tők cool
Miley Cyrus - Robot
2010. június 03. 14:18
#21
|
|
katimiys12új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.19. Hozzászólás: 5 Csatolások: 0 Azonosító: 123167 offline
|
2010. június 03. 14:29
#23
|
|
PandaAlexXaεїз..εїз |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 0 Azonosító: 125973 offline
|
nekem teccik, de a can't be tamed tényleg sokkal jobb..
a haja non cool!!^^
a haja non cool!!^^
2010. június 03. 14:41
#24
|
|
FuNkYpUnKy27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 603 Csatolások: 4 Azonosító: 125109 offline
|
A Can't be tamed nekem jobban tetszik, a táncról már ne is beszéljünk..
2010. június 03. 14:49
#25
Nekem pedig nem tetszett..A ruhába csak azért nem kötök bele,mert van ennél rosszabb is,de kedves Miley,kérlek szépen vegyél órákat színpadon való mozgásból,mert rádfér(szerintem). És maga a dal sem jön be.
2010. június 03. 15:01
#27
Szerintem vad és istenkirály! Végre vans tílusa, jó számai, a táncról annyit, hogy a számhoz illően jól csinálja. Semmi bajom nincs vele. Hajrá Miley! Csak így tovább!;D Várom az albumot:D
2010. június 03. 15:07
#28
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
A szám nem rossz, stűdiófelvételen biztos még jobb lesz.
Egyébként Milz nem olyan rossz élőben sem.
Kicsit mélyebb a hangja, de ezzel jár...
Egyébként Milz nem olyan rossz élőben sem.
2010. június 03. 15:25
#29
|
|
gossip girl vivian |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 898 Csatolások: 45 Azonosító: 124019 offline
|
Jó szám:) =)
2010. június 03. 15:38
#32
|
|
numberonefan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 630 Csatolások: 178 Azonosító: 127836 offline
|
Mileynak nagyon jó hangja van
2010. június 03. 16:36
#34
|
mamizsibabaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 43 Csatolások: 0 Azonosító: 125150 offline
|
cool a szám , de a ruha és a tánc egy kicsit fura!
2010. június 03. 17:01
#35
|
|
rheuska-- anti-paparazzi --- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.18. Hozzászólás: 1748 Csatolások: 7732 Azonosító: 24717 offline
|
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.03. 08:42)
Nem hallottam még őt énekelni (se stúdiófelvételen, se élőben), de most már meghallgatom otthon, hogy mit esznek rajta annyira. Bár hozzáteszem, szerintem elég ritka manapság az olyan popénekes, aki (jól) tud élőben énekelni. Általában nem a hangjukkal van a gond, hanem azzal, hogy fizikailag nem bírják szusszal
a tinisztárok közül egyébként sztem csak Demi Lovato tud...
2010. június 03. 17:07
#36
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Lapos, unalmas, nincs hangzása, Miley mozgása pedig... hát... olyan, mintha Lady Gaga egy-egy mozdulatát összekeverték volna, de ő meg nem tudna úgy mozogni. A ruha pedig... kb 25-nek néz ki...
2010. június 03. 18:11
#39
jó a zene...csak ez a ruha...XD mega ahogy rázza magát... mondjuk robot...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




