Justin Bieber
2010. augusztus 02. 19:28
#41
|
|
vivi0403Ashley Tisdale fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.28. Hozzászólás: 3493 Csatolások: 12481 Azonosító: 75313 offline
|
ezt a videót én már láttam.nagyon jó
és Itt van magyar felirattal!!
1 felhasználónak tetszik:
gossip girl vivian
2010. augusztus 02. 19:41
#44
|
|
vivi0403Ashley Tisdale fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.28. Hozzászólás: 3493 Csatolások: 12481 Azonosító: 75313 offline
|
Én elejinte nem voltam oda érte.De már imádom.Annyira cuki.És tök jól táncol.Szerintem sokan azért nem szeretik mert híres és egy csomó lány szerelmes belé.Már várom az új klipét mert olvastam hogy már elkészült,de azt nem árulták el hogy melyik lesz!!és törödik a rajongóival ez a videó
irigylem a csajt
[/quote]
irigylem a csajt
[/quote]
2010. augusztus 05. 12:37
#46
Amint láttátok már néhányszor hogy Justin Bieber bal kézzel dedikál és a PEACE jelet is mindig bal kézzel mutatja! Nagyon ritka hangja van de hogy most kiderült hogy balkezes még ritkább ember lett de be kel vallanom hogy én is balkezes vagyok eddig nem szeretem de ma már imádom hogy ballkezes vagyok!!!
Ja és a gitár pengetőt is a bal kezébe tartja!
I LOVE BAL KÉZ!!
I LOVE BAL KÉZ!!
2010. augusztus 05. 13:49
#47
|
|
Vencsy95új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.11.16. Hozzászólás: 38 Csatolások: 4 Azonosító: 77107 offline
|
Idézet (Anett vok @ 2010.08.05. 12:37)
Amint láttátok már néhányszor hogy Justin Bieber bal kézzel dedikál és a PEACE jelet is mindig bal kézzel mutatja! Nagyon ritka hangja van de hogy most kiderült hogy balkezes még ritkább ember lett de be kel vallanom hogy én is balkezes vagyok eddig nem szeretem de ma már imádom hogy ballkezes vagyok!!!
Ja és a gitár pengetőt is a bal kezébe tartja!
I LOVE BAL KÉZ!!

I LOVE BAL KÉZ!!
Ez mind tök jó..De csak most jöttél rá, hogy balkezes?
2010. augusztus 05. 15:58
#49
2010. augusztus 05. 16:00
#50
|
|
xJustinBieberfanxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 240 Csatolások: 2 Azonosító: 132602 offline
|
JB. <333
én is balkezes vagyok.
2010. augusztus 05. 17:43
#53
Én sok mindent tudok róla de én most azon nagyon meglepődtem hogy bal kezes én is bal kezes vagyok de mindent tudok róla pl. van kettő féltesrvére eggyik most született lány van egy öccse is a kedvenc kajája csirkés spagetti kedvenc színe lila kedvenc innivalója narancslé és még sok mindent!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

