Starity

Jake Gyllenhaal

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 11. 10:46 #41
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.11. 02:39)
Engem is zavart, de csak azért, mert nem tudok németül.  rolleyes.gif 
De örülök, hogy böttinek legalább jó volt.  wink.gif


háát lehet visszavonom biggrin.gif mert hallgatni angolul hamarabb megértettem, mint elolvasni, meg értelmezni amit mondtak biggrin.gif meg túl gyors volt a felirat biggrin.gif de amibe nem voltam sure angolul ott volt a biztos pont biggrin.gif

"I don't wanna got to fighting school" biggrin.gif rohog.gif
2010. június 13. 16:55 #42
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.11. 10:46)
háát lehet visszavonom biggrin.gif mert hallgatni angolul hamarabb megértettem, mint elolvasni, meg értelmezni amit mondtak biggrin.gif meg túl gyors volt a felirat biggrin.gif de amibe nem voltam sure angolul ott volt a biztos pont biggrin.gif
"I don't wanna got to fighting school" biggrin.gif  rohog.gif

sad.gif na mindegy smileeee.gif

Amúgy van egy újság (napilap) amiben a PoP-ról van szó, csak fekete-fehér, felrakhatom szerintetek? Amúgy kb egy fél oldalnyi cikk + egy kép.

Múltkor beírtam, hogy láttam egy tablóképet, ahol egy gyerek hasonlított Jake-re. Na most ez a kép felkerült napiszarra és ott is beírták, hogy hasonlít (igaz nem a legnormálisabb formában). Most nem elérhető az oldal, de majd belinkelem. Kíváncsi vagyok hogy szerintetek is hasonlít e. w00t.gif
2010. június 13. 17:24 #43
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.13. 16:55)
sad.gif na mindegy smileeee.gif
Amúgy van egy újság (napilap) amiben a PoP-ról van szó, csak fekete-fehér, felrakhatom szerintetek? Amúgy kb egy fél oldalnyi cikk + egy kép.
Múltkor beírtam, hogy láttam egy tablóképet, ahol egy gyerek hasonlított Jake-re. Na most ez a kép felkerült napiszarra és ott is beírták, hogy hasonlít (igaz nem a legnormálisabb formában). Most nem elérhető az oldal, de majd belinkelem. Kíváncsi vagyok hogy szerintetek is hasonlít e.  w00t.gif


az a nagyhajú gyerek? biggrin.gif én is láttam tegnap, még eszembe is jutott, hogy ha nem lenne ilyen idétlen haja, még jól is nézne ki wink.gif már ha egyről beszélünk biggrin.gif
2010. június 13. 17:52 #44
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.13. 17:24)
az a nagyhajú gyerek? biggrin.gif én is láttam tegnap, még eszembe is jutott, hogy ha nem lenne ilyen idétlen haja, még jól is nézne ki  wink.gif már ha egyről beszélünk biggrin.gif

Kócos haja volt és össze vissza állt és a száját így összeszorította vagy nem is tudom. Én arról beszélek.
Ez a gyerek aranyos, de volt a tablón egy másik, annak nem állt jól, de azt nem rakták ki.
Amúgy Szabolcsnak hívták, ha így rémlik.
2010. június 13. 17:53 #45
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.13. 17:52)
Kócos haja volt és össze vissza állt és a száját így összeszorította vagy nem is tudom. Én arról beszélek.
Ez a gyerek aranyos, de volt a tablón egy másik, annak nem állt jól, de azt nem rakták ki.
Amúgy Szabolcsnak hívták, ha így rémlik.


igen ő volt az biggrin.gif
2010. június 13. 17:56 #46
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.13. 17:53)
igen ő volt az biggrin.gif

És láttad a hsz-okat? dry.gif
2010. június 13. 17:58 #47
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.13. 17:56)
És láttad a hsz-okat?  dry.gif


addig nem jutottam tegnap, vagyis ma hajnalban, de mindjárt megnézem. smileeee.gif

na nem műxik a napiszar -.-
2010. június 13. 18:06 #48
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.13. 17:58)
addig nem jutottam tegnap, vagyis ma hajnalban, de mindjárt megnézem. smileeee.gif
na nem műxik a napiszar -.-

Nekem se. Miután megnéztem már nem tudtam mást.
Amúgy olyat írtak be, hogy hasonlít "dzsék gájenhál"ra (itt csak a "gáy" a tuti). Szerintem "géj"-t akartak írni dry.gif, csak ahhoz IQ is kell, hogy leírják.
Meg hogy Donnie Darko stb.
2010. június 13. 18:06 #49
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Olyan kíváncsivá tettetek, csak nem jön be a napiszar... dry.gif
2010. június 13. 18:09 #50
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.13. 18:06)
Nekem se. Miután megnéztem már nem tudtam mást.
Amúgy olyat írtak be, hogy hasonlít "dzsék gájenhál"ra (itt csak a "gáy" a tuti). Szerintem "géj"-t akartak írni  dry.gif, csak ahhoz IQ is kell, hogy leírják. 
Meg hogy Donnie Darko stb.


igazából sosem értettem, hogy honnan jön az embereknek ez az egész téma, hogy most meleg-e vagy sem...nekem meg sem fordult a fejemben, pedig eléggé rá vagyok állva (szép magyarosan biggrin.gif) a témára. Egy képet találtam, de azt különböző meleg fórumokon, amiről azt vélik felfedezni, de semmit többet. Nem hiszem el egyszerűen, hogy az emberek ennyire idióták, hogy egy film miatt beskatulyázzák az embert, még akkor is ha évekig állandó kapcsolata van...

Meg terjeng egy videó a youtubeon, amin eléggé látszik, hogy keresi ő a női társaságot elég szorgalmasan rohog.gif
2010. június 13. 18:15 #51
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.13. 18:09)
igazából sosem értettem, hogy honnan jön az embereknek ez az egész téma, hogy most meleg-e vagy sem...nekem meg sem fordult a fejemben, pedig eléggé rá vagyok állva (szép magyarosan biggrin.gif) a témára. Egy képet találtam, de azt különböző meleg fórumokon, amiről azt vélik felfedezni, de semmit többet. Nem hiszem el egyszerűen, hogy az emberek ennyire idióták, hogy egy film miatt beskatulyázzák az embert, még akkor is ha évekig állandó kapcsolata van...
Meg terjeng egy videó a youtubeon, amin eléggé látszik, hogy keresi ő a női társaságot elég szorgalmasan  rohog.gif

Én se, ráadásul csak Jake kapcsán hallom, Heathnél még nem botlottam bele, pedig hát azonos film, azonos szerep.
Én egy cikket találtam ezzel kapcs, hogy állítólag fiatalabb korában "rajtakapták" egy fiúval a munkahelyén vagy vmi, hát no comment. mellow.gif
A videót én is láttam, hát na, jól érezte magát. Ahogy a MJ számra táncol tök jó, amúgy meg nekem felejtős az amerikaiak tánca. Néha olyan érdekesek. w00t.gif
2010. június 13. 18:20 #52
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Nem tudnak mit kitalálni az emberek, azért van. Na meg a Brokeback Mountain miatt. Heath-ről gondolom a lánya miatt miatt nem pletykáltak ilyesmit.
2010. június 13. 18:29 #53
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.06.13. 18:20)
Nem tudnak mit kitalálni az emberek, azért van. Na meg a Brokeback Mountain miatt. Heath-ről gondolom a lánya miatt miatt nem pletykáltak ilyesmit.

Lehet, de ez mindig fel bosszant. Mármint nem az, hogy Heathről nem pletykálnak, hanem hogy ha Jakeről van szó valaki mindig felhozza ezt a meleg témát vagy egyszerűen csak szidják.
Amikor a PoPot néztük a moziban, utána még kint beszélgettünk a plakát mellett és arra ment egy pár, majd megszólal a fiú, hogy "ez a szerencsétlen van benne?". Na mondom.... reklamalo.gif
2010. június 13. 18:35 #54
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Köszi a képet, nagyot nevettem. rohog.gif Elsőre tiszta Bubble Boy. biggrin.gif Kicsit levágná a haját, de csak 1-2 centit, tök jól nézne ki. Fogadok, hogy ez a srác az osztály bohóca, ilyen tablóképpel... biggrin.gif

Ez engem is idegesít, a BM miatt mindenkitől ezt hallom...nade majd én jól kinevelem a többiekből az ellenérzést. reklamalo.gif
2010. június 13. 18:42 #55
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.06.13. 18:35)
Köszi a képet, nagyot nevettem. rohog.gif Elsőre tiszta Bubble Boy. biggrin.gif Kicsit levágná a haját, de csak 1-2 centit, tök jól nézne ki. Fogadok, hogy ez a srác az osztály bohóca, ilyen tablóképpel... biggrin.gif 
Ez engem is idegesít, a BM miatt mindenkitől ezt hallom...nade majd én jól kinevelem a többiekből az ellenérzést. reklamalo.gif

Nincs mit, valószínű, hogy egy idióta lehet a srác. rohog.gif
Én nem rég nézettem meg egy fiú (inkább már ffi, 30 éves) ismerősömmel a BBM-t és felszokta hozni, emlegeti a filmet és tegnap mondta, hogy meg akarja nézni újra. És még Jake eredeti hangjára is rákérdezett (végig kellett szenvednem vele azt a #&@ magyar szinkront mellow.gif ), mert mondta, hogy másik filmjeiben lágyabb hangot szokott kapni. Úgyhogy én művelem a népet. wink.gif
2010. június 13. 18:45 #56
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.13. 18:42)
Nincs mit, valószínű, hogy egy idióta lehet a srác.  rohog.gif 
Én nem rég nézettem meg egy fiú (inkább már ffi, 30 éves) ismerősömmel a BBM-t és felszokta hozni, emlegeti a filmet és tegnap mondta, hogy meg akarja nézni újra. És még Jake eredeti hangjára is rákérdezett (végig kellett szenvednem vele azt a #&@ magyar szinkront mellow.gif ), mert mondta, hogy másik filmjeiben lágyabb hangot szokott kapni. Úgyhogy én művelem a népet.  wink.gif


én is szinkronosan láttam, mert úgy volt kiírva egyik barátnőmnek, de végigszenvedtem :/ szóval majd letöltöm valamikor eredetivel is. A Proofot is csak szinkronnal találtam meg sad.gif És ott még a hangja sem a megszokott volt. De amúgy tök olyan a magyar hangja mint az eredeti, legalábbis nagyon hasonlít rá. w00t.gif
2010. június 13. 18:50 #57
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Mrs. Wood rohog.gif


Idézet (bötti @ 2010.06.13. 18:45)
én is szinkronosan láttam, mert úgy volt kiírva egyik barátnőmnek, de végigszenvedtem :/ szóval majd letöltöm valamikor eredetivel is. A Proofot is csak szinkronnal találtam meg  sad.gif És ott még a hangja sem a megszokott volt. De amúgy tök olyan a magyar hangja mint az eredeti, legalábbis nagyon hasonlít rá.  w00t.gif

A Proof nekem is csak úgy van meg. A BBM megvan eredetiben, úgyhogy azzal nincs gond, de az a magyar hang borzasztó.
Amúgy tényeg hasonlót szoktak, mármint az eredeti hangja is olyan érdekes, kicsit gyerekes (imádom a hangját) és a szinkron is ált olyan.
2010. június 13. 20:51 #58
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Nem engedte betenni a rendes totyikba ezt a képet, de gondoltam nem hagyhatom ki rohog.gif

Fuller jóó ez a videó, mint mindegyik smileeee.gif Kedvencem a szakácsos dolog blush.gif főzhetne itt is biggrin.gif
2010. június 13. 23:17 #59
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bötti @ 2010.06.13. 20:51)
Nem engedte betenni a rendes totyikba ezt a képet, de gondoltam nem hagyhatom ki  rohog.gif 
Fuller jóó ez a videó, mint mindegyik smileeee.gif Kedvencem a szakácsos dolog  blush.gif  főzhetne itt is biggrin.gif

Főzhetne, ja. Bár jobb, hogy mégis színésznek állt és nem szakácsnak. blush.gif Mondjuk lehet "Jamie Oliver féle" lett volna belőle. biggrin.gif
Wá ezek a képek! w00t.gif
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. június 15. 21:58 #60
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
A Teen Choice Awardsön jelölve van a PoP, mint legjobb fantasy és Jake is kapott két jelölést, bár ellenfele a Twilight Saga vagy Rob/Taylor, esélye sincs mellow.gif, de azért szavazzatok, ha tudtok. biggrin.gif
Regisztrálni kell amúgy, de mindennap lehet szavazni.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok