SP ft. Fluor - Partyarc [2010]
2010. június 12. 16:14
#4
Nem nagy szám,de az osztálytársaim folyton ezt éneklik és kikészítXD
2010. június 12. 16:18
#6
Hát ami Fluor-t illeti, a **cigránát dala után ez egy visszatogottabb trash.
1 felhasználónak tetszik:
RetroGirl13
2010. június 12. 16:49
#8
Idézet (Horgi @ 2010.06.12. 16:45)
pa-pa-partyarc
p-p-poker face
papa-paparazzi

p-p-poker face
papa-paparazzi
p-p-p-plíz nó
2010. június 12. 16:52
#9
|
|
AngyalkaMenõManóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.05. Hozzászólás: 126 Csatolások: 690 Azonosító: 89273 offline
|
Ez nagyon gázos...
2010. június 13. 14:41
#11
Sztem a szám nem, olyan rossz, de azért nem az igazi, a rági SP számok jobban voltak és most Fluor is... Mind eladja magát a hírnévnek, persze tagadják. *szemforgatás*
2010. június 16. 14:55
#13
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (Vivian Osmer @ 2010.06.13. 14:41)
Sztem a szám nem, olyan rossz, de azért nem az igazi, a rági SP számok jobban voltak és most Fluor is... Mind eladja magát a hírnévnek, persze tagadják. *szemforgatás* 
egyet kell hogy értsek, nem lett rossz szám persze, de Magyarországon csak úgy lehet híres bárki is ha a régi stílusukat át "VIVÁ-sítják. Ez szomorú.
2010. június 16. 14:57
#15
|
|
xBlondiefashionista |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.11.14. Hozzászólás: 2713 Csatolások: 14045 Azonosító: 112254 offline
|
Annyira nem lett rossz! Rosszabbra számítottam. Tök jó, amikor egyszerre mozognak
Sőt, a refrén előtti részlet tetszik. "Nem vagyok rossz srác, csak egy baj van velem(...)"
Sőt, a refrén előtti részlet tetszik. "Nem vagyok rossz srác, csak egy baj van velem(...)"
2010. június 16. 15:08
#16
|
|
Doriihvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.05. Hozzászólás: 256 Csatolások: 1 Azonosító: 124296 offline
|
Nekem nagyon tetszk ez a szám. És még a klippje is jó lett. Am meg Flour eléggé stílust váltott a Gecigránát után;)
Nekem tetszik. Am nekem Flour régi stílusa is tetszett;)
Nekem tetszik. Am nekem Flour régi stílusa is tetszett;)
2010. június 16. 18:14
#17
A dal igazából semmitmondó,unalmas.Ráadásul szerintem nem passzol össze ennek a két énekesnek a stílusa. Sp-től én ennél jobbat vártam,ami pedig a másikat illeti...őszintén szólva véleményem szerint nem kimagasló tehetség.Nem rossz de még nem is a legjobb,szóval van mit fejlődnie.
2010. június 16. 18:20
#18
Idézet (xBlondie @ 2010.06.16. 14:57)
la-la-lady gaga co-co-copy 
hogyne...
a díszbuzinak [sp] nem kellett volna összeállnia fluorral, szegényt csak elrontja... nekem tetszik a zene, bár barátnőmnek nagyon nem, aki nagy fluor-fan
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



