Régi de jók:D
Ha nem HQ akkor írd meg!
Marie Mai - HQ
2010. június 02. 17:20
#1
2010. június 02. 17:26
#2
|
|
Speechlessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.01. Hozzászólás: 28 Csatolások: 0 Azonosító: 128588 offline
|
Nagyon Jók Köszi(L)
Nagyon szép rajtuk:D
Nagyon szép rajtuk:D
2010. június 02. 17:52
#3
|
Kakaós Csigaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 70 Csatolások: 54 Azonosító: 126010 offline
|
Jó képek köszi
2010. június 03. 21:11
#4
|
|
Nagy - Miklósúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.20. Hozzászólás: 11 Csatolások: 2 Azonosító: 127682 offline
|
Nagyon Jók Picim:D
Köszi a képeket
Köszi a képeket
2010. június 03. 21:15
#5
Idézet (Nagy - Miklós @ 2010.06.03. 21:11)
Nagyon Jók Picim:D
Köszi a képeket

Köszi a képeket
Köszikee Lovee
És igen nagyon jók róla:D
2010. június 04. 13:59
#7
Idézet (Tamás2.0 @ 2010.06.03. 21:21)
Nem HQ. 
És az nem baj!
2010. június 04. 16:26
#8
|
|
xBlondiefashionista |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.11.14. Hozzászólás: 2713 Csatolások: 14045 Azonosító: 112254 offline
|
Idézet (Sweet Dreams @ 2010.06.04. 13:59)
És az nem baj! 
Te kérted, szó szerint: "Ha nem HQ, akkor írd meg!"
Egyébként nem baj, hogy nem HQ, de akkor a Kis felbontású képekbe tedd...
2010. június 04. 23:21
#9
Idézet (miax3 @ 2010.06.04. 16:26)
Te kérted, szó szerint: "Ha nem HQ, akkor írd meg!"
Egyébként nem baj, hogy nem HQ, de akkor a Kis felbontású képekbe tedd...
Egyébként nem baj, hogy nem HQ, de akkor a Kis felbontású képekbe tedd...
én sem tudtam hogy nem HQ
2010. június 08. 15:19
#10
|
|
Effy Stonemúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.08. Hozzászólás: 17 Csatolások: 29 Azonosító: 128968 offline
|
Idézet (Sweet Dreams @ 2010.06.04. 23:21)
én sem tudtam hogy nem HQ 
Ott Van neki
2010. június 08. 19:01
#11
|
Kakaós Csigaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 70 Csatolások: 54 Azonosító: 126010 offline
|
Idézet (Sweet Dreams @ 2010.06.04. 13:59)
És az nem baj! 
Te kérdezted meg, ő válaszolt és most olyan megsértődött vagy ezért?
2010. június 08. 19:10
#12
Idézet (Kakaós Csiga @ 2010.06.08. 19:01)
Te kérdezted meg, ő válaszolt és most olyan megsértődött vagy ezért? 
Nem mindegy?
nEM A TE GONDOD AKKOR MARADJ KI BELŐLE!(Bocs ezt nem így akartam írni)
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline


