milyenre?
én meg ebédeltem.
OFFtopik
2010. június 26. 15:36
#1861
2010. június 26. 15:36
#1862
Idézet (Emcsi @ 2010.06.26. 15:35)
jah anyukám festette az enyémet 
Nekem is feste volt eddig vörösre,de nemrég abbahagytam és most várom hogy lekopjon. Jobban tetszett a természetes barnám.
2010. június 26. 15:36
#1863
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.26. 15:31)
Na, akkor "mindenki" itt van csak csöndbe
Jaj én csak azért nem szóltam, mert nem vagyok egészségeséletmódkövető, illetve, szeretem a gyorséttermi kajákat.
De amúgy jól vagyok. Na. most ennek sem lett értelme, újabb fölösleges +1 hozzászólás nekem.
2010. június 26. 15:37
#1864
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (heartless @ 2010.06.26. 15:36)
milyenre?
én meg ebédeltem.
én meg ebédeltem.
nekem ilyen szőkésbarna hajam van, és a fehér bőrömhöz jobb szeretem a barnát, pont olyan mint Kristen S. esete
2010. június 26. 15:38
#1865
Idézet (Emcsi @ 2010.06.26. 15:37)
Már vagy 5 éve sötét a hajam 
nekem meg 21
2010. június 26. 15:39
#1866
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
lsjadghjlkasdgkjsadhgsadssdjhJHSDJGHSDJGHSJGHJSDLFHGJSHGJjhjhfjsgh!!!!!
huhh. köszi a topik inditójának, ez már nagyon rámfért!
huhh. köszi a topik inditójának, ez már nagyon rámfért!
2010. június 26. 15:44
#1869
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.06.26. 15:35)
jah anyukám festette az enyémet 
Nálunk fordítva van, én szoktam befesteni női életadóm haját
inspiredboy: Ebbe még így is több értelem volt, mint sokak hozzászólásában....Nem OFF-osokra utalok.
2010. június 26. 15:47
#1870
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.26. 15:44)
Nálunk fordítva van, én szoktam befesteni női életadóm haját
.....
tényleg?
2010. június 26. 15:49
#1871
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.06.26. 15:47)
tényleg?
ezen tök meglepődtem, az én tesóm sosem festené be anyum haját, én vagyok mindig ez a vállalkozó szellemű 
én is szoktam festeni anyum haját
2010. június 26. 15:51
#1872
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.06.26. 15:47)
tényleg?
ezen tök meglepődtem, az én tesóm sosem festené be anyum haját, én vagyok mindig ez a vállalkozó szellemű 
Nálunk ugye csak pasik vannak itthon szóval valakinek muszáj segítenie
2010. június 26. 16:02
#1873
nekem van 1 vörös tincsem, anyám festette be
amúgy nekem is vannak ősz hajszálaim. sok stressz emberek...
amúgy nekem is vannak ősz hajszálaim. sok stressz emberek...
2010. június 26. 16:03
#1874
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
hát ez a hülye stressz, 20-22 évesen itt őszül mindenki??
szerk: ezek a kommentek a végén??
http://starity.hu/forum/topik/155356-selena-gomez-girls-life-fotosorozat/oldal/2/
szerk: ezek a kommentek a végén??
2010. június 26. 16:08
#1875
spam,flood
van itt minden
vaaa, annyira jó lett ez a Lange album, második hallgatásra mégjobban adja
vaaa, annyira jó lett ez a Lange album, második hallgatásra mégjobban adja
2010. június 26. 16:12
#1876
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Megjöttem.
Én éppen főzni voltam. Apa megint chilis babot akart.
A hajfestést én 14 éves koromban kezdtem. Sokáig 7-8 évig vöri voltam, majd megtetszett a kékesfekete (jó, tudom. Divatszín
). Azt is meguntam, most meg original barna.
Szinte mindig én festettem a hajamat. Meg az anyáét is, mert ő nem érti hogyan kell.
Váááá.
A kandúrom olyan szépen ül itt a billentyűzet mellett.
Mindjárt beleharapok.
A hajfestést én 14 éves koromban kezdtem. Sokáig 7-8 évig vöri voltam, majd megtetszett a kékesfekete (jó, tudom. Divatszín
Szinte mindig én festettem a hajamat. Meg az anyáét is, mert ő nem érti hogyan kell.
Váááá.
2010. június 26. 16:33
#1880
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (heartless @ 2010.06.26. 16:26)
unalom van...
Én leszaladtam a kiskutyával, de már itt vagyok. Nincs jól szegény
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
