Ashley Tisdale
2011. október 08. 20:34
#221
Nekem hatalmas példaképem,csodálom,tehetséges,nagyon szeretem
nagyon szép!
2012. március 21. 14:25
#225
|
|
Zsanika 20 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.16. Hozzászólás: 548 Csatolások: 962 Azonosító: 167369 offline
|
Idézet (Selzee @ 2012.01.29. 09:39)
Imádom Ashleyt nagyon tehetséges és nagyon jó énekes is de főleg a filmeit imádom meg a sorozatait!!! ♥ ♥ ♥ ♥
nagyon tehetség jók a filmjei és csinos
2012. március 21. 16:13
#226
Nem mondanám hogy példaképem, de nagyon közel áll hozzá, hiszen ő egy nagyon aranyos, kedves ember, tökéletes színész&énekesnő, nagyon szeretem a filmjeit, dalait, és ráadásul gyönyörűszép lány!!
Kedvenc filmem tőle a Picture This!- mégha sokan eseménytelennek tartották, és lehúzták is ezt a filmet, szerintem nagyon jó!!
A Hellcats is nagyszerű sorozat, abban ő a kedvencem, főleg hogy Aly Michalka-t utálom, nem tudom miért...
A dalait szinte mindet egytől-egyig imádom, nagyon jó hangja van élőben is!!
Kedvenc filmem tőle a Picture This!- mégha sokan eseménytelennek tartották, és lehúzták is ezt a filmet, szerintem nagyon jó!!
A Hellcats is nagyszerű sorozat, abban ő a kedvencem, főleg hogy Aly Michalka-t utálom, nem tudom miért...
A dalait szinte mindet egytől-egyig imádom, nagyon jó hangja van élőben is!!
2012. április 10. 16:51
#227
Ashley ♥
Nagy rajóngója vagyok és tisztelem. Egyszer majd róla is csinálok egy weblapot!
Na, szóval Ash-t a Zack És Cody-ban ismertem meg, ahol nagyon szimpatikus volt. Aztán jött a HSM és a többi..
Ő egy szuper és hihetetlenűl tehetséges nő!
Szuper sőt profi színésznő! És bebizonyította, hogy király énekesnő!
Imádom a számait+videoklippjeit+filmjeit+sorozatát. Sőt még Őt is!
Nagy rajóngója vagyok és tisztelem. Egyszer majd róla is csinálok egy weblapot!
Na, szóval Ash-t a Zack És Cody-ban ismertem meg, ahol nagyon szimpatikus volt. Aztán jött a HSM és a többi..
Ő egy szuper és hihetetlenűl tehetséges nő!
2012. április 30. 15:24
#228
Hát rosszat róla nem lehet egyszerűen mondani!
De hát én nem is akarok!
Szóval Miss Tisdale-t legelőször a Zack És Cody-ban láttam, ahol szerintem jól alakította a szerepét!
Aztán jött a HSM-ben (High School Musical), ahol a kedvenc szereplőmet, Sharpay-t formázza meg!
És jött a többi nagyszerű filmjei!
Szóval lenyűgöző, mint színésznő, de azért énekesnőként se útolsó! Nagyon szeretem a számait és a videoklippjeit! Nagyon csinos és gyönyörű!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline