Starity

Jordin Sparks & Big Time Rush előzetes videó

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 13. 12:20 #1
- törölt felhasználó -    
Világpremier június 18-án 20:00-kor!! Jordin és a Big Time Rush adása hamarosan a tévében.
Itt van a Big Time Sparks előzetese!
1 felhasználónak tetszik: Nikaaa
2010. június 13. 12:24 #2
- törölt felhasználó -    
azta biggrin.gif egy kicsit beleesett a kezébe (: hát ez KÉSZ lesz! nagyon várom=) és persze a magyar Nick-en nincs BTR sad.gif ajj. nem bajj meglesem angolul smileeee.gif hát ez szerintem egy állat rész lesz.... _nevet.gif wub.gif
2010. június 13. 12:55 #3
- törölt felhasználó -    
okéébiggrin.gif én 10x néztem meg egymás után biggrin.gif hát ez tényleg kész lesz.....de a vége durva biggrin.gif:D az a ruha, nem tom fura wow. de széép(: és nem tudom még megítélni színésznek, ahhoz látnom kell az egészet, bár az az esés ott volt (Y) thumbsup.gif thumbsup.gif
2010. június 13. 12:58 #4
- törölt felhasználó -    
hát ez nagy lesz biggrin.gif anna_ jordin én is így gondolom! bár szerintem jó lesz, de a igazi a Bones lesz meg az In The Heights vagy mi, szal. a musical, szeritem a musical lesz az igazi áttörés, de nagyon várom
2010. június 13. 13:33 #5
- törölt felhasználó -    
LOL biggrin.gif It's soooo exciting (: I love Jordin and BTR biggrin.gif sooo cute episodes thumbsup.gif wub.gif
2010. június 13. 15:44 #6
- törölt felhasználó -    
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif wub.gif wub.gif már nem tudok várni:D:D thumbsup.gif haha.biggrin.gif én madj meg tudom nézni..tongue.gif
2010. június 14. 17:19 #7
- törölt felhasználó -    
_nevet.gif ez kész(: amikor beleesik a kezébe biggrin.gif az ott van, szerintem jó lesz, váárom meghajolo.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!