Az mr2 rádiós interjút felvette valaki?
Csak szólok, hogy lehet benne lesznek az RTL Klub valamelyik műsorában, mert a koncert előtt, láttam a csatornától hátul bevonulni operatőrt, riportert.
Paramore
2013. június 18. 16:58
#281
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
2013. június 18. 18:13
#282
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.06.18. 16:58)
Az mr2 rádiós interjút felvette valaki?
Csak szólok, hogy lehet benne lesznek az RTL Klub valamelyik műsorában, mert a koncert előtt, láttam a csatornától hátul bevonulni operatőrt, riportert.
Csak szólok, hogy lehet benne lesznek az RTL Klub valamelyik műsorában, mert a koncert előtt, láttam a csatornától hátul bevonulni operatőrt, riportert.
A rádiós cucc kb szóról szóra a Reflektoros interjú volt. Bejátszottak kb 4-5 dalt, és ennyiben ki is merült. Még mindig várjuk a videóidat, már mindenkinek habzik a szája.
KÉPEK ITT
2013. június 18. 18:44
#283
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (dijansalihu @ 2013.06.18. 18:13)
A rádiós cucc kb szóról szóra a Reflektoros interjú volt. Bejátszottak kb 4-5 dalt, és ennyiben ki is merült. Még mindig várjuk a videóidat, már mindenkinek habzik a szája.
KÉPEK ITT
KÉPEK ITT
Dolgozok rajta, de az egészet nem rakom fel, mert jópár dal alatt nagyon rossz látási viszonyok voltak, elémálltak, lökdöstek, szóval néha nézhetetlen.
2013. június 18. 18:57
#284
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.06.18. 18:44)
Dolgozok rajta, de az egészet nem rakom fel, mert jópár dal alatt nagyon rossz látási viszonyok voltak, elémálltak, lökdöstek, szóval néha nézhetetlen. 
Okés, csak az Anklebiters legyen meg, az a legfontosabb.
2013. június 18. 19:39
#285
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
itt a Fast In My Car is.
2013. június 18. 20:33
#286
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
és akkor Anklebiters.
2013. június 21. 10:26
#287
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Melyik dalt tegyem még fel?
2013. június 23. 16:18
#288
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
2013. június 25. 13:53
#290
Idézet (bertmccracken @ 2013.06.25. 13:50)
ezeket csak úgy kaptam random
kösz Paramore
Ilyet én is akarok, de csak azok kaptak akik anno előrendelték az albumot.
BTW pár órán belül klippremier. Ha még nem vagytok tagok a Paramore.net-et, regisztráljatok, mert csak tagok láthatják az Anklebiters videóját (elméletileg).
2013. június 25. 14:12
#291
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Ezt ismeritek?
2013. június 25. 14:16
#293
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (bertmccracken @ 2013.06.25. 14:12)
persze
ezt szerintem régebben linkeltem
ezt szerintem régebben linkeltem
De szerintem lehetnek mások akik nem.
2013. június 25. 14:30
#294
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.06.25. 14:16)
De szerintem lehetnek mások akik nem. 
jólvan blee
2013. június 25. 16:58
#295
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Vicces let ez a klip.
Most már tudom, hogy néznek ki a bokaharapdálók.
2013. június 25. 16:59
#296
hááát.. egynek elmegy, de nem fogom minden nap megnézni az biztos
2013. június 25. 21:01
#297
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Hangtechnika búziknak, mint én is, ez érdekes lehet: http://www.prosoundweb.com/article/dialing_it_in_delivering_consistent_concert_sound_for_paramore/
Hogyan monitoroz koncertek alatt a banda. Erről jut eszembe, hogy van egy felvételem a régi dobosuk fülmonitorából, még a 2010-es turnéról. Igazából élvezhtetlen, mert csak a metronómot hallani az egészen meg alatta keveset a dobokból, meg kicsi a gitárból, még énekfoszlányok.
Hogyan monitoroz koncertek alatt a banda. Erről jut eszembe, hogy van egy felvételem a régi dobosuk fülmonitorából, még a 2010-es turnéról. Igazából élvezhtetlen, mert csak a metronómot hallani az egészen meg alatta keveset a dobokból, meg kicsi a gitárból, még énekfoszlányok.
2013. június 26. 18:01
#298
|
|
BlackRose69|100% CUTE| |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.21. Hozzászólás: 1123 Csatolások: 145 Azonosító: 196491 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.06.25. 21:01)
Hangtechnika búziknak, mint én is, ez érdekes lehet: http://www.prosoundweb.com/article/dialing_it_in_delivering_consistent_concert_sound_for_paramore/
Hogyan monitoroz koncertek alatt a banda. Erről jut eszembe, hogy van egy felvételem a régi dobosuk fülmonitorából, még a 2010-es turnéról. Igazából élvezhtetlen, mert csak a metronómot hallani az egészen meg alatta keveset a dobokból, meg kicsi a gitárból, még énekfoszlányok.
Hogyan monitoroz koncertek alatt a banda. Erről jut eszembe, hogy van egy felvételem a régi dobosuk fülmonitorából, még a 2010-es turnéról. Igazából élvezhtetlen, mert csak a metronómot hallani az egészen meg alatta keveset a dobokból, meg kicsi a gitárból, még énekfoszlányok.
A kedvenc számom a Paramore-tól a Still Into You
http://www.youtube.com/watch?v=OblL026SvD4
2013. június 28. 17:00
#299
egyre többet hallgatom az új albumot... annyira nem is rossz, igazából olyan nyugtató jellegű néha
2013. június 28. 18:54
#300
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (bertmccracken @ 2013.06.28. 17:00)
egyre többet hallgatom az új albumot... annyira nem is rossz, igazából olyan nyugtató jellegű néha
Fele az elég jó, mondom én.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
0 felhasználónak tetszik:


