Starity

Jared Leto

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 07. 00:17 #1
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Színészként és énekesként is a kedvencem. Ahány szerep annyi arc. Teljesen azonosulni tud a karakterével. Nem csak az ének, de a beszédhangját is szeretem. Maga az ember is nagyon szimpatikus az interjúk és az emberekhez/környezetéhez való hozzáállása alapján.
blush.gif
8 felhasználónak tetszik: Fuller, Bessie, doomegyesi, vvivienne8, raspberry, AdamLambertrulz, Zsanó, Bogszics
2010. június 07. 14:09 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.06.07. 00:17)
Teljesen azonosulni tud a karakterével.

beer.gif
Amikor néztem a Chapter 27-et teljesen elfelejtettem, hogy Jared Leto-t nézem. ohmy.gif
Én is szeretem énekesként és színészként egyaránt. Azon kevesek egyike akik mindkét szakmában helyt állnak.
A BlackBerry-jénél talán csak a rajongóit szereti jobban, vagyis reméljük. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Eve87, Bessie, biad92
2010. június 09. 19:56 #3
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Megmondom őszintén az elején nem kimondottan foglalkoztatott az együttes,de amikor kíváncsiságból meghallgattam a The Kill c.számukat azóta teljen odáig vagyok érte/értük. Aztán megnézem Jared filmjeit....hát csatlakozok az előttem szókhoz tudok csatlakozni. Tényleg nagyon jó színész.És szimpatikus ember az interjúk alapján..Tetszik hogy olyan kis bohókások,viccesek.. blush.gif blush.gif blush.gif

U.I: egy kis hír a rajóngók számára megjelent az új klippjük a Close To The Edge blush.gif rolleyes.gif Ami irtó jóóó lett..Nagyon tetszetős! blush.gif smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Eve87, biad92
2010. június 09. 21:52 #4
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.06.09. 19:56)
Megmondom őszintén az elején nem kimondottan foglalkoztatott az együttes,de amikor kíváncsiságból meghallgattam a The Kill c.számukat azóta teljen odáig vagyok érte/értük. Aztán megnézem Jared filmjeit....hát csatlakozok az előttem szókhoz tudok csatlakozni. Tényleg nagyon jó színész.És szimpatikus ember az interjúk alapján..Tetszik hogy olyan kis bohókások,viccesek..  blush.gif  blush.gif  blush.gif 
U.I: egy kis hír a rajóngók számára megjelent az új klippjük a Close To The Edge  blush.gif  rolleyes.gif Ami irtó jóóó lett..Nagyon tetszetős! blush.gif  smileeee.gif

Hát akkor én is megmondom őszintén, nem olyan régóta vagyok rajongó, de azóta már annyi interjút, fellépést, Jarednek filmjét láttam, hogy már úgy érzem mintha ezer éve 'ismerném' őket. Tesómnak rajta volt a telefonján a Kings & Queens és amikor megszólalt mellettem 'azzal a sasos kezdéssel' hát majdnem szívrohamot kaptam, annyira váratlan volt. Így kezdődött. Aztán utána néztem, hogy na kik is ezek? Nekem fontos volt az is, hogy jók legyenek élőben és nem csalódtam. Bandaként és magán emberekként is szimpik.
A klip nagyon jó lett, mikor megláttam elősször azt hittem hogy fan videó, de aztán felismertem a képeket benne amiket Jared kirakott twitterre amint szerkesztik vagy nem tudom mit csinálnak. biggrin.gif Na szóval tök jó lett, tetszik. Már azért várom a This is War-t is, meg az új hír szerint a live dvd-t is. meghajolo.gif
Closer to the Edge:
2010. június 09. 22:09 #5
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Én is olvastam valahol hogy lesz dvd...Hát tutti hogy megveszem... blush.gif smileeee.gif
Irtó jók a koncertjeik és Jared hangja élőben is olyan mint a lemezeken..Állatiiii wub.gif
2010. június 09. 22:44 #6
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Hát ha már mindenki így kinyílt, akkor én is elmondom, én hogy ismertem meg őket, bár a fele sztori már le van írva, ugyanis én lennék az a tesó. rolleyes.gif
Idézet (Eve87 @ 2010.06.09. 21:52)
Tesómnak rajta volt a telefonján a Kings & Queens

Pont kábelcsatornát váltottunk és lett MTV-nk (előtte csak Viva volt dry.gif ), amin adták a Kings & Queens-t. Már hallottam róluk korábban, de akkor nem azonosult bennem, hogy ők ők. (Őszintén megvallva régen nem nagyon akartam róluk tudomást venni, mert megvoltam győzödve, hogy emók ohmy.gif , na azóta már nincsennek előítéleteim, mindenkinek adok esélyt.) Még a Search & Destroy-t hallgattam meg, így a kezdetekben ebből a két számból állt nekem a Mars, majd egyik hétvégén hazajövök a koleszból és Eve mutogatja nekem a számokat, interjúkat na onnan már nem volt menekvés.
Sajnálom, hogy nem ismertem meg őket hamarabb. sad.gif
A videó meg egyszerűen... nincsennek rá szavak. Ki ne akarna egy ilyen banda koncertjére elmenni? blink.gif A végén meg amikor a piercinges srác beszél... kiráz a hideg. A kisvideók meg fergetegesek a végén, főleg Shannon a kacsintással. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. június 18. 22:06 #7
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Download Festival Signing session
http://www.youtube.com/watch?v=0Xk-yyKCkeo&feature=player_embedded
Nem szégyenlős a csajszi... w00t.gif

Jared Leto tastes sweet potatoes
http://www.youtube.com/watch?v=u-f6l4uu-Lc&feature=player_embedded
Jól hallom hogy miről vagy kiről beszél? Burkolt célzás? Nem elősször fordulna elő, ha így van... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: giga
2010. június 19. 03:54 #8
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.06.18. 22:06)

Jared Leto tastes sweet potatoes 
http://www.youtube.com/watch?v=u-f6l4uu-Lc&feature=player_embedded
Jól hallom hogy miről vagy kiről beszél? Burkolt célzás? Nem elősször fordulna elő, ha így van...  laugh.gif

Tényleg nem először fordulna elő. rohog.gif
2010. június 19. 18:25 #9
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Ezt még muszáj...
http://www.youtube.com/watch?v=PXkC1iWpMdY&feature=player_embedded#!

Idézet (Fuller @ 2010.06.19. 03:54)
Tényleg nem először fordulna elő.  rohog.gif

Hát igen. yes.gif
2010. június 19. 19:30 #10
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.06.19. 18:25)
Ezt még muszáj...

w00t.gif Nagyon aranyosak. Jó látni őket ilyen felszabadultnak. Shan meg csúcs.
Idézet
That's not funny.

_nevet.gif
2010. június 19. 20:17 #11
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Nagyon édesek. wub.gif Olyan kis vidámak és viccesek...
Shannon nevetése meg csúcs..Imádom blush.gif wub.gif smileeee.gif smileeee.gif
2010. június 19. 21:26 #12
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Nagyon szégyellem magam de nem vagyok egy nagy ász angolból..Tudnátok segíteni hogy nagyjából miről is van szó.. blush.gif blush.gif blush.gif
2010. június 19. 21:58 #13
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.06.19. 21:26)
Nagyon szégyellem magam de nem vagyok egy nagy ász angolból..Tudnátok segíteni hogy nagyjából miről is van szó.. blush.gif  blush.gif  blush.gif

Melyikre gondolsz? Én se vagyok nagy angolos de hátha tudok segíteni... unsure.gif
2010. június 19. 22:10 #14
- törölt felhasználó -    
Az utóbbi albumuk a Kings & Queens-t leszámítva elég gyengus lett szerintem. Az első kettő viszont vitte a pálmát, egyik kedvenc számom tőlük az Edge of the Earth.

1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. június 19. 22:29 #15
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.06.19. 22:10)
Az utóbbi albumuk a Kings & Queens-t leszámítva elég gyengus lett szerintem. Az első kettő viszont vitte a pálmát, egyik kedvenc számom tőlük az Edge of the Earth.

Nekem tetszik a mostani albumuk is, de az előzőek tényleg nagyon jók, nehéz is lett volna felülmúlni. Kedvenc számot viszont nem nagyon tudnék választani. Attól függ milyen hangulatom van. beer.gif
2010. június 19. 22:34 #16
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Amiknek a linkjük itt van,bármelyik jó..... blush.gif
És köszönöm szépen! blush.gif rolleyes.gif
2010. június 19. 23:41 #17
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.06.19. 22:34)
Amiknek a linkjük itt van,bármelyik jó..... blush.gif 
És köszönöm szépen!  blush.gif  rolleyes.gif

Jared Leto tastes sweet potatoes
Ennek az elején édes burgonyát esznek a német riporterrel. Jared azt mondja nem rossz, de egy kicsit száraz és elvileg ennek kicsit levesebbnek kéne lennie. De ő mindig ezt eszi.
Aztán, látott valamilyen állatot korábban a vízben. Úgy nézett ki mint egy nagy patkány vagy... itt mintha azt mondaná Bieber. (egyből az énekesre asszociáltam mert már volt róla szó máskor is) Utána néztem tüzetesebben és van olyan állat hogy Biber és németül hódot jelent. Angolul a hód: beaver. Jared ezt mondja. Utána arról beszélnek hogy hogy néz ki az az állat. smileeee.gif

A másik videó
Az elején Angela Merkel német kancellárról beszélnek, valamit megköszön neki Jared, de nem értem mit.
Amikor Shan ad valamit a riporternek aztán röhögnek ott nem értem mit mondanak. Aztán a csávó zsebébe gyűjtik azokat amiket majd felrak az Ebay-re. Jared zabpelyhét reggelről, Orbit rágót. Amikor itatni akarnak vele valamit ott annyit értek hogy ez egy játék, egy újabb rituálé.

De lehet tökre félreértettem a dolgokat, ha még nem is érted teljesen hogy mit modnanak akkor is nevetsz rajtuk olyan hülyék. rohog.gif
2010. június 20. 00:14 #18
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.06.19. 23:41)
Jared Leto tastes sweet potatoes
Ennek az elején édes burgonyát esznek a német riporterrel. Jared azt mondja nem rossz, de egy kicsit száraz és elvileg ennek kicsit levesebbnek kéne lennie. De ő mindig ezt eszi.
Aztán, látott valamilyen állatot korábban a vízben. Úgy nézett ki mint egy nagy patkány vagy... itt mintha azt mondaná Bieber. (egyből az énekesre asszociáltam mert már volt róla szó máskor is) Utána néztem tüzetesebben és van olyan állat hogy Biber és németül hódot jelent. Angolul a hód: beaver. Jared ezt mondja. Utána arról beszélnek hogy hogy néz ki az az állat.  smileeee.gif 
A másik videó
Az elején Angela Merkel német kancellárról beszélnek, valamit megköszön neki Jared, de nem értem mit.
Amikor Shan ad valamit a riporternek aztán röhögnek ott nem értem mit mondanak. Aztán a csávó zsebébe gyűjtik azokat amiket majd felrak az Ebay-re. Jared zabpelyhét reggelről, Orbit rágót. Amikor itatni akarnak vele valamit ott annyit értek hogy ez egy játék, egy újabb rituálé.
De lehet tökre félreértettem a dolgokat, ha még nem is érted teljesen hogy mit modnanak akkor is nevetsz rajtuk olyan hülyék.  rohog.gif

Nagyon szépen köszönöm! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Örök hála rolleyes.gif blush.gif smileeee.gif
Hát igen kicsit nagyon bohókások a fiúk smileeee.gif
2010. június 20. 01:08 #19
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.06.19. 23:41)
Aztán, látott valamilyen állatot korábban a vízben. Úgy nézett ki mint egy nagy patkány vagy... itt mintha azt mondaná Bieber. (egyből az énekesre asszociáltam mert már volt róla szó máskor is) Utána néztem tüzetesebben és van olyan állat hogy Biber és németül hódot jelent. Angolul a hód: beaver. Jared ezt mondja. Utána arról beszélnek hogy hogy néz ki az az állat.  smileeee.gif 

Hjaj, pedig azt hittem már, hogy megint Bieber-t piszkálja. dry.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. június 20. 04:03 #20
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.06.19. 22:10)
Az utóbbi albumuk a Kings & Queens-t leszámítva elég gyengus lett szerintem. Az első kettő viszont vitte a pálmát, egyik kedvenc számom tőlük az Edge of the Earth.

Az Edge of the Earth-t én is nagyon szeretem, ráadásul Jarednek az a haj nagyon jól állt.
Én pont fordítva gondolom, ha sorrendet kéne állítani a TIW album számairól a K&Q lenne nálam az utolsó/az utolsók között. rolleyes.gif
Viszont nem tudnék albumot választani, hogy melyik lett a legjobb, mert mindegyik másmilyen. Mikor milyen kedvem van, azt az albumot veszem elő. Az igaz, hogy az első kettő közelebb áll a zenei stílusomhoz, de mindig vannak kivételek ahogy jelen esetben a TIW is az.
1 felhasználónak tetszik: doomegyesi
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok