Starity

Pankráció

500 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 05. 19:56 #161
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Milyen volt a Smackdown? Még nem tudtam megnézni. blush.gif Horror weekendet tartok biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 06. 08:18 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.05. 19:56)
Milyen volt a Smackdown? Még nem tudtam megnézni. blush.gif Horror weekendet tartok biggrin.gif


nézhető volt szerintem.a vasárnapi ebéd után simán megnézhető! biggrin.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 06. 19:04 #163
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Sürgősen meg kell tudnom, hogy tényleg az igazi Randy regisztrált fel a Facebookra. biggrin.gif Ha igen, akkor éppen vele beszélgetek. wub2.gif
Ha nem, akkor egy rajongóval. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 06. 19:17 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.06. 19:04)
Sürgősen meg kell tudnom, hogy tényleg az igazi Randy regisztrált fel a Facebookra. biggrin.gif Ha igen, akkor éppen vele beszélgetek. wub2.gif 
Ha nem, akkor egy rajongóval. smileeee.gif


ha valóban ő az akkor kérdezd már meg tőle hogy végre mikor kap már újra Heel turn-t?? azaz mikor lesz végre megint igazi gonosz karakter? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 06. 19:26 #165
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.06. 19:17)
ha valóban ő az akkor kérdezd már meg tőle hogy végre mikor kap már újra Heel turn-t?? azaz mikor lesz végre megint igazi gonosz karakter? smileeee.gif

Úgy tűnik ő volt. Volt pár kétkedő, és ő a szokásos stílusában válaszolt. biggrin.gif
Igazából először én is azt hittem, hogy egy rajongó, ezért azt írtam, ha fent lesz, jelezzen. Rám is írt pár perc múlva. biggrin.gif Nem volt nagy beszélgetés, mert ledöbbentem. blush.gif Megkérdezte, hogy szerintem nyerni fog-e a Nexussal szemben? Meg mondta hogy holnap nézzem a Rawt. Mondtam, hogy szoktam. biggrin.gif Nem volt sokáig. biggrin.gif
Legközelebb jobban felkészülök. biggrin.gif És akkor megkérdezem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 08. 20:59 #166
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Úristen! Mit művelt tegnap Randy? ooo.gif Nem térek magamhoz! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nem csoda, hogy azt mondta, hogy nézzem a holnapi Rawt. biggrin.gif Még mindig padlón van az állam, attól amit művelt. A Nexusnak nincs esélye. Sorry.

R.I.P. Nexus.
Nem fogok sírni utánatok. rofl.gif

Ez őrült. Imááádom. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 08. 22:56 #167
- törölt felhasználó -    
Nekem van egy csomó kedvencem akiket megtalálsz a kedvenc sztárjaim között. Aki nem kedvencek The Corre, The New Nexus, Vickie Guerrero és a The Miz+Aley Riley
2011. március 08. 23:06 #168
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (KisRigo38 @ 2011.03.08. 22:56)
Nekem van egy csomó kedvencem akiket megtalálsz a kedvenc sztárjaim között. Aki nem kedvencek The Corre, The New Nexus, Vickie Guerrero és a The Miz+Aley Riley

Vickie-t húzhatod a listáról, mert kirúgták. rofl.gif
2011. március 09. 14:56 #169
- törölt felhasználó -    
Azért Steve "Stone Cold" Austin visszatérése sem volt semmi! biggrin.gif
az meg még durvább volt amikor JBL is megjelent a hatalmas limuzinján mindenkire számítottam csak ő rá nem..komolyan nem telik el úgy RAW hogy nincs egy híres visszatérő a műsorban.. biggrin.gif
Cena pedig oltja Rock-ot rendesen az a póló baromi jó ötlet volt! biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 09. 17:33 #170
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.09. 14:56)
Azért Steve "Stone Cold" Austin visszatérése sem volt semmi! biggrin.gif
az meg még durvább volt amikor JBL is megjelent a hatalmas limuzinján mindenkire számítottam csak ő rá nem..komolyan nem telik el úgy RAW hogy nincs egy híres visszatérő a műsorban.. biggrin.gif 
Cena pedig oltja Rock-ot rendesen az a póló baromi jó ötlet volt! biggrin.gif  biggrin.gif

Nem bizony! biggrin.gif Csak elkezdtem nézni a Rawt, aztán jött Randy és RKO-zott egy kicsit, aztán megőrült, és én is. Lepillanatálljoztam nála, és a többit csak este néztem meg! Kár volt. biggrin.gif Steve-et imádom! Michale Cole arca rendesen lefagyott mikor meglátta. rohog.gif Na és a söööör! nevet2.gif Majd' sírva fakadtam a röhögéstől! Michael kösd fel a gatyádat! _nevet.gif
Hát igen, Cenanak megint voltak beszólásai. Jókat nevettem rajta. De egyvalamit nem értem. think.gif Vickie és Ziggler mit keresett a Rawban? Miről maradtam le? (Bevallom azt a részt gyorsan pörgettem. Nem voltam kíváncsi az "excuse me"-re)
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 09. 17:53 #171
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.09. 17:33)
De egyvalamit nem értem. think.gif Vickie és Ziggler mit keresett a Rawban? Miről maradtam le? (Bevallom azt a részt gyorsan pörgettem. Nem voltam kíváncsi az "excuse me"-re)


hááá Vickie valami olyasmit magyarázott hogy meg bizniszelték a RAW-al hogy Ziggler átkerülhessen. de Vickie pech-jére mivel a RAW GM megmondta neki hogy csak Zigglerről volt szó és nem kettőjükről! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 10. 18:12 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.08. 23:06)
Vickie-t húzhatod a listáról, mert kirúgták. rofl.gif

Tom! De majd ha pénteken lesz egy meccse és ha nyer akkor visszafogadják! Sajnos
2011. március 11. 23:08 #173
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Trish Stratus-szal meccsel. Kíváncsi leszek milyen csalással nyer.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. március 12. 18:20 #174
- törölt felhasználó -    
én azért remélem hogy Trish szétszakítja a száját! biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 14. 21:27 #175
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.12. 18:20)
én azért remélem hogy Trish szétszakítja a száját! biggrin.gif  meghajolo.gif

Úgy legyen! Látni akarok egy kis vért! A héten már úgyis megnéztem az összes Elimination chamber matchet. A régi meccsek pedig egy dolgot juttatnak eszembe: véééér! rohog.gif

És ha belegondolok, hogy Sookie vendég lesz. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 15. 10:00 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.14. 21:27)
Úgy legyen! Látni akarok egy kis vért! A héten már úgyis megnéztem az összes Elimination chamber matchet. A régi meccsek pedig egy dolgot juttatnak eszembe: véééér! rohog.gif 
És ha belegondolok, hogy Sookie vendég lesz. _nevet.gif


tudomásom szerint 2009 eleje óta nincs vér a WWE-ben mivel egyre több a 10-év alatti és a 14-15-évesek között a műsor népszerűsége ezért valamilyen besorolást kapott a RAW és Smackdown is! nincs vér...levettek különleges mozdulatokat(amiket veszélyesnek és brutálisnak ítéltek)..nem lehet káromkodni...obszcén kifejezések tiltottak..bizonyos kézmozdulatok szintén nem megengedtek..és még sorolhatnám.. dry.gif sad.gif
ha mostanában vér van egy meccsen az komoly sérüléstől vagy egy mozdulat rosszul kivitelezett végrehajtásától fordulhat elő..lásd amikor az egyik RAW-ban orton orba vágta CM Punk-ot és eltört az orr csontja vagy múlthéten aszem Edge jókora maflást kapott Del Riótól és eleredt az ora vére.mind kettő elhibázott mozdulat volt..
2011. március 15. 19:34 #177
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.15. 10:00)
tudomásom szerint 2009 eleje óta nincs vér a WWE-ben mivel egyre több a 10-év alatti és a 14-15-évesek között a műsor népszerűsége ezért valamilyen besorolást kapott a RAW és Smackdown is! nincs vér...levettek különleges mozdulatokat(amiket veszélyesnek és brutálisnak ítéltek)..nem lehet káromkodni...obszcén kifejezések tiltottak..bizonyos kézmozdulatok szintén nem megengedtek..és még sorolhatnám.. dry.gif  sad.gif 
ha mostanában vér van egy meccsen az komoly sérüléstől vagy egy mozdulat rosszul kivitelezett végrehajtásától fordulhat elő..lásd amikor az egyik RAW-ban orton orba vágta CM Punk-ot és eltört az orr csontja vagy múlthéten aszem Edge jókora maflást kapott Del Riótól és eleredt az ora vére.mind kettő elhibázott mozdulat volt..

Akkor ez már lightos wrestling. Bevallom élvezem én amit most csinálnak, de azért régebben sokkal keményebb volt. spiteful.gif
A tegnapi Rawt még nem néztem meg, de a képeket már lecsekkoltam, és meglátogattam a Twittert, így nagyjából képben vagyok mi történt. biggrin.gif
2011. március 16. 00:02 #178
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Imádtam a tegnapi Rawt! Annyira tetszett. biggrin.gif (Kivéve a Cole-os részt, de hát minden jóban van valami rossz.)
Rock és "Cena" beszélgetésén fetrengtem. Aztán Snookie lekevert pofonján szintén. Hogy gőzölgött Vickie feje. Majd felrobbant.
Jó volt a Miz-Khali meccs is. Hogy széttörte Khalin az acélszéket! Ja, és ott volt a kívánt vér is. Igaz nem tőle akartam, de hát ez van. pardon.gif
Trish-Vickie meccs vége volt a legjobb! Jó kis hármas (Trish-Snookie-Morisson)! biggrin.gif
Randy "kötelezően" nyert. Meg sem lepődtem. Azért imádtam azt az RKO-t. biggrin.gif
A Cena-Joker meccs is érdekes volt. Hatalmas poén volt Miztől, hogy Rockként jelent meg. _nevet.gif
Már nagyon kíváncsi vagyok a 27-ik WrestleManiara!!! box2.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 16. 10:13 #179
- törölt felhasználó -    
igen nagyon közeleg a WM 27. smileeee.gif
ha a WM-án esetleg kikap Undertaker és rövid időn belül Chris Jericho nem tér vissza mondjuk minimum a Summerslam-en akkor én utána csak a PPV műsorokat fogom nézni a heti műsorokat kihagyom.
hááá én nemtom eza Jersey Shore nem egy akkora színvonalú műsor hogy a TNAben és a WWE-ben is reklámozni kelljen egy-egy szereplővel szánalmas komolyan..az meg hogy az a kis mitugrász elintézze a Michelle MCcool-t aki talán Natalya mellett a legképzettebb női pankrátor a jelenlegi dívák között a WWE-ben Trish Stratust nem sorolnám ide mert ő egy magasabb szint és nem lehet egy lapon említeni a mai dívákkal. smileeee.gif de szóval eza sznúúúúki elég röhejes húzás volt megint a WWE-től! rolleyes.gif . Az meg a legszánalmasabb hogy eza Snookie vagy ki a bánat a Rolling Stone magazin címlapján feszít...pff háá ezt nem hittem el.. rolleyes.gifröhej hogy egy olyan műsorból lehet sztár valaki ami nem kapott jó kritikákat és az imdb-én 4.5 átlaggal szerepel rolleyes.gif .. bár dzsusztin bíbőőőr is volt már a Rolling Stone címlapján tehát ez is mindent elmond a Stone színvonaláról is a mélyponton van... rolleyes.gif
régebben sem volt szükség ilyen ripacsokra a pankrációban nem tudom hogy mi szükség van most rájuk...de gondolom a nézettség miatt... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 16. 18:03 #180
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem értem mi a gond a nézettséggel! Szerintem jó! Népszerűnek népszerű ez a sport. Akkor meg mi a gond? unsure.gif
500 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok