Én imádom a görögdinnyét. Lehet, hogy legközelebb arra mondják, hogy mérgezett, vagy rákkeltő anyag van benne.
OFFtopik
2010. június 19. 21:06
#1082
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.19. 20:39)
Ettem egy hatalmas darab dinnyét, nagyon megérte az árát. Kicsit aggódtam, hogy kidobott pénz lesz, de komolyan mondom tavaly egész nyáron jó, ha egy ilyen édes dinnye volt...
Én is imádom a dinnyét,kár hogy nincs most itthon
2010. június 19. 21:09
#1083
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Sziasztok!
Én is nagyon szeretem a dinnyét
Egyébként érdekes, múlt nyáron valahogy tényleg nem voltak jók
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.19. 20:39)
Ettem egy hatalmas darab dinnyét, nagyon megérte az árát. Kicsit aggódtam, hogy kidobott pénz lesz, de komolyan mondom tavaly egész nyáron jó, ha egy ilyen édes dinnye volt...
Én is nagyon szeretem a dinnyét
Egyébként érdekes, múlt nyáron valahogy tényleg nem voltak jók
2010. június 19. 21:20
#1084
nálunk ma volt görögdinnye
viszont a sárgadinnyét ki nem állhatom
2010. június 19. 21:29
#1086
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.19. 21:28)
Én a sárgát is szeretem
Görögdinnye magokkal, hogy álltok? Bátyám bizony kiszedegeti egyesével
Engem nem zavar...
Görögdinnye magokkal, hogy álltok? Bátyám bizony kiszedegeti egyesével
Engem is eléggé zavar, de mondjuk csak akkor ha nagyon sok van benne, amúgy kiköpködöm
2010. június 19. 21:31
#1087
Idézet (Candies @ 2010.06.19. 21:29)
Engem is eléggé zavar, de mondjuk csak akkor ha nagyon sok van benne, amúgy kiköpködöm 
Én kiszedegetem vagy kiköpködöm,amihez épp kedvem van
2010. június 19. 21:32
#1089
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.19. 21:31)
Erről jut eszembe, tavaly lehetett kapni mag nélküli dinnyét is... Más is evett? Nekem nagyon tetszett a dolog, remélem idén is lesz 
Én ettem,vicces volt de finom
2010. június 19. 21:32
#1090
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.19. 21:31)
Erről jut eszembe, tavaly lehetett kapni mag nélküli dinnyét is... Más is evett? Nekem nagyon tetszett a dolog, remélem idén is lesz 
Én még nem hallottam róla
2010. június 19. 21:56
#1091
Idézet (Candies @ 2010.06.19. 21:20)
nálunk ma volt görögdinnye
viszont a sárgadinnyét ki nem állhatom
jujj, nekem meg a sárgadinnye a kedvencem...de szeretem a görögdinnyét is
PuMiToO engem is nagyon zavar a mag, addig el sem kezdem enni a dinnyét, míg az összes magot ki nem szedem
2010. június 19. 21:58
#1092
Idézet (hanita @ 2010.06.19. 21:56)
jujj, nekem meg a sárgadinnye a kedvencem...de szeretem a görögdinnyét is
Mostanában mondjuk én is kezdem megszeretni a sárgadinnyét, kiskoromban utáltam nagyon mert hányingerem volt tőle
2010. június 19. 22:00
#1093
Idézet (Candies @ 2010.06.19. 21:58)
Mostanában mondjuk én is kezdem megszeretni a sárgadinnyét, kiskoromban utáltam nagyon mert hányingerem volt tőle 
Én egyszer sárgabarackból ettem annyit, hogy a hasmenés kapott el tőle, ettől függetlenül persze ugyanúgy imádom a sárgabarackot
2010. június 19. 22:02
#1094
Idézet (hanita @ 2010.06.19. 22:00)
Én egyszer sárgabarackból ettem annyit, hogy a hasmenés kapott el tőle, ettől függetlenül persze ugyanúgy imádom a sárgabarackot 
Én a cseresznyével szoktam így járni
2010. június 19. 22:04
#1096
Idézet (bibicsibi @ 2010.06.19. 22:03)
Sziasztok, én is megjöttem 
na akkor te melyik gyümölcstől szoktál hasmenést kapni?
2010. június 19. 22:04
#1097
Én is visszajöttem. Írtam a Wikipédiában egy cikket Romina Powerről.
2010. június 19. 22:04
#1098
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.06.19. 22:04)
na akkor te melyik gyümölcstől szoktál hasmenést kapni? 
2010. június 19. 22:05
#1099
Idézet (Candies @ 2010.06.19. 22:04)
na akkor te melyik gyümölcstől szoktál hasmenést kapni? 
Én egyiktől sem, szerencsére.
2010. június 19. 22:07
#1100
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Na ez most csak úgy eszembe jutott:
Nektek szokott olyan lenni, hogy éjszaka azt hiszitek, hogy fenn vagytok, és közben azt is csak álmodjátok?
Nekem pl. ma volt olyan hogy azt álmodtam, végig az időt nézem, közben egész végig aludtam.
Nektek szokott olyan lenni, hogy éjszaka azt hiszitek, hogy fenn vagytok, és közben azt is csak álmodjátok?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

