Starity

Pankráció

500 oldal 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 24. 22:34 #4761
- törölt felhasználó -    
Idézet (Maci HEEL @ 2012.07.24. 14:46)
Lita csak a tegnap estére tért vissza vagy "örökre"?


Még nem lehet tudni. A pletykák szerint full-time lesz,de 37 évesen meg kell jól gondolja, hogy ezt vállalja -e 6 év után. Mindenesetre, én lennék a legboldogabb ha tényleg beigazolódna.
2012. július 25. 00:12 #4762
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Na, megnéztem nemrég full-ban, letöltve... úgyhogy most összefoglalnám:
- a DX/New Age Outlaws nyitása természetesen nagyon bejött, bár picit azért hiányérzetem támadt. Megmondom őszintén, egy 5 vs 5 elimination meccset képzeltem el, szóval ha még a mellé a Sandow mellé kiküldtek volna négy balekot, még sokkal ütősebb lehetett volna biggrin.gif Nem baj, lehet csak én akarok túl sokat tongue.gif Mindenesetre ez epic volt thumbsup.gif
- a 3 a 3 elleni tag meccs nem volt rossz, csak szerintem rövid (meg nekem a letöltött vidi nem is az elejétől mutatta dry.gif ), ráadásul a vége... komolyan, meddig pusholják még Sheamust?? Ráadásul megint Chris lett alázva, már unom nézni mad.gif
- a GM-választás WTF?! pillanat volt, McMahon komolyan meglepett. Most Miss Elmebeteget kell néznem hétről hétre, ahogy kénye-kedve szerint szórakozgat az emberkékkel? Mert nagyon úgy tűnik! ohmy.gif
- az esküvőn besírtam xD Annyira felesleges volt, hogy nem igaz! Azért jó volt látni Slick-et, most is adta, mint régen meghajolo.gif
- amúgy figyeljétek meg, kinéz egy újabb "sztáros WrestleMania" ezzel a kezdődő Charlie Sheen - Daniel Bryan feuddal... legalábbis lehet még ebből meccs szerintem, mondjuk ez a szál engem hidegen hagy xD
- jaj, Slatert annyira... NEM tudtam sajnálni, hehe! Amit a Nexussal/Corre-ral csinált mások ellen, azt kapta vissza a legendáktól hétről-hétre, kamatostól tongue.gif Viszont Lita babának nagyon örültem, számomra ő az igazi díva blush.gif A mostaniak azért elbújhatnának mellette meghajolo.gif Az A.P.A. (Farooq és Bradshaw párosa) váratlanul ért, pozitív értelemben persze!
- Undertaker is back w00t.gif Annyira örültem, pláne hogy összeállt Kane-nel... Borthers of Destruction forever! Második kedvenc tag team-em voltak anno. Ráadásul arra gondoltam, így azért esélyes Taker gyakrabban szerepeltetése, elég Kane-re bízni az ellenfelek javát vagy tag meccsen őt beküldeni többször és akkor a Deadman pihenhetne, ugyanakkor játszhatna is biggrin.gif Olyan jó lenne!
- Na, az est egyik legnagyobb fénypontja számomra a Lesnar válasza rész volt... az nagyon el lett találva! Már az, hogy Heyman jött ki helyette megint, bepofázott H-nak elutasítva Brocky nevében a kihívást. Aztán jött Stephanie (meglepően csinos még mindig laugh.gif ) és jól kiosztotta tongue.gif Mikor másodszor hallottam meg Lesnar zenéjét, már tudtam, hogy most végre Ő jön... megérte várni, az a bunyó ott volt azért! Ráadásul a SummerSlam-es meccsük valószínűleg az utóbbi idők legjobbja lesz meghajolo.gif (kb. olyan brutál-véres összecsapást várok, mint Cena ellen az Extreme Rules-on), szóval betesz majd a PG-nek xD Hol van már aug. 19??? dry.gif
- Végül a WWE Championship meccs. Nem dobtam tőle egy hátast, kb. Show kijöveteléig untam laugh.gif Onnantól viszont király volt! Itt megjegyezném, erre a pillanatra várok már mióta... Punk heel turn-jére meghajolo.gif Majd kiderül most, kik csak "divatfanok", akik ezért elfordulnak tőle (nem rátok értem, csak pl. face-n meg abbcenter-en elég sok a kis "azért szeretem, mert népszerű" Punk-, Orton-, Cena-fan azért dry.gif )! Kivételesen Rock is tetszett, most megkedveltem vmennyire, azért az a Spinebuster Big-en nem volt semmi meghajolo.gif A meccsét Royal Rumble-n pedig kíváncsian várom, vajon ki ellen lesz? blink.gif
Na, kicsit hosszú lett, de sebaj! Várom a reakciókat még, kinek hogy tetszett és egyetért-e velem valamiben biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcsi0301
2012. július 25. 05:30 #4763
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.25. 00:12)
Na, megnéztem nemrég full-ban, letöltve... úgyhogy most összefoglalnám:
- a DX/New Age Outlaws nyitása természetesen nagyon bejött, bár picit azért hiányérzetem támadt. Megmondom őszintén, egy 5 vs 5 elimination meccset képzeltem el, szóval ha még a mellé a Sandow mellé kiküldtek volna négy balekot, még sokkal ütősebb lehetett volna  biggrin.gif  Nem baj, lehet csak én akarok túl sokat tongue.gif Mindenesetre ez epic volt  thumbsup.gif 
- a 3 a 3 elleni tag meccs nem volt rossz, csak szerintem rövid (meg nekem a letöltött vidi nem is az elejétől mutatta  dry.gif ), ráadásul a vége... komolyan, meddig pusholják még Sheamust?? Ráadásul megint Chris lett alázva, már unom nézni  mad.gif 
- a GM-választás WTF?! pillanat volt, McMahon komolyan meglepett. Most Miss Elmebeteget kell néznem hétről hétre, ahogy kénye-kedve szerint szórakozgat az emberkékkel? Mert nagyon úgy tűnik!  ohmy.gif 
- az esküvőn besírtam xD Annyira felesleges volt, hogy nem igaz! Azért jó volt látni Slick-et, most is adta, mint régen  meghajolo.gif 
- amúgy figyeljétek meg, kinéz egy újabb "sztáros WrestleMania" ezzel a kezdődő Charlie Sheen - Daniel Bryan feuddal... legalábbis lehet még ebből meccs szerintem, mondjuk ez a szál engem hidegen hagy xD
- jaj, Slatert annyira... NEM tudtam sajnálni, hehe! Amit a Nexussal/Corre-ral csinált mások ellen, azt kapta vissza a legendáktól hétről-hétre, kamatostól  tongue.gif  Viszont Lita babának nagyon örültem, számomra ő az igazi díva  blush.gif  A mostaniak azért elbújhatnának mellette  meghajolo.gif  Az A.P.A. (Farooq és Bradshaw párosa) váratlanul ért, pozitív értelemben persze!
- Undertaker is back  w00t.gif  Annyira örültem, pláne hogy összeállt Kane-nel... Borthers of Destruction forever! Második kedvenc tag team-em voltak anno. Ráadásul arra gondoltam, így azért esélyes Taker gyakrabban szerepeltetése, elég Kane-re bízni az ellenfelek javát vagy tag meccsen őt beküldeni többször és akkor a Deadman pihenhetne, ugyanakkor játszhatna is  biggrin.gif  Olyan jó lenne!
- Na, az est egyik legnagyobb fénypontja számomra a Lesnar válasza rész volt... az nagyon el lett találva! Már az, hogy Heyman jött ki helyette megint, bepofázott H-nak elutasítva Brocky nevében a kihívást. Aztán jött Stephanie (meglepően csinos még mindig  laugh.gif ) és jól kiosztotta  tongue.gif  Mikor másodszor hallottam meg Lesnar zenéjét, már tudtam, hogy most végre Ő jön... megérte várni, az a bunyó ott volt azért! Ráadásul a SummerSlam-es meccsük valószínűleg az utóbbi idők legjobbja lesz  meghajolo.gif (kb. olyan brutál-véres összecsapást várok, mint Cena ellen az Extreme Rules-on), szóval betesz majd a PG-nek xD Hol van már aug. 19???  dry.gif 
- Végül a WWE Championship meccs. Nem dobtam tőle egy hátast, kb. Show kijöveteléig untam  laugh.gif  Onnantól viszont király volt! Itt megjegyezném, erre a pillanatra várok már mióta... Punk heel turn-jére  meghajolo.gif Majd kiderül most, kik csak "divatfanok", akik ezért elfordulnak tőle (nem rátok értem, csak pl. face-n meg abbcenter-en elég sok a kis "azért szeretem, mert népszerű" Punk-, Orton-, Cena-fan azért  dry.gif )! Kivételesen Rock is tetszett, most megkedveltem vmennyire, azért az a Spinebuster Big-en nem volt semmi  meghajolo.gif A meccsét Royal Rumble-n pedig kíváncsian várom, vajon ki ellen lesz?  blink.gif 
Na, kicsit hosszú lett, de sebaj! Várom a reakciókat még, kinek hogy tetszett és egyetért-e velem valamiben  biggrin.gif


Még annyit megjegyzek: Stone Cold-ra számítottam, mintha úgy lett volna, hogy jön dry.gif Igaz, a régi bejátszás róla + a Muppet-babás utánzós rész valamennyire kárpótolt azért... "That's the bottom line because Stone Cold said so" tongue.gif
Randy viszont annyira hiányzott, főleg mivel St. Louis a szülővárosa sad.gif Nem igaz, hogy egy héttel nem tudták már eltolni az eltiltását, megérdemelte volna a szereplést az 1000. RAW-n!
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcsi0301
2012. július 25. 08:39 #4764
- törölt felhasználó -    
A két legjobb női wrestler a cég történetében együtt meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Domcsi0301
2012. július 25. 08:46 #4765
- törölt felhasználó -    
Milyen jó ezt látni.. sok hónapos szenvedés után rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 08:54 #4766
- törölt felhasználó -    
Bocs ha olyan kérdés teszek fel, amin ti túl vagytok, de mostanában ritkábban nézek fel.. na mindegy.. rolleyes.gif
Miért csalódtak itt sokan Kelly Kelly-ben?
2012. július 25. 08:58 #4767
- törölt felhasználó -    
Idézet (Maci HEEL @ 2012.07.25. 08:54)
Bocs ha olyan kérdés teszek fel, amin ti túl vagytok, de mostanában ritkábban nézek fel.. na mindegy..  rolleyes.gif 
Miért csalódtak is sokan Kelly Kelly-ben?


Én nem csalódtam benne, csak rosszul esett, hogy beígérte, hogy jön az 1000. Raw-ra, és nem ment el. Csak ennyi. De én még ugyan úgy szeretem őt, csak a helyét más foglalta el. De Forever K2Krew.
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 09:17 #4768
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.07.25. 08:58)
Én nem csalódtam benne, csak rosszul esett, hogy beígérte, hogy jön az 1000. Raw-ra, és nem ment el. Csak ennyi. De én még ugyan úgy szeretem őt, csak a helyét más foglalta el. De Forever K2Krew.


Ti tudjátok.. smileeee.gif
Nálam még mindig #1 Díva de ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie! smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 09:30 #4769
- törölt felhasználó -    
Idézet (Maci HEEL @ 2012.07.25. 09:17)
Ti tudjátok..  smileeee.gif 
Nálam még mindig #1 Díva de ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie! smileeee.gif  smileeee.gif


Nekem már csak a második, Lita után.
2012. július 25. 09:37 #4770
- törölt felhasználó -    
Az álmom az, hogy térjen vissza az Extreme Queen-em, vezettesse vissza a Women's Championship-et és üsse ki az összes idióta, semmittevő dívát (Kelly-t és Eve-t ne) meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 25. 10:10 #4771
- törölt felhasználó -    
Hogy lehetnek ennyire szépek? w00t.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7kl4hhpBq1r8f92to1_500.jpg
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcsi0301
2012. július 25. 10:52 #4772
- törölt felhasználó -    
Hát ez nem normális.. _nevet.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7jjc62kxX1ql0k28o1_500.png
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 11:13 #4773
- törölt felhasználó -    
rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif
2012. július 25. 13:14 #4774
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy jövőre Lita és Trish Hall of Fame-rek lesznek, és hogy benne lesznek ősszel a WWE'13-ban! Csak velük fogok játszani biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 13:30 #4775
- törölt felhasználó -    
CM Punk Best In The World DVD borító
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. július 25. 13:34 #4776
- törölt felhasználó -    
Na amúgy, lehet csak én vagyok így, de én még 'éhes' maradtam az 1000. Raw után. Nem láttam Edge-t, nem láttam Ston Coldot... Csak nemtommiért de még hiányolok valamit.

nektek mi a véleményetek? wink.gif
2012. július 25. 13:34 #4777
- törölt felhasználó -    
Minden Cena rajongónak kellenek egy ilyenek:
http://wrestlingshop.nethole.hu/node/198
http://wrestlingshop.nethole.hu/node/196
http://wrestlingshop.nethole.hu/node/195
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 13:35 #4778
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcsi0301 @ 2012.07.25. 13:34)
Na amúgy, lehet csak én vagyok így, de én még 'éhes' maradtam az 1000. Raw után. Nem láttam Edge-t, nem láttam Ston Coldot... Csak nemtommiért de még hiányolok valamit. 
nektek mi a véleményetek?  wink.gif


Én is hiányoltam őket. Plusz még Ortont, Batistat na meg Goldberg is jó lett volna látni!
2 felhasználónak tetszik: Domcsi0301, SasukeMilo
2012. július 25. 13:37 #4779
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.25. 00:12)
Na, megnéztem nemrég full-ban, letöltve... úgyhogy most összefoglalnám:
- a DX/New Age Outlaws nyitása természetesen nagyon bejött, bár picit azért hiányérzetem támadt. Megmondom őszintén, egy 5 vs 5 elimination meccset képzeltem el, szóval ha még a mellé a Sandow mellé kiküldtek volna négy balekot, még sokkal ütősebb lehetett volna  biggrin.gif  Nem baj, lehet csak én akarok túl sokat tongue.gif Mindenesetre ez epic volt  thumbsup.gif 
- a 3 a 3 elleni tag meccs nem volt rossz, csak szerintem rövid (meg nekem a letöltött vidi nem is az elejétől mutatta  dry.gif ), ráadásul a vége... komolyan, meddig pusholják még Sheamust?? Ráadásul megint Chris lett alázva, már unom nézni  mad.gif 
- a GM-választás WTF?! pillanat volt, McMahon komolyan meglepett. Most Miss Elmebeteget kell néznem hétről hétre, ahogy kénye-kedve szerint szórakozgat az emberkékkel? Mert nagyon úgy tűnik!  ohmy.gif 
- az esküvőn besírtam xD Annyira felesleges volt, hogy nem igaz! Azért jó volt látni Slick-et, most is adta, mint régen  meghajolo.gif 
- amúgy figyeljétek meg, kinéz egy újabb "sztáros WrestleMania" ezzel a kezdődő Charlie Sheen - Daniel Bryan feuddal... legalábbis lehet még ebből meccs szerintem, mondjuk ez a szál engem hidegen hagy xD
- jaj, Slatert annyira... NEM tudtam sajnálni, hehe! Amit a Nexussal/Corre-ral csinált mások ellen, azt kapta vissza a legendáktól hétről-hétre, kamatostól  tongue.gif  Viszont Lita babának nagyon örültem, számomra ő az igazi díva  blush.gif  A mostaniak azért elbújhatnának mellette  meghajolo.gif  Az A.P.A. (Farooq és Bradshaw párosa) váratlanul ért, pozitív értelemben persze!
- Undertaker is back  w00t.gif  Annyira örültem, pláne hogy összeállt Kane-nel... Borthers of Destruction forever! Második kedvenc tag team-em voltak anno. Ráadásul arra gondoltam, így azért esélyes Taker gyakrabban szerepeltetése, elég Kane-re bízni az ellenfelek javát vagy tag meccsen őt beküldeni többször és akkor a Deadman pihenhetne, ugyanakkor játszhatna is  biggrin.gif  Olyan jó lenne!
- Na, az est egyik legnagyobb fénypontja számomra a Lesnar válasza rész volt... az nagyon el lett találva! Már az, hogy Heyman jött ki helyette megint, bepofázott H-nak elutasítva Brocky nevében a kihívást. Aztán jött Stephanie (meglepően csinos még mindig  laugh.gif ) és jól kiosztotta  tongue.gif  Mikor másodszor hallottam meg Lesnar zenéjét, már tudtam, hogy most végre Ő jön... megérte várni, az a bunyó ott volt azért! Ráadásul a SummerSlam-es meccsük valószínűleg az utóbbi idők legjobbja lesz  meghajolo.gif (kb. olyan brutál-véres összecsapást várok, mint Cena ellen az Extreme Rules-on), szóval betesz majd a PG-nek xD Hol van már aug. 19???  dry.gif 
- Végül a WWE Championship meccs. Nem dobtam tőle egy hátast, kb. Show kijöveteléig untam  laugh.gif  Onnantól viszont király volt! Itt megjegyezném, erre a pillanatra várok már mióta... Punk heel turn-jére  meghajolo.gif Majd kiderül most, kik csak "divatfanok", akik ezért elfordulnak tőle (nem rátok értem, csak pl. face-n meg abbcenter-en elég sok a kis "azért szeretem, mert népszerű" Punk-, Orton-, Cena-fan azért  dry.gif )! Kivételesen Rock is tetszett, most megkedveltem vmennyire, azért az a Spinebuster Big-en nem volt semmi  meghajolo.gif A meccsét Royal Rumble-n pedig kíváncsian várom, vajon ki ellen lesz?  blink.gif 
Na, kicsit hosszú lett, de sebaj! Várom a reakciókat még, kinek hogy tetszett és egyetért-e velem valamiben  biggrin.gif


Jó hosszú lett! Na majd én is írok a wordpress oldalamra egy ilyesmi szöveget és majd belinkelem ide. A szöveg ma tuti elkészül!
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 25. 13:39 #4780
- törölt felhasználó -    
heehhe ez jóóóó! biggrin.gif
http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/143892_o.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
500 oldal 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok