Starity

David Tennant

100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. július 07. 16:09 #41
- törölt felhasználó -    
Recovery ... Az egyik legjobb filmje, amit mégsem szeretek gyakran nézni, pedig micsoda alakítás ....
David nincs sem facebookon, sem twitteren. A fórumon szokott néha üzeneteket hagyni csak hogy megköszönje a születésnapi és a karácsonyi ajándákainkat smileeee.gif
2010. július 07. 16:12 #42
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én is így tudom. Mindig beregizik valaki a nevében. dry.gif
2010. július 07. 16:22 #43
- törölt felhasználó -    
Ne foglalkozzatok velük. Most hogy híresebb lesz, mégtöbb ember fog majd visszaélni a nevével.

1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 07. 16:24 #44
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Fórumon? Milyen fórumon?
Egyébként pedig Facebookon gyanúsan Ő van. Van egy kép, amin Ő van, de semmi adat nem látható róla. Ja, és nem DT néven van regisztrálva... smileeee.gif Mondjuk attól még lehet, hogy tényleg csak valami rajongó. Mindenesetre nekem nagyon gyanús volt. smileeee.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.07. 16:09)
Recovery ... Az egyik legjobb filmje, amit mégsem szeretek gyakran nézni, pedig micsoda alakítás ....
David nincs sem facebookon, sem twitteren. A fórumon szokott néha üzeneteket hagyni csak hogy megköszönje a születésnapi és a karácsonyi ajándákainkat  smileeee.gif

2010. július 07. 16:26 #45
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.07. 16:24)
Fórumon? Milyen fórumon?
Egyébként pedig Facebookon gyanúsan Ő van. Van egy kép, amin Ő van, de semmi adat nem látható róla. Ja, és nem DT néven van regisztrálva... smileeee.gif Mondjuk attól még lehet, hogy tényleg csak valami rajongó. Mindenesetre nekem nagyon gyanús volt. smileeee.gif

Azért a facebookon fent van néhány sztár. smileeee.gif Én megtaláltam a kedvenceimet a Primeval sorozatból. biggrin.gif
2010. július 07. 16:27 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.07. 16:24)
Fórumon? Milyen fórumon?
Egyébként pedig Facebookon gyanúsan Ő van. Van egy kép, amin Ő van, de semmi adat nem látható róla. Ja, és nem DT néven van regisztrálva... smileeee.gif Mondjuk attól még lehet, hogy tényleg csak valami rajongó. Mindenesetre nekem nagyon gyanús volt. smileeee.gif


A hivatalos oldalához tartozik egy fórum is. Jártál már ott? Ha kell szólj és magdom a linket
2010. július 07. 16:29 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.07.07. 16:26)
Azért a facebookon fent van néhány sztár. smileeee.gif Én megtaláltam a kedvenceimet a Primeval sorozatból. biggrin.gif


Tudom hogy sokan fent vannak, de David biztosan nincs. David akármilyen vagány, képtelen számítógépet használni és erre bizonyítékom is van _nevet.gif valamint túlságosan félti a magánéletét és nem tartja fontosnak, hogy közzétegye a weboldalon hogy éppen akkor mit csinál, ezért nincs fent semmilyen közösségi oldalon smileeee.gif
2010. július 07. 16:34 #48
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.07. 16:29)
Tudom hogy sokan fent vannak, de David biztosan nincs. David akármilyen vagány, képtelen számítógépet használni és erre bizonyítékom is van  _nevet.gif valamint túlságosan félti a magánéletét és nem tartja fontosnak, hogy közzétegye a weboldalon hogy éppen akkor mit csinál, ezért nincs fent semmilyen közösségi oldalon  smileeee.gif

Nem baj. rolleyes.gif Attól még szeretjük. biggrin.gif
Vannak megszállott Twitter írók. Olvastam már olyat (sztártól), hogy leírja a szépségpraktikáit, milyen pakolást, stb... használ. _nevet.gif _nevet.gif Természetesen nő írta. biggrin.gif
2010. július 07. 17:11 #49
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És milyen jól teszi.
Jaj, de aranyos... Akkor biztos nem erőssége a számítógép. biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.07. 16:29)
Tudom hogy sokan fent vannak, de David biztosan nincs. David akármilyen vagány, képtelen számítógépet használni és erre bizonyítékom is van  _nevet.gif valamint túlságosan félti a magánéletét és nem tartja fontosnak, hogy közzétegye a weboldalon hogy éppen akkor mit csinál, ezért nincs fent semmilyen közösségi oldalon  smileeee.gif

2010. július 07. 17:16 #50
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A Recoveryhez létezik magyar felirat?
2010. július 07. 17:26 #51
- törölt felhasználó -    
^ Szerintem semmilyen Davides filmhez nincs magyar felirat, kivétel a HP rolleyes.gif
2010. július 08. 10:44 #52
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
sad.gif Akkor gondolom a BBC-n is felirat nélkül adták eddig is... Ááá, de milyen már, hogy egy rajongó sem fordítja le őket... Nyelvgyakorlásnak pedig kitűnő lenne. tongue.gif
Idézet (kateblock @ 2010.07.07. 17:26)
^ Szerintem semmilyen Davides filmhez nincs magyar felirat, kivétel a HP  rolleyes.gif

2010. július 08. 12:39 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.08. 10:44)
sad.gif  Akkor gondolom a BBC-n is felirat nélkül adták eddig is... Ááá, de milyen már, hogy egy rajongó sem fordítja le őket... Nyelvgyakorlásnak pedig kitűnő lenne.  tongue.gif


A BBC 2-n ment az UK-ban 2007-ben, a BBC Entertainmenten meg felirat nélük láttam Áprilisban. Tegnap elfelejtettem mondani hogy Davidnek van filmje itt nálunk szinkronosan. Minden év januárjában 2szer leadják a Casanovát az M1-en és szintén kb 2 szer megy az Aki másnak sírt ás (L.A.without map) a Poén! csatornán, bár nekem ezekből egyszer is bőven elég volt. Ha nem vesszük figyelembe a fordítást, a hangok elég furcsák és számomra zavaró bevallom őszintén. Akkor inkább már eredetit nézem meg rohog.gif
2010. július 08. 20:46 #54
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jártam már a hivatalos oldalán, persze. Mondjuk a fórumot nem nézegettem sosem, annyira nem vagyok jó angolból, inkább a képeket szoktam megnézni.
De aranyos tőle ez a jótékonysági tevékenység. Jópofa az a párna. smileeee.gif Amúgy amiket küldözgetnek autogramot, azt tényleg Ő írta, vagy csak ilyen nyomtatott? smileeee.gif Olvastam a híreknél, hogy valaki hamisította az aláírását jópár példányban és árulta eBay-en. Asszem én is belefutottam anno, tök gyanús volt, hogy olcsó és hogy több is van belőle... rohog.gif
Idézet (kateblock @ 2010.07.07. 16:27)
A hivatalos oldalához tartozik egy fórum is. Jártál már ott? Ha kell szólj és magdom a linket

2010. július 08. 22:08 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.08. 20:46)
Jártam már a hivatalos oldalán, persze. Mondjuk a fórumot nem nézegettem sosem, annyira nem vagyok jó angolból, inkább a képeket szoktam megnézni.
De aranyos tőle ez a jótékonysági tevékenység. Jópofa az a párna. smileeee.gif Amúgy amiket küldözgetnek autogramot, azt tényleg Ő írta, vagy csak ilyen nyomtatott? smileeee.gif Olvastam a híreknél, hogy valaki hamisította az aláírását jópár példányban és árulta eBay-en. Asszem én is belefutottam anno, tök gyanús volt, hogy olcsó és hogy több is van belőle...  rohog.gif


Én 2007ban mentem fel a fórumra akkor még alig tudtam angolul, de a fórum segít az angol tanulásban. Nálam David 2 az 1-ben rohog.gif móka és tanulás rohog.gif
Az autogrammokat ő írja, és el is olvassa, néha véleményt is fűz a leveledhez, nagy ritkán. Nekem mindkettő autogramm névreszólóan érkezett. To [név] és aláírás plusz egy x a neve alá biggrin.gif Nemrég megtudtam hogy mindenféle megszállott csoportoknak is küld névreszólót. A minap olyan képbe ütköztem, amire azt írta, hogy To DT Gutter Girls _nevet.gif
Nekem megfelelnek amik nekem vannak. Reménykedtem benne hogy a második autogrammom Hamletes lesz, de még Áprilisban is DW promo képeket küldött ki. A Doctor Who polcon vannak keretben és őrzöm őket mert a pasimnak nem tetszik hogy ott vannak _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 08. 22:36 #56
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.08. 22:08)
Én 2007ban mentem fel a fórumra akkor még alig tudtam angolul, de a fórum segít az angol tanulásban. Nálam David 2 az 1-ben  rohog.gif móka és tanulás  rohog.gif 
Az autogrammokat ő írja, és el is olvassa, néha véleményt is fűz a leveledhez, nagy ritkán. Nekem mindkettő autogramm névreszólóan érkezett. To [név] és aláírás plusz egy x a neve alá  biggrin.gif Nemrég megtudtam hogy mindenféle megszállott csoportoknak is küld névreszólót. A minap olyan képbe ütköztem, amire azt írta, hogy To DT Gutter Girls    _nevet.gif 
Nekem megfelelnek amik nekem vannak. Reménykedtem benne hogy a második autogrammom Hamletes lesz, de még Áprilisban is DW promo képeket küldött ki. A Doctor Who polcon vannak keretben és őrzöm őket mert a pasimnak nem tetszik hogy ott vannak  _nevet.gif

w00t.gif Sose voltam egy autogram kérő fan, de azt hiszem most kivételt teszek. rohog.gif
2010. július 08. 22:38 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.07.08. 22:36)
w00t.gif Sose voltam egy autogram kérő fan, de azt hiszem most kivételt teszek.  rohog.gif

Sok sikert hozzá. Én ma küldtem John Simmnek (Master). Annyira üres a Doctor Who polc, 1-2 autogramm még ráfér rohog.gif
2010. július 09. 11:40 #58
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ez komoly? Tényleg Ő írja alá és sokszor még névreszóló is? Ejj... Na, ez is olyan ritka, mint a fehér holló manapság! biggrin.gif Ecclestontól nincs aláírásod? Neki is van ilyen fix címe, ahová lehetne írni? Mert Tőle is akarooook. biggrin.gif Meg esetleg Billietől, hamár. Tudnál segíteni? rolleyes.gif
Egyébként én sem vagyok autogramvadász, életemben egyszer írtam külföldinek ilyenér', aztán visszajött a levelem, hogy a cím nem létezik. mad.gif Na, az volt az első és utolsó ilyen jellegű próbálkozásom. tongue.gif
Külföldi hírességtől egyetlen aláírásom van, de azt is a hivatalos (magyar) klubja által szereztem (Thalía Sodi), de az sajnos nem névre szóló. Viszont 1000%-ig eredeti. biggrin.gif

Van Doctor Who polcod? Júúúj... Nem akarsz betenni róla egy képet? blush.gif Hadd irigykedjek! smileeee.gif

Nálam csak két szimpla DVD van (egy a 2. évadból és egy a 4-ből), a komplett évadok a páromnál vannak. Tulajdonképpen mindet én vettem meg, csak 'neki', de közös amúgy.

Meg kapott már tőlem egy távirányítható kb. 30 centis daleket, amivel már 100x exterminált is, meg egy kis TARDIS-t. (kb. 20-25 centis)

Aztán vannak még könyvei is, azokat is tőlem kapta, a 2 keményborítós magyar, akkor az a régi puhaborítós, szintén magyarul, meg a The Eyeless című angolul. smileeee.gif

Jesszus, már ennyi az idő? Mennem kell ebédet főzni... smileeee.gif

Hehe, szegény párod, nem féltékeny? laugh.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.08. 22:08)
Én 2007ban mentem fel a fórumra akkor még alig tudtam angolul, de a fórum segít az angol tanulásban. Nálam David 2 az 1-ben  rohog.gif móka és tanulás  rohog.gif 
Az autogrammokat ő írja, és el is olvassa, néha véleményt is fűz a leveledhez, nagy ritkán. Nekem mindkettő autogramm névreszólóan érkezett. To [név] és aláírás plusz egy x a neve alá  biggrin.gif Nemrég megtudtam hogy mindenféle megszállott csoportoknak is küld névreszólót. A minap olyan képbe ütköztem, amire azt írta, hogy To DT Gutter Girls    _nevet.gif 
Nekem megfelelnek amik nekem vannak. Reménykedtem benne hogy a második autogrammom Hamletes lesz, de még Áprilisban is DW promo képeket küldött ki. A Doctor Who polcon vannak keretben és őrzöm őket mert a pasimnak nem tetszik hogy ott vannak  _nevet.gif
2010. július 09. 14:49 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.09. 11:40)
Ez komoly? Tényleg Ő írja alá és sokszor még névreszóló is? Ejj... Na, ez is olyan ritka, mint a fehér holló manapság!  biggrin.gif Ecclestontól nincs aláírásod? Neki is van ilyen fix címe, ahová lehetne írni? Mert Tőle is akarooook.  biggrin.gif Meg esetleg Billietől, hamár. Tudnál segíteni?  rolleyes.gif 
Egyébként én sem vagyok autogramvadász, életemben egyszer írtam külföldinek ilyenér', aztán visszajött a levelem, hogy a cím nem létezik.  mad.gif Na, az volt az első és utolsó ilyen jellegű próbálkozásom.  tongue.gif 
Külföldi hírességtől egyetlen aláírásom van, de azt is a hivatalos (magyar) klubja által szereztem (Thalía Sodi), de az sajnos nem névre szóló. Viszont 1000%-ig eredeti.  biggrin.gif
Van Doctor Who polcod? Júúúj... Nem akarsz betenni róla egy képet?  blush.gif Hadd irigykedjek!  smileeee.gif
Nálam csak két szimpla DVD van (egy a 2. évadból és egy a 4-ből), a komplett évadok a páromnál vannak. Tulajdonképpen mindet én vettem meg, csak 'neki', de közös amúgy.
Meg kapott már tőlem egy távirányítható kb. 30 centis daleket, amivel már 100x exterminált is, meg egy kis TARDIS-t. (kb. 20-25 centis)
Aztán vannak még könyvei is, azokat is tőlem kapta, a 2 keményborítós magyar, akkor az a régi puhaborítós, szintén magyarul, meg a The Eyeless című angolul. smileeee.gif
 
Jesszus, már ennyi az idő? Mennem kell ebédet főzni... smileeee.gif
Hehe, szegény párod, nem féltékeny? laugh.gif


Igen, névreszólóan írja mindenkinek. Akár levélbe kérsz tőle, akár az utcán. Nem csak aláír, de megkérdezi hogy kinek a nevére írja (ha fannal találkozik az utcán). Ha küldesz neki valamit, pólót vagy akár egy verset, akkor egy thank you-t ír a lap másik oldalára.
Nekem egy DVD boxsetem sincs, mert nem tudok kijutni és nem ismerek senkit aki segítene vagy kimenne és megvenné nekem sad.gif
A párom nem nézi jó szemmel a Doctor Who polcon lévő autogrammokat. Nem az a féltékenykedő típus, csak szeret szurkálódni, gyakran hívja 'gaynant'-nek rohog.gif
"Gaynant is benne van a filmben?" vagy "Gaynant újabb autogrammot küldött?" _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 09. 20:04 #60
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
smileeee.gif biggrin.gif
100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok