Miley Cyrus
2013. január 02. 12:43
#383
Miley már kereken 4 éve a példaképem.
Először, mint mindenki én is a HM-ben láttam, ott nagyon szimpatikus volt, és elismertem a tehetségét, mind éneklésben mind színészkedésben. Aztán jött a 'felnőttem' korszaka, kicsit meglepődtem, de tetszett az új stílus. És ma pedig már ugye a fehérhajas korszakát éli a drága, nekem ez is nagyon-nagyon bejön, és alig várom az új dalait és klipjeit, és nagyon remélem hogy boldogok lesznek Liam-el.
Először, mint mindenki én is a HM-ben láttam, ott nagyon szimpatikus volt, és elismertem a tehetségét, mind éneklésben mind színészkedésben. Aztán jött a 'felnőttem' korszaka, kicsit meglepődtem, de tetszett az új stílus. És ma pedig már ugye a fehérhajas korszakát éli a drága, nekem ez is nagyon-nagyon bejön, és alig várom az új dalait és klipjeit, és nagyon remélem hogy boldogok lesznek Liam-el.
2013. február 27. 13:00
#385
|
|
Selena Gomez 199ari |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.05. Hozzászólás: 2003 Csatolások: 9 Azonosító: 168601 offline
|
Milz
Imádom! <3
2013. április 04. 23:29
#388
|
|
Bogica0430 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.27. Hozzászólás: 953 Csatolások: 8 Azonosító: 198815 offline
|
Én imádom Mileyt.
minden filmjét láttam, a Hannah Montana-nak is minden részét, minden zenéjét ismerem..
Nincs olyan nap mikor ne keresnék rá.
minden filmjét láttam, a Hannah Montana-nak is minden részét, minden zenéjét ismerem..
Nincs olyan nap mikor ne keresnék rá.
2013. július 16. 19:26
#391
Nem értem hogy most miért WhiteAngel-t bántjátok??! Hagyjátok már őt ,neki is meg van a véleménye és ha ő nem szereti Miley-t akkor az ugy van.. Sajnálom ha valakinek nem tetszik hogy nem a kedvence White-nek Miley..és akkor mivan?? nem ugyan az az em beriségnek a kedvence.. ugyhogy nem kell a máikat le támadni mert te épp szerted miley-t White meg nem ... Hagyjátok őt!egyépként nekem is elegem van hogy a sok hülye beleszól másnak a kritikájába/véleményébe, vonuljatok magatokba kicsit vissza,és ne mással törödjetek... Sajnálom ha valakinek nem tetszik a kiírásom. Ez van ,ez az igazság ..Ja és ha valaki engem is szidni piszkálni akar az inkább priviben irja meg az ő kis kritikáját,nem akarok itt ebben a csoportban veszekedni!!! Hülyeség lenne,nézzem éppen hogy ki ír hozzá a kritikámhoz??! Hát nem ,szoval jöhetnek a kritikák priviben.. Köszi...
2013. július 17. 15:22
#392
Amugy nem kérek kritikát csak ha valaki be akar szolni akkor inkább priviben inkább,de ajánlom hogy ne kritizáljon senki!
Vélemény.
Vélemény.
1 felhasználónak tetszik:
MegaBibuska
2013. augusztus 06. 15:48
#393
|
|
MegaBibuskavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.06. Hozzászólás: 294 Csatolások: 0 Azonosító: 182644 offline
|
Na szóval. Hol is kezdjem? Ja meg van. Először is a Miley utálóknak üzenném,hogy lehet,hogy utálod értem én,de legalább ne ítéld el. Ő nem teszi,akkor te miért teszed? Én például imádom. Tetszik a frizkója,a stílusa. Semmi gond nincs vele. Viszont az már a rajongókra nézve szánalmas,hogy akkor pártolnak el tőle mikor épp szüksége van rá.
2013. augusztus 10. 17:04
#395
Imádom őt!
A Hannah Montana után hallgattam meg pár Miley dalt, és azt kell mondanom, le a kalappal előtte! Remek hangja van és csodás színésznő. A Stay az egyik kedvenc dalom tőle, de ott a 7 Things is. Miley egy fantasztikus nő, én még a rövid, szőke hajával és polgárpukkasztó stílusával is szeretem. Sajnálom, hogy ennyire megváltozott, de elvégre nem maradhat örökké gyerek. Remélem, ezt az utálói is belátják.
2013. augusztus 25. 16:07
#396
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Én imádom Miley-t a mostani helyzete ellenére is de azt nagy örömmel olvastam hogy meg akarja növeszteni a haját!
2013. augusztus 27. 11:50
#397
|
|
cuki rékaúj tag |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 12.10.03. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 187099 offline
|
ez a haj
én még mindig nem értem az értelmét a hajának a videóklipjeitől kiakadok na meg már bocsánat de egy 21 éves nőnek nem melltartóban és bugyiban kéne gálákra és feliépésekre járni mert ez már lady gaga2
a hangja ugyan olyan jó mint volt
de a mostani élete miat sokan kérik vissza a régi mileyt
2013. augusztus 27. 14:03
#398
2013. augusztus 29. 10:35
#400
|
|
Wodooúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.01. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 186964 offline
|
Én Miley-t nagyon szerettem, de azóta hogy levágatta a haját és próbál "felnőtt" lenni azóta valahogy már nem szimpatikus...
Nem értem miért kell ilyennek lennie amikor a régi Miley sokkal jobb volt!! A zenéit azóta is szeretem bár elég durva klippjei vannak. Vagyis némelyik... Valamint evvel az új stílussal P!nk-et utánozza vagyis nagyon úgy tűnik!!
Nem értem miért kell ilyennek lennie amikor a régi Miley sokkal jobb volt!! A zenéit azóta is szeretem bár elég durva klippjei vannak. Vagyis némelyik... Valamint evvel az új stílussal P!nk-et utánozza vagyis nagyon úgy tűnik!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


