Starity

Pankráció

500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 05. 00:22 #81
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Szerintem is kamu, bár ki tudja. Sting vs. Taker nagy meccs lenne. Vagy ha összeállnának csapatba.

Ezer éve nem láttam TNA-t. Mi megy most? Utoljára azt láttam amikor Hardy megnyerte a WHC övet Angle meg Anderson ellen.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 05. 00:56 #82
- törölt felhasználó -    
Hardy azóta elvesztette az övet!
A jelenlegi bajnok Mr Anderson.
és épp a tegnapi adásban kivált az Immortal-ból a Fortune azaz a Beer Money(akik Tag Team bajnokok),Kazarian(X-divison bajnok),A.J.Styles és összeálltak Angle-kel és szembefordultak a Hardyékkal plusz Eric Bischof és Hulk Hogan "diktatúrájával" biggrin.gif
kb.nagy vonalakban ennyi! biggrin.gif
2011. február 05. 11:54 #83
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Jól látom hogy Jerry Lawler meccsel Miz-zel Elimination Chamber-en a WWE övért? A Raw EC meccsen akkor miért meccselnek csak egy sima győzelemért? Miz meg lenyom Lawlwer-rel egy felejthető meccset amibe állandóan beavatkozik Alex Riley, esetleg a Nexus, aztán csalással nyer. Nem hiszem hogy Lawler lenne a WWE bajnok.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. február 05. 12:57 #84
- törölt felhasználó -    
háá komolyan én sem értem hogy miért erőltetik ezt a MIZ-Lawler story vonalat! rolleyes.gif
MIZ nagyon jól bánik a közönséggel és a mikrofonnal de WWE bajnoknak pocsék!
Aki meg nyeri az Elimination chamber meccset az most ki vívja a győzelmével a Wrestlemánián egy WWE címmeccs lehetőségét az éppen aktuális bajnokkal szemben!
Aki valószínűleg MIZ lesz!

Háá a Smackdown-ban pedig valami oltári nagy kavarás megy Vickie Guerrero részéről valaki már igazán betömhetné a száját! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 05. 20:23 #85
- törölt felhasználó -    
és Sting elpusztítja! biggrin.gif thumbsup.gif biggrin.gif
2011. február 05. 22:51 #86
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.05. 12:57)
háá komolyan én sem értem hogy miért erőltetik ezt a MIZ-Lawler story vonalat! rolleyes.gif 
MIZ nagyon jól bánik a közönséggel és a mikrofonnal de WWE bajnoknak pocsék!
Aki meg nyeri az Elimination chamber meccset az most ki vívja a győzelmével a Wrestlemánián egy WWE címmeccs lehetőségét az éppen aktuális bajnokkal szemben!
Aki valószínűleg MIZ lesz!
Háá a Smackdown-ban pedig valami oltári nagy kavarás megy Vickie Guerrero részéről valaki már igazán betömhetné a száját! biggrin.gif

Lehet hogy MIZ jól bánik a közönséggel, de ha meghallom, hogy I'm awesome, akkor a falat kaparom! A. Riley-ról inkább nem is mondok semmit. _nevet.gif

Vickie láttán meg elkap a röhögés. Nem semmi az a nő. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 08. 14:23 #87
- törölt felhasználó -    
háá rég láttam ennyire gyenge színvonalú RAW-t! rolleyes.gif
Orton be nyom egy maflást Punk-nak akinek el ered az orra vére...R-Truth asse tudja hol van Green Bay-ben vagy Milwaukeeban ..Alex Riley az igazi nevén szólítja Daniel Bryan-t és nem a ring nevén... biggrin.gif biggrin.gif kééész eza műsor nem kerül be a legjobbak közé...szerencsétlen Cenának kellet helyrehozni R-truth bakiját! biggrin.gif
hááá röhejes volt az egész!


egy két pletyka egyik sem megerősített:

az idézet egy fórumról való szóval nem feltétlenül fog így történni!

"-HHH a wm-előtt még visszatér és Sheamussal lesz feudja és nem Takerrel.. szerintem HHH már az elimination chamberen visszatér..

-a köpenyes csávó a videóban biztosan(?) nem Taker! 21-én elvileg az lesz hogy Sting visszatér majd amikor mondja a debütáló szövegét akkor tér vissza Undertaker és a wm-en egymás ellen lesz meccsük

-Jericho, Christian a wm előtt biztosan nem tér vissza

-BATISTA a wretlemania-summerslam közötti időben vissza fog térni FACE karakterként! ez szinte biztos már.. "
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 08. 16:48 #88
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.08. 14:23)
háá rég láttam ennyire gyenge színvonalú RAW-t! rolleyes.gif 
Orton be nyom egy maflást Punk-nak akinek el ered az orra vére...R-Truth asse tudja hol van Green Bay-ben vagy Milwaukeeban ..Alex Riley az igazi nevén szólítja Daniel Bryan-t és nem a ring nevén... biggrin.gif  biggrin.gif kééész eza műsor nem kerül be a legjobbak közé...szerencsétlen Cenának kellet helyrehozni R-truth bakiját! biggrin.gif 
hááá röhejes volt az egész!

Nekem azért tetszett az a maflázs. biggrin.gif 4-en voltak az új Nexusból, de azért Randy akkor is adott C.M. Punknak. rohog.gif Na jó, csak egy fejelést meg egy orrba rúgást. _nevet.gif

Vicki előadásán annyit nevettem! rofl.gif "Excuse me!" rofl.gif rofl.gif
Cena szépen hazaküldte Dolph-al együtt. nevet2.gif
(Az a nő elmehetne kocsiriasztónak. Ha valaki meghallaná a visítozását, mindenki hanyatt-homlok menekülne. nevet2.gif )

Miz szépen leégett. nevet2.gif Fetrengtem a röhögéstől.

Viszont a műsor tényleg elég gyengusz volt. blush.gif
Várom már az E.C.-t. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 08. 17:13 #89
- törölt felhasználó -    
persze nanáááá nekem is tetszett Orton tombolása megint. biggrin.gif
de azzal hogy Cm Punknak eleredt az orra vére ebből látszik hogy valamit elrontottak és nem volt betervezve a "vér" biggrin.gif látszott hogy másodpercekig csak prüszkölt Punk... biggrin.gif ha nem lettek volna ott a társai, állítom fel sem tudta volna venni a hátára Ortont egymaga, annyira megzavarta a "sérülés".. biggrin.gif biggrin.gif

nagyon bízom benne hogy Vikit és Zigglert előbb utóbb valaki elintézi! biggrin.gif
kíváncsi leszek hogy mi lesz Kelly Kelly-vel és Viki story vonalával vajon Mcintyre Kelly mellé fog állni vagy ilyesmi??? biggrin.gif a múlt pénteki Smackdown most lekörözte minőségében ezta RAW-t! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 08. 17:24 #90
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.08. 17:13)
persze nanáááá nekem is tetszett Orton tombolása megint. biggrin.gif 
de azzal hogy Cm Punknak eleredt az orra vére ebből látszik hogy valamit elrontottak és nem volt betervezve a "vér" biggrin.gif látszott hogy másodpercekig csak prüszkölt Punk... biggrin.gif ha nem lettek volna ott a társai, állítom fel sem tudta volna venni a hátára Ortont egymaga, annyira megzavarta a "sérülés".. biggrin.gif  biggrin.gif 
nagyon bízom benne hogy Vikit és Zigglert előbb utóbb valaki elintézi! biggrin.gif 
kíváncsi leszek hogy mi lesz Kelly Kelly-vel és Viki story vonalával vajon Mcintyre Kelly mellé fog állni vagy ilyesmi??? biggrin.gif  a múlt pénteki Smackdown most lekörözte minőségében ezta RAW-t! smileeee.gif

Nekem mindig tetszik ha beindul! Az idegtől nem lát, nem hall, csak megy és csitt-csatt, piff-puff. _nevet.gif
Egyébként hátha észbe kap C.M. Punk, hogy kivel szórakozik. biggrin.gif Amúgy ha nem lettek volna még ott hárman, C.M-nek annyi lett volna.
Cena viszont elég gyengusz volt. Tudom, hogy egyfolytában azt nézte, hogy a többiek honnan jönnek, de ez nagyon elvonta a figyelmét.

Mostanában azon gondolkodom, hogy Del Rio-t át kéne nevezni Jokerre. biggrin.gif (Hisz egyfolytában vigyorog.)
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 08. 18:27 #91
- törölt felhasználó -    
ez de durva! biggrin.gif mi is pont azt beszéltük öcsémmel hogy eza del rio olyan mint Joker eljátszhatná az új Batman folytatásban! biggrin.gif

pár évvel ezelőtt volt már egy CM Punk-Orton viszály csak akkor Orton volt a gonosz karakter CM PUnk pedig valamivel pozitívabb szerepet kapott!
én Ortonnak a Legend Killer karakterét valahogy jobban szerettem az egy akkora egy arrogáns rohad*k volt már bocsánat hogy nagyon!kicsit hasonló most Del Rió karaktere ahhoz csak Orton akkor sem mosolygott ennyit biggrin.gif de az volt benne a jó eza lekezelő senkit nem tisztelő bad boy! biggrin.gif teljesen mind1 hogy ki volt előtte nő, öregember, pankrátor ,vagy valamilyen legenda csak úgy osztotta az RKO-kat mindenkinek! biggrin.gif 2008-2009-től alakult át viperává talán. az őrült megszállott ámokfutóvá! biggrin.gif eza karakter is jó természetesen! biggrin.gif bár amióta átment kicsit Face-be vissza sírom a legend killert! biggrin.gif

igen Cena nem hajtott annyira inkább többet beszélt most! biggrin.gif azt tudni kell Cenáról hogy egy nagyon komoly derék és gerinc sérülése volt decemberben és jelenleg sem 100%-os!

asszem januárban volt is egy meccse Cenának szintén Punk ellen ahol minden mozdulatán látszott hogy fájdalmai vannak!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 08. 18:39 #92
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.08. 18:27)
ez de durva! biggrin.gif  mi is pont azt beszéltük öcsémmel hogy eza del rio olyan mint Joker eljátszhatná az új Batman folytatásban! biggrin.gif 

pár évvel ezelőtt volt már egy CM Punk-Orton viszály csak akkor Orton volt a gonosz karakter CM PUnk pedig valamivel pozitívabb szerepet kapott!
én Ortonnak a Legend Killer karakterét valahogy jobban szerettem az egy akkora egy arrogáns rohad*k volt már bocsánat hogy nagyon!kicsit hasonló most Del Rió karaktere ahhoz csak Orton akkor sem mosolygott ennyit biggrin.gif de az volt benne a jó eza lekezelő senkit nem tisztelő bad boy! biggrin.gif teljesen mind1 hogy ki volt előtte nő, öregember, pankrátor ,vagy valamilyen legenda csak úgy osztotta az RKO-kat mindenkinek! biggrin.gif 2008-2009-től alakult át viperává talán. az őrült megszállott ámokfutóvá! biggrin.gif eza karakter is jó természetesen! biggrin.gif 

igen Cena  nem hajtott annyira inkább többet beszélt most! biggrin.gif azt tudni kell Cenáról hogy egy nagyon komoly derék és gerinc sérülése volt decemberben  és jelenleg sem 100%-os!


Volt is egy visszajátszás a kettőjük múltjából. Anno még a Legacy tagja volt. smileeee.gif
Tegnap éppen emiatt mondta Punk, hogy Randy többet nem lesz bajnok. Legalábbis ő azt szeretné. laugh.gif
Na igen, olvastam, hogy régebben milyen dolgokat művelt. Kemény, kemény. biggrin.gif
Az biztos, hogy nagyon tud RKO-t osztani.
Én a viperát is szeretem. Mikor elkapja az ideg, a földre veti magát és csapkod. ÁÁÁÁÁ. Szinte már sajnálom az ellenfelét. biggrin.gif

Sajnálom Cena-t. Ha ennyire komoly volt a sérülése, mi lesz a ketrecben? unsure.gif

Juj, már annyira várom! Biztos nem fogunk unatkozni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 08. 18:56 #93
- törölt felhasználó -    
bizony az abból a korszakból volt az Orton és a Legacy! biggrin.gif

nagyon szeretem Cm Punk-ot de ő ehhez kevés lesz hogy meg akadályozza Ortont! biggrin.gif és ehhez a Nexus is csak statisztálni fog.
főleg ha egyszer Undertaker visszajön és a sírásó nem felejt ám!neki még elszámolni valója van a Nexussal!és ez Ortonnak kapóra jöhet majd. biggrin.gif
bár Taker a haragját valószínű hogy Barrett-en fogja levezetni.
és ha pedig Sting tényleg megjelenik a WWE-ben akkor az minden dolgot át írhat.. biggrin.gif meghajolo.gif

Orton az egyik legalattomosabb karakter volt évekig a WWE-ben!aza durva hogy 30-éves csak és akkor múltja van már hogy más örülne ha ennyi lenne neki! biggrin.gif

igen bármennyire is meg rendezett és meg koeografált az egész no és látvány, show, és szórakoztatás a cél ez egy kemény és durva világ.
én azt gondolom Cena győzni fog a ketrecben! biggrin.gif
remélem én is hogy jó lesz a Elimination Chamber a tavalyi nagyon jó volt! smileeee.gif

és itt egy videó 7-8 évvel ezelőttről Orton első csapatáról az Evolutionről ez egy gonosz csapat volt Ortonnal az élen! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 08. 19:13 #94
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.08. 18:56)
bizony az abból a korszakból volt az Orton és a Legacy! biggrin.gif 
nagyon szeretem Cm Punk-ot de ő ehhez kevés lesz hogy meg akadályozza Ortont! biggrin.gif és ehhez a Nexus is csak statisztálni fog.
főleg ha egyszer Undertaker visszajön és a sírásó nem felejt ám!neki még elszámolni valója van a Nexussal!és ez Ortonnak kapóra jöhet majd. biggrin.gif 
bár Taker a haragját valószínű hogy Barrett-en fogja levezetni.
és ha pedig Sting tényleg megjelenik a WWE-ben akkor az minden dolgot át írhat.. biggrin.gif  meghajolo.gif 

Orton az egyik legalattomosabb karakter volt évekig a WWE-ben!aza durva hogy 30-éves csak és akkor múltja van már hogy más örülne ha ennyi lenne neki! biggrin.gif 

igen bármennyire is meg rendezett és meg koeografált az egész no és látvány, show, és szórakoztatás a cél ez egy kemény és durva világ.
én azt gondolom Cena győzni fog a ketrecben! biggrin.gif 
remélem én is hogy jó lesz a Elimination Chamber a tavalyi nagyon jó volt! smileeee.gif
és itt egy videó 7-8 évvel ezelőttről Orton első csapatáról az Evolutionről ez egy gonosz csapat volt Ortonnal az élen! biggrin.gif 

Sírásó ne is felejtsen! Nyugodtan üsse Wade-et! meghajolo.gif Nagyon nem szimpi számomra. Akárcsak a Miz.

Kár, hogy most szerettem meg a pankrációt Biztos bírtam volna a Legend Killert.
Egyébként mikor elkezdtem utánanézni a múltjának, én is meglepődtem, hogy miket művelt. _nevet.gif Azért tényleg fura, hogy most meg mennyire szeretik. smileeee.gif

Akármennyire megrendezett, de imádom ezt a megrendezett, őrült show-t. És hát akárhogy nézzük elég kemény dolgok vannak néha benne. A föld nincsen kipárnázva, ahogy a szék se, ha éppen valakit azzal püfölnek. biggrin.gif

Köszi a videót! air_kiss.gif

Egyébként imádom a crazy karaktereket. Edge se teljesen normális és Morrisson se. biggrin.gif
Morrisson és Sheamus úgy imádják egymást! rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 08. 22:49 #95
- törölt felhasználó -    
olyan pletykát hallottam erről hogy a szervezetnél a story írók nem akartak Face karaktert csinálni Ortonból. egyszerűen egy két meccsből és szituációból úgy jött ki hogy fokozatosan mellé állt a közönség! biggrin.gif utána már adta magát hogy közönség kedvenc legyen.a nőknek pedig szerintem nem esik nehezére imádni Ortont! biggrin.gif biggrin.gif

így van a látvány és show néha elrejti az igazi drámákat amik a színfalak mögött zajlanak az elmúlt évtizedben vagy egy tucat pankrátor hunyt el ilyen olyan okból kifolyólag:szívroham,gyógyszer túl adagolás,alkoholizmus,drog túl adagolás,öngyilkosság,izom növelő szerek használata.sorolhatnám még, ez egy kemény világ.
pár évvel ezelőtt sikerült a kedvenc pankrátorom Diamond Dallas Page önéletrajzi könyvét elolvasnom az interneten keresztül. nem egy irodalmi remekmű de sok érdekes dologról rántja le a leplet és be avat kulissza titkokba is és nyíltan le írja pankrátornak lenni nem az aminek látszik. de egyszerűen imádják csinálni ehhez értenek.
nagyon kevés pankrátor rendelkezik normális családi háttérrel és rendezett élet körülményekkel most már nem olyan durva az egész de pár évvel ezelőtt a könnyen jött sztárság sokaknak a fejébe szállt.ez most már annyira nem jellemző de vannak még példák rá.

ezért emlegetjük annyiszor Sting és Undertaker nevét ők ketten a kivételek több évtizede vannak ebben a bizniszben és nem emésztette fel őket és gyakorlatilag soha nem csináltak mást!de még meg említem Ric Flairt aki elmúlt 60-éves de még mindig be megy a ringbe és fergeteges show csinál igaz nem a WWE-ben meghajolo.gif

én nagyon bízom benne hogy Sting valóban fel fog tűnni a WWE-ben és a fiatalabb generáció is meg ismerheti és azok is akik most ismerkednek a pankrációval! smileeee.gif mert meg kockáztatom hogy Sting a pankráció egyik legnagyobb alakja hihetetlen figura!nagyon kár lenne nem látni őt a WWE csillogásban mert így a karrierje végén ezt megérdemli. meghajolo.gif
számomra hihetetlenül nagy dolog lenne ha pl.Randy Orton egy ringben tartózkodna Sting-el!de sztem ez Ortonnak is az lenne! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 11. 12:01 #96
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Szerintem Cena nyer EC-n. Már évek óta ő nyomja WM-en a main event-et. Miért lenne ez idén másképp.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. február 11. 13:10 #97
- törölt felhasználó -    
közepes volt a Smack Down de a vége az hatalmas volt!!! biggrin.gif
go Packers go go! biggrin.gif
2011. február 11. 19:32 #98
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.11. 13:10)
közepes volt a Smack Down de a vége az hatalmas volt!!! biggrin.gif 
go Packers go go! biggrin.gif

Már mentem is nézni! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 11. 20:11 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.02.11. 19:32)
Már mentem is nézni! biggrin.gif


helyes nyomasd! wink.gif biggrin.gif
2011. február 11. 20:22 #100
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.11. 20:11)
helyes nyomasd! wink.gif  biggrin.gif

kb 2 órája írta Randy hogy a repülőgépen ül (Vancouverbe). biggrin.gif
Egyébként tegnap nagyon meglepődtem. Írtam egy megjegyzést a Wrestling News egyik mondatára Twitteren, majd egy perc múlva már követőm lett. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok