Justin Bieber
2010. augusztus 25. 14:59
#83
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
én éneklésnek nem nevezném azt, amit csinál
inkább csak vmi hiperszuper rinyálásnak, amitől csak megfájdul a fejem
1 felhasználónak tetszik:
Csinibaba
2010. augusztus 25. 15:01
#84
Róla semmit nem gondolok, mert nem ismerem (és nem is érdekel). Az viszont már kezd nagyon unalmas lenni, hogy a vízcsapból is ő folyik, amikor ott van rengeteg tehetséges sztár, akik valóban letettek valamit az asztalra, és senkit nem érdekelnek.
2010. augusztus 25. 15:11
#85
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Egyet kell értenem El Mexicanoval. Amíg nem regisztráltam a Starityre, azt sem tudtam, hogy JB létezik. Most már tudom. Sőt, azt is, hogy mivel foglalkozik, hányat tüsszentett a múlt héten és kivel akar járni. Félreértés ne essék, nincsen bajom az ifjúval, csak éppen totálisan hidegen hagy. Nemes egyszerűséggel nem érdekel. Azt viszont bosszant némileg, hogy sok olyan érdemes, évek óta szakmájában kiválóan teljesítő színész és énekes van a világon, akik sokkal többet letettek már az asztalra, mint ez a kisfiú, mégsem beszél róluk senki. Ez a kissrác meg eltüsszenti magát és már azzal is címlapon van. Elég durva, hogy a média ennyire kihasználja a kiskamaszokat. Mert milyen a kamasz? Ha van valami hír a kedvencéről, rohan az újságoshoz és felvásárolja az összes magazint, amiben legalább egy kép megjelent az imádottról. És ez csak a kezdet. Reklámfogás az egész, kérem szépen, csúnya reklámfogás.
2010. augusztus 25. 16:47
#89
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Én ezt gondolom (róla).
2010. augusztus 25. 16:51
#90
Én nem kedvelem őt. Najó, ha így nézzük tényleg semmi okom nincs utálni. De a számai csöpögős, nyálas zenék, hirtlen várt híressé, és tényleg: hol vannak azok a sztárok, akik tényleg többet tettek le az asztalra? Ez a példakép??? Szánalmas ez a srác szerintem, vagy nem is tudom..
2010. augusztus 25. 16:52
#91
|
|
kriszty_14♫Zac Efron♫addict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1074 Csatolások: 442 Azonosító: 130680 offline
|
Hát nem kedvelem nagyon de nem utálom.A never say neverben még nézz ki valahogy máshol nem.de én tisztába vagyok vele,hogy más kedveli ezért nem fikázom!még nagyon fiatal mint fiú,(pasi)nem tudok fel nézzni rá
2010. augusztus 25. 16:55
#92
|
|
jacksonrathbone |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 501 Csatolások: 17 Azonosító: 124222 offline
|
Én 1 et kérek,ha én elfogadtam hogy sokan imádjátok,azt az 1 dolgot kérném,hogy ti,rajongók fogadjátok el, hogy ki nem állhatom!
1 felhasználónak tetszik:
Nana95
2010. augusztus 25. 17:03
#93
|
|
Helena-Blondevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 126 Csatolások: 1 Azonosító: 127850 offline
|
én azt gondolom hogy egy beképzelt kisfiú és ha így folytatja jövő ilyenkor már azt nem fogjuk toldi ki is volt .. remélem sikerül neki hajrá te kis nyávogós kisfiú.. sok sikert még erre az évre neki .. és a soha viszont nem látásra
1 felhasználónak tetszik:
Rebii98
2010. augusztus 25. 19:48
#96
Szuper jó énekes, imádom a hangját!
És persze olyan aranyos!!!
És persze olyan aranyos!!!
2010. augusztus 31. 13:13
#97
Imádom és mindenki azt mondja hogy elszállt magától de ez eggyetalán nem igaz mert csak kicsit bolondos mint én! Aranyos imádom a zenéét a személyiségét a stíluát és egyszerüen önmagát! Mindent imádok benne és ő is balkezes mint én!!!
I Love Bieber elkaptam a Bieber lázat és remélem soha nem gyógyulok ki belőle!!!
2010. szeptember 03. 16:57
#98
|
picur32visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 211 Csatolások: 0 Azonosító: 132810 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.07.03. 17:59)
Az, hogy az egyik leghíresebb énekes kicsit túlzás, mert az idősebb korosztály pl egyáltalán nem ismeri. Twitteren meg még sokan válaszolnak a rajongóiknak. 
De a felnőttek le vannak maradva xD Amúgy követi is őket, levelezik stb velük, Nem hanyagolja őket.Am szerintem tehetséges, de ha énekléssel kiég, megy gitárosnak ennyi xP
2010. szeptember 08. 22:43
#99
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (picur32 @ 2010.09.03. 16:57)
De a felnőttek le vannak maradva xD Amúgy követi is őket, levelezik stb velük, Nem hanyagolja őket.Am szerintem tehetséges, de ha énekléssel kiég, megy gitárosnak ennyi xP
Vagy a tizenévesek a viván kívül nem ismernek semmi mást.
1 felhasználónak tetszik:
EszterLondon
2010. szeptember 09. 10:18
#100
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.09.08. 22:43)
Vagy a tizenévesek a viván kívül nem ismernek semmi mást. 
inkább.
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


