
|
numberonefan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 630 Csatolások: 178 Azonosító: 127836 offline
|
Idézet (tironman @ 2010.06.01. 20:13)
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy lehet az Off topicban offolni?

Nemtom, de nagyon jó
2010. június 02. 07:06
#97
Idézet (Bessie @ 2010.06.01. 23:08)
Én is azt az üzenetet kaptam.
Egyszerűen csak: szavazz. Bár még azt se helyesen írta, csak egy z-vel.
Eldobom az agyam az ilyen embereken.
Eldobom az agyam az ilyen embereken.
ilyet én is kaptam
2010. június 02. 12:17
#98
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Szép jó napot!
Volt egy beszélgetésem ismerőssel tetoválásokról, akar csinálni, de én próbáltam lebeszélni, lévén nekem is van és meg is bántam. Nektek mi a véleményetek tetkókról, piercingekről?
Volt egy beszélgetésem ismerőssel tetoválásokról, akar csinálni, de én próbáltam lebeszélni, lévén nekem is van és meg is bántam. Nektek mi a véleményetek tetkókról, piercingekről?
2010. június 02. 12:24
#99
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.02. 12:17)
Szép jó napot!
Volt egy beszélgetésem ismerőssel tetoválásokról, akar csinálni, de én próbáltam lebeszélni, lévén nekem is van és meg is bántam. Nektek mi a véleményetek tetkókról, piercingekről?
Volt egy beszélgetésem ismerőssel tetoválásokról, akar csinálni, de én próbáltam lebeszélni, lévén nekem is van és meg is bántam. Nektek mi a véleményetek tetkókról, piercingekről?
Csak oda tetesd, ahova még évek múlva sem bánnád meg. Szerintem, bár nekem nincs....
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



