Jordin Sparks
2010. június 11. 12:16
#2
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.11. 11:00)
Gertrudis kedvéért. 
Köszönöm széépen!Örök hála
ÉS itt egy videó, ahol hallani, hogy Jordin tud élőben énekelni
2010. június 11. 12:21
#3
de jó, hogy neki is van. És én is köszi El Mexicano.
Szerintem Jordin nagyon tehetséges, szép hangú énekesnő. És szerintem jó színésznő is, de majd jún. 18-án megtudjuk
és még szép is
Szerintem Jordin nagyon tehetséges, szép hangú énekesnő. És szerintem jó színésznő is, de majd jún. 18-án megtudjuk
2010. június 11. 12:35
#4
Ez csak véletlen, hogy hasonló a nevetek és ugyanaz az elsőszámú kedvencetek?
Apropó, Gertrudisnak:
Dos andaluces están pasando por la selva. Uno de ellos grita: "Mira, Pepe, una boa!" y el otro: "Que vivan loh novio!"
Apropó, Gertrudisnak:
Dos andaluces están pasando por la selva. Uno de ellos grita: "Mira, Pepe, una boa!" y el otro: "Que vivan loh novio!"
2010. június 11. 13:01
#5
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.11. 12:35)
Ez csak véletlen, hogy hasonló a nevetek és ugyanaz az elsőszámú kedvencetek?
Apropó, Gertrudisnak:
Dos andaluces están pasando por la selva. Uno de ellos grita: "Mira, Pepe, una boa!" y el otro: "Que vivan loh novio!"
Apropó, Gertrudisnak:
Dos andaluces están pasando por la selva. Uno de ellos grita: "Mira, Pepe, una boa!" y el otro: "Que vivan loh novio!"
ez csak az:D én magyar vagyok:D és egy kukkot sem tudok spanyolul:D:D
2010. június 11. 13:05
#6
am. csak annyi
2010. június 11. 13:05
#7
Idézet (gertii @ 2010.06.11. 13:01)
ez csak az:D én magyar vagyok:D és egy kukkot sem tudok spanyolul:D:D
Tényleg elég furcsa véletlen, hiszen a nevetek sem szokványos.
2010. június 11. 13:16
#8
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.11. 13:05)
Tényleg elég furcsa véletlen, hiszen a nevetek sem szokványos. 
hát én mást Gertrúdot/ Gertrudist is ismerek:D vagyis csak őt meg még egy valakit az ország másik felében
2010. június 11. 13:18
#9
Idézet (gertii @ 2010.06.11. 13:16)
hát én mást Gertrúdot/ Gertrudist is ismerek:D vagyis csak őt meg még egy valakit az ország másik felében
:D én csak örülök, mert végre nem vagyok egyedül ezzel a névvel, nem szeretem :/, de én Gertrúd vagyok amúgy:D szóval nekem nem spanyol a nevem
Tudom, a Gertrudis spanyolul Gertrúd, azért is írtam, hogy hasonló a nevetek. Na mindegy, nem offolok tovább. Én sajnos nem tudok Jordinhoz túl sokat hozzászólni, mert nem ismerem, viszont szimpatikus csajnak tűnik.
2010. június 11. 13:20
#10
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.11. 13:18)
Tudom, a Gertrudis spanyolul Gertrúd, azért is írtam, hogy hasonló a nevetek. Na mindegy, nem offolok tovább. Én sajnos nem tudok Jordinhoz túl sokat hozzászólni, mert nem ismerem, viszont szimpatikus csajnak tűnik. 
Értelek:D hát én hülye vagyok a Spanyolhoz, viszont tetszik alapból a nyelv, de szerintem hülye lennék hozzá
hát ő szerintem is szimpi (:
2010. június 11. 13:24
#11
Gracias
Viajaré en España durante la próxima semana
¿Viene usted conmigo, El Mexicano?
Amúgy véletlen
Viajaré en España durante la próxima semana
¿Viene usted conmigo, El Mexicano?
Amúgy véletlen
2010. június 11. 13:28
#12
Idézet (Gertrudis Contreras @ 2010.06.11. 13:24)
Gracias
Viajaré en España durante la próxima semana
¿Viene usted conmigo, El Mexicano?
Amúgy véletlen
Viajaré en España durante la próxima semana
¿Viene usted conmigo, El Mexicano?
Amúgy véletlen
Me invitas?
2010. június 11. 13:35
#13
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.11. 13:28)
Me invitas?
Con mucho gusto viajaría contigo si no tuviera trabajo.
Oye, pero tutéame nomás. 
¡Perdóneme!
Yo habría viajado con usted.
Viajaré con mi madre y mi padre.
¡Estoy muy excitado!
¡Trabajo bueno para usted!
2010. június 11. 13:53
#14
köszi!
Jordin forever (: nagyon imádom, és örülök, hogy egyre többen ismerik meg itt is, megérdemli a sikert, mert mindent önerőből ért el és nem azért, mert valaki beprotezsálta :S szóval eszméletlen a csaj, és fantasztikus hangja van és szép is meg kedves és szerény!
Jordin forever (: nagyon imádom, és örülök, hogy egyre többen ismerik meg itt is, megérdemli a sikert, mert mindent önerőből ért el és nem azért, mert valaki beprotezsálta :S szóval eszméletlen a csaj, és fantasztikus hangja van és szép is meg kedves és szerény!
2010. június 11. 14:47
#15
Én is nagyon szeretem,látom benne a tehetséget ami sok sztárból sajnos hiányzik...Remek a hangja és jó dalokat ír.
2010. június 11. 17:39
#16
She is the best in the world! I love sooooo much she!
Jordin has got a very nice sound /voice(:
Jordin has got a very nice sound /voice(:
2010. június 11. 17:41
#17
imáádom! nagy tehetség, és már most sokra vitte 20 évesen, de most majd még tovább, a Broadway, Big Time Rush, Bones, turné és még sorolhatnám és szerintem színésznőnek is jó
2010. június 12. 23:37
#18
imáádom (: minden dalában ( max. 1-2 kiv.) van valami ami megfog
nem is értem, ilyet még soha nem éreztem más zenével
a Battlefieldet most is úgy hallgatom, hogy szinte levegőt se veszek, akora dinamikája van
az új kedvenc az average girl
és örülök, hogy egyre többen ismerik meg pici hazánkban is
2010. június 16. 19:15
#19
a legjobb, a legjobb és a legjobb(: na ezzel mindent elmondtam
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:

