Starity

Gianni Annoni

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 10. 09:54 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos, ha valaki kedveli, vagy ha nem, nyugodtan megírhatja ide, mit gondol az olasz Gianni-ról.

Sőt, érdeklődve várom azok írásait is, akik már jártak az éttermében. Kíváncsi vagyok!!! biggrin.gif
2011. január 17. 13:08 #2
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Itt sincs senki? unsure.gif
2011. január 17. 13:12 #3
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jé, Sally, van ilyen topikod? Én még sosem jártam Gianni éttermében, de mivel imádom a jó kajákat, az olasz ételeket meg kifejezetten kultiválom, remélem egyszer lesz hozzá szerencsém. Magáról Gianniról azt gondolom, hogy egy végtelenül intelligens, szimpatikus, stílusos, kifinomult úriember és persze egész vonzó férfi is. Nálunk Mo-n ritkaság számba mennek az ilyen példányok. Számomra ő sokkal hitelesebb és elfogadhatóbb, mint más ilyen főzőcskézős celebek. Róla elhiszem, hogy van ízlése. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 17. 13:15 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.17. 13:12)
Jé, Sally, van ilyen topikod? Én még sosem jártam Gianni éttermében, de mivel imádom a jó kajákat, az olasz ételeket meg kifejezetten kultiválom, remélem egyszer lesz hozzá szerencsém. Magáról Gianniról azt gondolom, hogy egy végtelenül intelligens, szimpatikus, stílusos, kifinomult úriember és persze egész vonzó férfi is. Nálunk Mo-n ritkaság számba mennek az ilyen példányok. Számomra ő sokkal hitelesebb és elfogadhatóbb, mint más ilyen főzőcskézős celebek. Róla elhiszem, hogy van ízlése.  rolleyes.gif


Egyet kell, hogy értsek veled. smileeee.gif Egyébként én sem voltam még soha sajnos nála (étterem), de egyszer remélem sikerül. biggrin.gif

Gianniban az a jó, hogy ritkán tűnik fel, de akkor általában jót is ad ki a kezei közül. Nincsenek botrányai, több lábon áll, és milyen szépen beszél magyarul..! blush.gif
2011. január 17. 13:26 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.17. 13:15)

Gianniban az a jó, hogy ritkán tűnik fel, de akkor általában jót is ad ki a kezei közül. Nincsenek botrányai, több lábon áll, és milyen szépen beszél magyarul..! blush.gif


Nekem meg ezzel a kijelentéssel kell egyet értenem. Nagyon szépen beszél magyarul, nem teszi az agyát, de azért látszik, hogy ő egy egészen más kultúrát képvisel. Hát...illetve, hogy ő kultúrát képvisel. biggrin.gif Nem is baj, hogy nincs mindig a középpontban. Szerintem pont ezért kedvelem ennyire. Ha valahol megjelenik, értelme van a megjelenésének. Csak magáért a szereplésért nem csinál dolgokat, legalábbis én így látom.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 17. 13:35 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Így van. Meg a magánéletét sem teregeti ki lépten-nyomon, mint mások... Néha diszkréten nyilatkozik a magánéletéről, hogy jól van, van párja, ennyi. smileeee.gif És ez éppen elég is. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok