Ashley Tisdale
2011. október 08. 20:34
#221
Nekem hatalmas példaképem,csodálom,tehetséges,nagyon szeretem
nagyon szép!
2012. március 21. 14:25
#225
|
|
Zsanika 20 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.16. Hozzászólás: 548 Csatolások: 962 Azonosító: 167369 offline
|
Idézet (Selzee @ 2012.01.29. 09:39)
Imádom Ashleyt nagyon tehetséges és nagyon jó énekes is de főleg a filmeit imádom meg a sorozatait!!! ♥ ♥ ♥ ♥
nagyon tehetség jók a filmjei és csinos
2012. március 21. 16:13
#226
Nem mondanám hogy példaképem, de nagyon közel áll hozzá, hiszen ő egy nagyon aranyos, kedves ember, tökéletes színész&énekesnő, nagyon szeretem a filmjeit, dalait, és ráadásul gyönyörűszép lány!!
Kedvenc filmem tőle a Picture This!- mégha sokan eseménytelennek tartották, és lehúzták is ezt a filmet, szerintem nagyon jó!!
A Hellcats is nagyszerű sorozat, abban ő a kedvencem, főleg hogy Aly Michalka-t utálom, nem tudom miért...
A dalait szinte mindet egytől-egyig imádom, nagyon jó hangja van élőben is!!
Kedvenc filmem tőle a Picture This!- mégha sokan eseménytelennek tartották, és lehúzták is ezt a filmet, szerintem nagyon jó!!
A Hellcats is nagyszerű sorozat, abban ő a kedvencem, főleg hogy Aly Michalka-t utálom, nem tudom miért...
A dalait szinte mindet egytől-egyig imádom, nagyon jó hangja van élőben is!!
2012. április 10. 16:51
#227
Ashley ♥
Nagy rajóngója vagyok és tisztelem. Egyszer majd róla is csinálok egy weblapot!
Na, szóval Ash-t a Zack És Cody-ban ismertem meg, ahol nagyon szimpatikus volt. Aztán jött a HSM és a többi..
Ő egy szuper és hihetetlenűl tehetséges nő!
Szuper sőt profi színésznő! És bebizonyította, hogy király énekesnő!
Imádom a számait+videoklippjeit+filmjeit+sorozatát. Sőt még Őt is!
Nagy rajóngója vagyok és tisztelem. Egyszer majd róla is csinálok egy weblapot!
Na, szóval Ash-t a Zack És Cody-ban ismertem meg, ahol nagyon szimpatikus volt. Aztán jött a HSM és a többi..
Ő egy szuper és hihetetlenűl tehetséges nő!
2012. április 30. 15:24
#228
Hát rosszat róla nem lehet egyszerűen mondani!
De hát én nem is akarok!
Szóval Miss Tisdale-t legelőször a Zack És Cody-ban láttam, ahol szerintem jól alakította a szerepét!
Aztán jött a HSM-ben (High School Musical), ahol a kedvenc szereplőmet, Sharpay-t formázza meg!
És jött a többi nagyszerű filmjei!
Szóval lenyűgöző, mint színésznő, de azért énekesnőként se útolsó! Nagyon szeretem a számait és a videoklippjeit! Nagyon csinos és gyönyörű!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline
