Starity

Johnny Depp

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 07. 18:17 #1
- törölt felhasználó -    
Ő azon személyek közé tartozik akit muszály megemlíteni. Nála tehetségesebb színészt nem ismerek. Szimpatikus,jófej pali és bármilyen szerepbe bele tudja élni magát. Imádtam a Kalib Tenger Kalózaiban és az Alice Csodaországban is. Megunhatatlan.
És azért ez a folyamatos energia ami benne van elég ritka. Azthiszem jó időnek el kell telnie ahoz hogy egyáltalán valakit az utódaként emlegethessünk biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Brittany20, Grace Benning, Nana95, bellsiam, Marina Salvatore, dóóra
2010. június 07. 18:34 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.07. 18:17)
Azthiszem jó időnek el kell telnie ahoz hogy egyáltalán valakit az utódaként emlegethessünk biggrin.gif

Teljesen egyetértek. Az egyik kedvenc színészem, bár az ő életét annyira nem követem, inkább leragadok a filmjei nézegetésével. Tim Burtonnel meg halálos párost alkot.
2010. június 07. 20:59 #3
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.07. 18:17)
Ő azon személyek közé tartozik akit muszály megemlíteni. Nála tehetségesebb színészt nem ismerek. Szimpatikus,jófej pali és bármilyen szerepbe bele tudja élni magát. Imádtam a Kalib Tenger Kalózaiban és az Alice Csodaországban is. Megunhatatlan. 
És azért ez a folyamatos energia ami benne van elég ritka. Azthiszem jó időnek el kell telnie ahoz hogy egyáltalán valakit az utódaként emlegethessünk biggrin.gif

Pontosan, megunhatatlan. thumbsup.gif
Ő az egyik olyan színész, akinek szinte minden filmjét láttam és amit még nem, az is a bepótolandó listámon szerepel.
A Karib filmekből csak az elsőre tudom azt mondani hogy bármikor, bármennyiszer meg tudnám nézni, de Johnny a másik két filmet is el tudja vinni egyedül a hátán.
Magasra tette a lécet az ifjaknak.

Idézet (Fuller @ 2010.06.07. 18:34)
Teljesen egyetértek. Az egyik kedvenc színészem, bár az ő életét annyira nem követem, inkább leragadok a filmjei nézegetésével. Tim Burtonnel meg halálos párost alkot.

Tényleg nagyon jók együtt. smileeee.gif
2010. június 08. 13:58 #4
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Szerintem az egyik legnagyobb színész. Minden téren hatalmasat tud alakítani.Ha hülyülni kell, ha dráma van vagy ha éppen pszichopatát kell játszani.
Sajnos nem láttam minden filmjét, ami fura és bepótolandó, de nem hiszem , hogy lenne olyan filmje amit megunnék. Ha más nem miatta nem kapcsolnám ki.
Abszolút number one. És mondjuk az adatbázisban sem kellett volna patiszonnak átvenni tőle az első helyet.
1 felhasználónak tetszik: Potyidanon
2010. június 08. 14:02 #5
- törölt felhasználó -    
Rengeteg filmjét láttam már és imádom. Tényleg bele tudja magát élni a szerepekben, mindenféle karakteret eltud játszani, hatalmas fazon. beer.gif
2010. június 08. 15:15 #6
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Az egyik legtehetségesebb színész a világon. wub.gif Minden féle filmben szuperl alakít, és nem csak egy bizonyos kategóriában tud színészkedni laugh.gif
Azt hiszem láttam is minden filmjét...nagyjából laugh.gif
Örök kedvencem marad wub.gif wub.gif wub.gif
2010. június 08. 18:36 #7
- törölt felhasználó -    
Hmmm...Johnny Depp...ő az akinek még csak a Karib-tenger kalózai című filmjét láttam, ill. több filmjeit is láttam, de csak Jack Sparrowként jön be. A többi filmje annyira nagyon nem tetszik. Viszont tervezem, hogy hamarosan megnézem még az Alice csodaországban, Az álmosvölgy legendája és a Sweeney Todd című filmjeit. Majd elválik, hogy ezekben mennyire fog bejönni.
Viszont mindezek ellenére nagyon helyes pasi.
Szóval mindent egybevetve: imádom!!! wub.gif
2010. június 08. 20:55 #8
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (hanita @ 2010.06.08. 18:36)
Hmmm...Johnny Depp...ő az akinek még csak a Karib-tenger kalózai című filmjét láttam, ill. több filmjeit is láttam, de csak Jack Sparrowként jön be. A többi filmje annyira nagyon nem tetszik. Viszont tervezem, hogy hamarosan megnézem még az Alice csodaországban, Az álmosvölgy legendája és a Sweeney Todd című filmjeit. Majd elválik, hogy ezekben mennyire fog bejönni.
Viszont mindezek ellenére nagyon helyes pasi.
Szóval mindent egybevetve: imádom!!! wub.gif

Az Alice csodaországban nekem nagyon tetszett. Az álmosvölgy legendája szerintem alap Johnny film, mint ahogy az Ollókezű Edward is. A Sweeney Todd-ban is tetszett, meg amúgy sem állnak messze tőlem a musicalek.
Nekem egyedül A halál ára/The Brave nem tetszett, amit végülis ő rendezett, de nem ezért nem tetszik. smileeee.gif Túl lassú a cselekmény, sok a 'nemtörténiksemmi' jelenet.
Ha megnézted a filmeket, írj hogy hogy tetszettek wink.gif
2010. június 09. 10:46 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eve87 @ 2010.06.08. 20:55)
Az Alice csodaországban nekem nagyon tetszett. Az álmosvölgy legendája szerintem alap Johnny film, mint ahogy az Ollókezű Edward is. A Sweeney Todd-ban is tetszett, meg amúgy sem állnak messze tőlem a musicalek. 
Nekem egyedül A halál ára/The Brave nem tetszett, amit végülis ő rendezett, de nem ezért nem tetszik.  smileeee.gif  Túl lassú a cselekmény, sok a 'nemtörténiksemmi' jelenet.
Ha megnézted a filmeket, írj hogy hogy tetszettek  wink.gif


Tényleg, Ollókezű Edward, ki is ment a fejemből. Bár nekem ez a film sem tetszett annyira. És nem a színészek miatt, hanem maga az alap történet ami sokszor nem jön be nekem. Ha az első 40 percben semmi nem történik ami megfogna akkor az már veszett ügy rohog.gif
Így voltam tegnap két Ryan Reynolds filmmel is: egyik a Csak barátok, másik pedig a Mindenképpen talán. Akkorát csalódtam ezekben a filmekben dry.gif .
Na de nem szertném szétoffolni a témát, így visszatérek Johnnyhoz, rendben majd megírom, hogy tetszettek e a filmek yes.gif
2010. június 09. 22:35 #10
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (hanita @ 2010.06.09. 10:46)
Tényleg, Ollókezű Edward, ki is ment a fejemből. Bár nekem ez a film sem tetszett annyira. És nem a színészek miatt, hanem maga az alap történet ami sokszor nem jön be nekem. Ha az első 40 percben semmi nem történik ami megfogna akkor az már veszett ügy rohog.gif 
Így voltam tegnap két Ryan Reynolds filmmel is: egyik a Csak barátok, másik pedig a Mindenképpen talán. Akkorát csalódtam ezekben a filmekben dry.gif .
Na de nem szertném szétoffolni a témát, így visszatérek Johnnyhoz, rendben majd megírom, hogy tetszettek e a filmek yes.gif



Ó szerintem az Ollókezű Edward-ban nagyon aranyos...olyan kis szerencsétlen laugh.gif wub.gif
Egyébként mielőtt megnéztem, azt hittem valami véres thriller lesz rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Marina Salvatore
2010. június 09. 22:47 #11
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (dijja @ 2010.06.09. 22:35)
Ó szerintem az Ollókezű Edward-ban nagyon aranyos...olyan kis szerencsétlen laugh.gif  wub.gif 
Egyébként mielőtt megnéztem, azt hittem valami véres thriller lesz rohog.gif

Pont ma beszéltem egy osztálytársammal és ő is azt hitte, hogy valami horror vagy valami. laugh.gif
Én még kiskoromban láttam a filmet és azóta imádom, pedig akkor még azt se tudtam, hogy ki az a Johnny Depp. A Holtidővel is így voltam, már nagyobb fejjel jöttem rá, hogy Johnny játszik benne és azt is nagyon szerettem kicsinek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Marina Salvatore
2010. június 11. 14:57 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijja @ 2010.06.09. 22:35)
Ó szerintem az Ollókezű Edward-ban nagyon aranyos...olyan kis szerencsétlen laugh.gif  wub.gif 
Egyébként mielőtt megnéztem, azt hittem valami véres thriller lesz rohog.gif


Mondom nem is a színésszel van baj, Johnny tényleg aranyos volt benne, nekem ilyenkor más hiányzik a filmből.
2010. június 11. 20:45 #13
MissMusic110
MissMusic110
{ Be Positive }
 
StátuszThis love will be the death of me, but I know I’ll die happily ∞
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 1228
Csatolások: 987
Azonosító: 127832
Offline offline
Én imádom Johnny Depp-et szuper színész! Naon jó játszot a Karib-tenger kalózaiban! Az Alice-ban is szuperűl játszik éppen tegnap néztem meg az Alice Csodaországbant! Szuper volt a film!smileeee.gif
2010. június 14. 19:29 #14
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (hanita @ 2010.06.11. 14:57)
Mondom nem is a színésszel van baj, Johnny tényleg aranyos volt benne, nekem ilyenkor más hiányzik a filmből.



Én nem mondtam, hogy vele van bajod tongue.gif
csak eszembe juttattad a filmet laugh.gif laugh.gif
2010. június 16. 19:46 #15
SelG
SelG
visszatérő vendég
 
StátuszSziasztok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 2
Azonosító: 126324
Offline offline
én is szeretem Johnny Depp -et. A Karib tenger kalózai a kedvencem. De már am unom. biggrin.gif thumbsup.gif rohog.gif _nevet.gif tongue.gif
2010. június 18. 09:07 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijja @ 2010.06.14. 19:29)
Én nem mondtam, hogy vele van bajod tongue.gif 
csak eszembe juttattad a filmet laugh.gif  laugh.gif


ja akkor bocsi blush.gif lehet valamit félreértettem
2010. augusztus 06. 19:06 #17
Crush
Crush
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.27.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 103059
Offline offline
Eladó eredeti Johnny Depp aláírás, tövábbá poszterek.
Itt meg tudod nézni őket!

www.gportal.hu/portal/posters

justolder@freemail.hu
2010. augusztus 11. 18:07 #18
- törölt felhasználó -    
Végre sikerült megnéznem az Alice csodaországban. Nagyon nagy film Johnny-tól. Örülök, hogy jó fiút játszott benne. A végén az a tánc, hát nem semmi tőle _nevet.gif
Még ma készülök megnézni Az álmosvölgy legendáját, remélem ez is olyan jó lesz mint az Alice.
2010. augusztus 11. 18:12 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2010.08.11. 18:07)

Még ma készülök megnézni Az álmosvölgy legendáját, remélem ez is olyan jó lesz mint az Alice.


Szerintem jobb film. wink.gif
2010. augusztus 11. 18:16 #20
- törölt felhasználó -    
Most néztem meg az Ollókezű Edwardot. Egyszerűen zseniális biggrin.gif meghajolo.gif
Mindenki nézze meg!!! biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok