A DJ és producer a The Guardiannak megerősítette, hogy nemrég ő és Madonna közösen megírtak és felvettek egy dalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
Madonna & David Guetta
2010. június 10. 20:37
#1
|
|
madonnahungaryúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 29 Csatolások: 1 Azonosító: 124675 offline
|
2010. június 10. 20:40
#2
|
|
Adam Lambert fanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 131 Csatolások: 3 Azonosító: 127799 offline
|
Én már megijedtem, hogy nem dalról van szó, hanem arról, hogy járnak...
2010. június 10. 21:17
#5
|
|
gossip girl vivian |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 898 Csatolások: 45 Azonosító: 124019 offline
|
remélem jó szám lesz:)
2010. június 11. 12:19
#7
|
|
madonnahungaryúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 29 Csatolások: 1 Azonosító: 124675 offline
|
Hát szerintem a nyár himnusza lesz, ha egyáltalán kiadják most nyáron!
2010. június 11. 22:15
#9
Nekem Madonnától most a Revolver tetszik nagyon, az is van David Guetta remix változatban, de az albumverzió, amit Lil Wayne-nel készitett, sztem az is nagyon ütős lett =)
2010. június 11. 23:56
#10
|
|
andrew90új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.31. Hozzászólás: 33 Csatolások: 19 Azonosító: 51218 offline
|
Nem azért, de én jobban várom Rihanna és David Guetta közös számát. Már a neten hallottam belőle részletet is, szerintem nem rossz.
Madonna meg szerintem vonuljon vissza
Madonna meg szerintem vonuljon vissza
2010. június 12. 19:00
#12
|
|
RetroGirl13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.11. Hozzászólás: 435 Csatolások: 17 Azonosító: 129097 offline
|
Adják ki *-*
várom már
várom már
2010. június 15. 15:19
#14
|
|
veres.klaudiaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.01. Hozzászólás: 80 Csatolások: 0 Azonosító: 126202 offline
|
várom már!
2010. június 22. 17:51
#15
|
izabella-rozsikahpuszikahúj tag |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.02.24. Hozzászólás: 51 Csatolások: 0 Azonosító: 121071 offline
|
én már hallottam a duettről februárban,de azt hittem hogy egy egész album lesz mer akk még ugy volt
2010. december 05. 20:40
#16
|
Rebii98♥Kalapos herceg fan♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.09.23. Hozzászólás: 1207 Csatolások: 41 Azonosító: 135125 offline
|
Idézet (madonnahungary @ 2010.06.10. 20:37)
A DJ és producer a The Guardiannak megerősítette, hogy nemrég ő és Madonna közösen megírtak és felvettek egy dalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
A teljes cikkhez kattints ide!
már alig váárom<3 tuti ütős lesz(ha kiadják)
2011. augusztus 28. 12:30
#17
|
|
Dominica JInovel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 3348 Csatolások: 480 Azonosító: 156416 offline
|
Már várom_:xĐ
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:





