Starity

Pankráció

500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. június 08. 13:16 #1
- törölt felhasználó -    
Azt gondolom mindenki tudja, (már aki régi HQP-s) hogy nagy WWE fan vagyok, adatlapjaim 3/4-ét wwe superstarok és divák teszik ki, gondoltam nyitok egy ilyen topikot. Aztán lehet felesleges lesz, de talán még az is lehet, hogy találok más fanokat...
Én személy szerint a TNA-ért nem igazán rajongok, inkább SmackDown! és RAW. Igazából kedvencem nincs, az összes divát csípem, pankrátorok közül meg... hát Eddie Guerrero volt nagy kedvencem, míg élt. Batista, Mysterio, Morrison... a sor hosszú.
Sok bírálat éri a pankrációt, hogy mű, igen eléggé az, hisz színészkednek ők is, karaktereik vannak, viszont a sérülések valódiak... Ti mit gondoltok a témáról, ki a kedvenc, ki szimpi?
Egy vicces video, a WrestleMania 21 promovideójának bakijai. biggrin.gif

4 felhasználónak tetszik: Domcsi0301, Borri, Tündiii, Lilimooo
2010. június 08. 13:31 #2
- törölt felhasználó -    
Hát gondolom azt tudod, hogy én is fanná váltam általad (még HQP idején), előtte azt sem tudtam mi az a pankráció. Nekem ugye CM Punk a nagy kedvenc, dívák közül pedig Michelle McCool.
2010. június 08. 13:50 #3
cuncus1988
cuncus1988
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.30.
Hozzászólás: 254
Csatolások: 45
Azonosító: 123771
Offline offline
Én is szeretem a pankrációt, ha tehetem tuti nézem. Nagy kedvenceim John Cena aki szerintem a legjobb, Rey Mysterio imádom a maszkjait, David Batista egy "Állat" szerintem és Jeff Hardy azok az ugrások ohmy.gif.
3 felhasználónak tetszik: berki maya, lakatos andrea, vivoka12
2010. június 08. 19:19 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (cuncus1988 @ 2010.06.08. 13:50)
Én is szeretem a pankrációt, ha tehetem tuti nézem. Nagy kedvenceim John Cena aki szerintem a legjobb, Rey Mysterio imádom a maszkjait, David Batista egy "Állat" szerintem és Jeff Hardy azok az ugrások ohmy.gif.


Jeff Hardy is tényleg nagyon jó. És Ray Mysterio is, csak engem zavar, hogy mindiig maszkban van.
2010. június 08. 20:53 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (hanita @ 2010.06.08. 19:19)
Jeff Hardy is tényleg nagyon jó. És Ray Mysterio is, csak engem zavar, hogy mindiig maszkban van.

Rey maszk nélkül, tiszta édes wub.gif

6 felhasználónak tetszik: berki maya, John_Cena, WWE Dorka, Tündiii, Domcsi0301, Málnahab
2010. június 09. 10:54 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.06.08. 20:53)
Rey maszk nélkül, tiszta édes  wub.gif


Tényleg nagyon cuki maszk nélkül, nem is értem, miért van rajta mindig maszk. Ilyen édi arcot nem szabadna eltakarni blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, gruberniki2
2010. június 10. 14:33 #7
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Én a WCW idején néztem állandóan a TNT adón (az akkor még jórészt angol nyelvű Cartoon Network után indult este 8-kor vagy 10-kor, sokszor egész jó filmekkel) a Nitro-t és a Thundert. biggrin.gif Ezért talán nem meglepő, hogy az én kedvenceim még ebből az időszakból vannak: Goldberg, Hogan, Bam Bam Bigelow, Sting, Kevin "Big Sexy" Nash, Bret Hart, Diamond Dallas Page, Dean Malenko, Konnan, Buff Bagwell, Scott Steiner...
Nem sok WWE-t nézek, de nem tetszik annyira, mint anno a WCW. Már Goldberg sincs ott évek óta...

A Dívák nagyon szexik, sok nekem is tetszik és jól is küzdenek, de a Nitro Girls csapat is nagyon ott volt anno. wub.gif
2010. június 10. 17:01 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (hanita @ 2010.06.09. 10:54)
Tényleg nagyon cuki maszk nélkül, nem is értem, miért van rajta mindig maszk. Ilyen édi arcot nem szabadna eltakarni blush.gif

Mert ő luchador családba született, ez náluk hagyomány, pláne azután kezdte el, hogy bekerült a WWE-be és a maszk nélkül már nem is tudnám elképzelni. Bűn eltakarnia az arcát, mert írtó helyes, de ő így Rey Mysterio. smileeee.gif
2010. június 10. 17:17 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.06.10. 17:01)
Mert ő luchador családba született, ez náluk hagyomány, pláne azután kezdte el, hogy bekerült a WWE-be és a maszk nélkül már nem is tudnám elképzelni. Bűn eltakarnia az arcát, mert írtó helyes, de ő így Rey Mysterio. smileeee.gif


Kár sad.gif Pedig tényleg nagyon helyes, egyre jobban kezd megtetszeni blush.gif
2010. június 10. 19:42 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (hanita @ 2010.06.10. 17:17)
Kár sad.gif  Pedig tényleg nagyon helyes, egyre jobban kezd megtetszeni blush.gif

Pár maszk nélküli kép róla. wink.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Tündiii
2010. június 11. 12:49 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.06.10. 19:42)
Pár maszk nélküli kép róla.  wink.gif  biggrin.gif


Jaj az a fehér sapkás meg az uccsó kép, sőt még az első is wub2.gif wub3.gif
2010. június 24. 09:02 #12
majosse1
majosse1
új tag
 
Státuszezen az oldalon vagyok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.24.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 10
Azonosító: 129839
Offline offline
kemény sport XD
2010. június 27. 20:25 #13
ernotaker
ernotaker
új tag
 
StátuszA nő igazi erogénzónája a lelke!És a férfi azzal okozza neki a legnagyobb örömöt,ha ezzel törődik igazán!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.26.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 129983
Offline offline
Sziasztok!Én nem rég regeltem ide,de főként azért hogy hátha megismerkedek pár pankráció fannal.Örömmel látom hogy nem csak én szeretem annyira ezt a sportot.Már évek óta nézem,éz egy éve én is gyakorlom.Nagy álmom hogy egyszer profi szinten űzhessem,ezért is sajnálom hogy magyarországon még ennyire gyerekcipőben jár!Az én nagy kedvencem undertaker,mert hihetetlen nagy arc a pasi.Neha tényleg azt hiszem hogy halott mert minden ütésből,dobásból feláll,mint ha nem történt volna semmi.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 24. 21:01 #14
sylar56
sylar56
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 58
Azonosító: 123581
Offline offline
The Great Khali-ról kerestem néhány képet. Remélem tetszik. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: John_Cena, WWE Dorka
2010. július 25. 16:17 #15
arpex
arpex
visszatérő vendég
 
StátuszÚrrá lenni és uralkodni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 0
Azonosító: 131765
Offline offline
jeff hardy es rendi orton a kiraly
1 felhasználónak tetszik: gruberniki2
2010. július 31. 17:41 #16
nedvedjuve
nedvedjuve
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.11.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 126849
Offline offline
Bob Sapp(megtaláljátok nálam) és John Cena...nálam ők a nyerők!
2010. augusztus 09. 18:09 #17
- törölt felhasználó -    
Én imádom a pankrációt nagy kedvencem Hulk Hogan!
2010. szeptember 16. 18:44 #18
- törölt felhasználó -    
ez csak saját véleményem de asszem az 1996-1999-es időszak volt az ami a pankráció aranykora volt a WCW nitrot majd később a WCW thundert nem lehet szinvonalában és minőségében felülmúlni!
a kedvenc pankrátorom Diamond Dallas Page volt a könyvét is elolvastam nem egy szépirodalmi remekmű de érdekes olvasmány és betekintést nyújt DDP szeménkeresztül ebbe a csillogó látványos de mégis törékeny kemény világba!
http://www.obsessedwithwrestling.com/pictures/d/ddp/45.jpg

Aztán amikor a McMahon klán ésa WWF későbbi WWE bekebelezte a WCW-t akkor szakítottam a pankrációval valahogy ROCK és STONE COLd Steve Austin nem adta ugyanazt mint a WCW-ban: HOGAN-STING-DDP-GOLDBERG-NASH-FLAIR-LUGER-MACHO MAN-JERICHO-BENOIT-GUERRERO hiányoztak a régi arcok..de félszemmel figyeltem a WWE-t majd később a TNA-t és hát sokat változott ezaz egész nem igazán a minőségre mennek már a WWE-nél hanem arra hogy minnél több polót vagy sapkát figurát lehessen eladni a szupersztárok képmásával..a WWE gyerekbarát műsor felfogása nagyon nem tetszik igazából ott romlott el az egész amikor először vittek ki a szűlők 5-6 éves gyereket pankrációra kár volt érte mert ez azt eredményezte hogy a régebbi fanok hátat fordítottak a szervezetnek és átkapcsoltak másra..szóval nem tratom jónak ezta a dolgot a WWE-nél de viszont ez nem azt jelenti hogy a WWE-s pankrátorok rosszabbak lennének a TNA-nél mert nem rosszabbak!
a mostani kedvenc pankrátorom Randy Orton hihetetlen aza fazon!
a TNA-ben még mindig NASH és STING!smileeee.gif


Hétvégén nézni!!
jó kis PPV-re számítok!és egy ORTON WWE bajnoki címre! thumbsup.gif

http://farm5.static.flickr.com/4134/4900576210_ea4a978b69_z.jpg
2010. szeptember 17. 11:19 #19
- törölt felhasználó -    
Itt van az eheti TNA Impact:

part1
part2
part3
part4
part5
part6
part7

hogy én Jeff Jarrett-et mennyire utálom..
1 felhasználónak tetszik: gruberniki2
2010. szeptember 17. 12:59 #20
- törölt felhasználó -    
Köszi az üdvözlést CanDee Sweet!
Igen több mint 10 éve fertőzött meg ezaz egész Show ami ma a pankráció..egy kicsit megprobálom szinesebbé tenni a fórumot amit szintén te nyitottál és egy-két régebbi pankrátort is megismertetni a "sztár"rajongókkal..természetesen ha nincs ellenedre a dolog!Úgy láttam kb-70%-ban te készítetted el az ismertebb pankrátorok profilját szóval gratulálok! meghajolo.gif
de jó látni hogy egyre több rajongó van már az idősebb korosztályban is és nem csak a 10-en évesekre van hatással még mindig a wrestling!
500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok