Starity

Malú

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 17. 11:08 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Malú, spanyol énekesnő
2010. június 18. 19:54 #2
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
kösziii a képet wub.gif
2010. június 18. 20:23 #3
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
a kedvencem tőle wub.gif
egy kis részlet belőle szólt is még anno a Danubius rádióban wink.gif

2010. június 18. 21:40 #4
- törölt felhasználó -    
Az egyik legjobb dala. Bár ami Malú keze alól kikerül, jobban mondva elhagyja a torkát, az csak jó lehet. laugh.gif

http://img341.imageshack.us/img341/9609/234214.jpg
2010. június 18. 21:45 #5
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
kissé elfogultak vagyunk asszem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
lehetne már ősz és új album, bár legutóbb épp azt olvastam, hogy cáfolták az októberi dátumot sad.gif
2010. június 18. 21:49 #6
- törölt felhasználó -    
Hűséges Malú-fanokként ez a dolgunk. biggrin.gif
Pedig én már nagyon rákészültem, hogy az ősszel együtt jön valami újdonság. sad.gif De hátha megkapjuk karácsonyi ajándékként, azt se bánnám. wink.gif

Addig meg mindig van mit hallgatni. thumbsup.gif

2010. június 18. 21:54 #7
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
haces llover wub.gif ezt a dalt, nagyon eltalálták smileeee.gif
ez a nyár nagyon hosszú lesz, mert koncertjei se nagyon lesznek.. az a baj, ha nem jelenik meg novemberig, akkor szerintem már csak tavasszal adják ki, az meg még nagyon messze van.. sad.gif
viszont jövőre tervezhetnénk nyárra v őszre egy közös koncertlátogatást, nem? smileeee.gif biztos fellép bcn-ban is smileeee.gif
2010. június 18. 21:56 #8
Dóiika
Dóiika
visszatérő vendég
 
Státusz3 meters above the clouds *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 138
Azonosító: 123872
Offline offline
wááoh cool.gif thumbsup.gif
2010. június 19. 14:29 #9
- törölt felhasználó -    
Szerintem is tök jó, Diego és Malú hangja együtt zseniális, a dal meg... üt rendesen. wub.gif

http://img229.imageshack.us/img229/1568/n1524408677105811649.jpg
2010. június 19. 15:02 #10
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Jaja. Legjobban sikerült duettje sin duda. biggrin.gif

Viszont egyedül is annyira tud.. azért ebbe a dalba egy kicsit mindig belehalok.. meghajolo.gif

2010. június 19. 17:09 #11
- törölt felhasználó -    
Azért én még a Manu Carrasco-val közös Que nadieval is elvagyok. blush.gif

Tök fura, hogy régebben, mikor elkezdtem Malút hallgatni, a Por una vezt nem igazán szerettem. Aztán valami történt (talán pont a tőled hallott dícséretek biggrin.gif), és azóta ez az egyik kedvencem. smileeee.gif

Akárcsak ez:
beer.gif meghajolo.gif
2010. június 19. 18:17 #12
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Por una vez-t én is sokáig nem hallgattam, még a neve sem tetszett. biggrin.gif Viszont mikor először végighallgattam/néztem azt a videót, akkor ááááá. w00t.gif Totálisan és végzetesen beleszerettem. wub.gif

Me quedo grande tu amor-ról van fent egy olyan koncertfelvéltel yt-n, mikor sírva énekeli, az mekkora. unsure.gif

Azt szeretem ebben a nőben, ahogy átéli a dalokat, mint itt.. si de cada roto que le has hecho.. has hecho mil rotos más.. meghajolo.gif

2010. június 19. 18:34 #13
- törölt felhasználó -    
Megkeresem azt a "sírós" videót, azt muszáj látnom. blush.gif

Qué esperabas. wub.gif Lehet nem szeretni ezt a dalt?

Amúgy manapság szerintem már elég ritka, hogy egy előadó ennyire beleélje magát, azonosuljon a dalával, és egyáltalán tudja, hogy miről énekel! Malú szerencsére egy közülük. smileeee.gif

http://img580.imageshack.us/img580/4298/23585115264941836002113.jpg
2010. június 19. 18:47 #14
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Majd számolj be, hogy tetszett!biggrin.gif
(ha esetleg nem találod, akkor ide rakom a linket)

Malú nagyon jó abban, amit csinál, bár azért kíváncsi lennék, hogy mit kezdene egy vidám dallal, no de ezt nem azért írtam, mert stílusváltást akarok. biggrin.gif thumbsup.gif

http://images.coveralia.com/autores/fotos/malu3565.jpg

néha olyan hihetetlen még a mai napig is, hogy én láttam őt élőben wub.gif
2010. június 19. 20:50 #15
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem, kérni fogok linket, mert nem sikerült rábukkannom. Még. dry.gif

Nem is kell mondanod, a mai napig a világ mázlistájának tartalak, amiért kinnvoltál a koncertjén. Nagymama korodban mindenképp meséld majd el az unokáidnak is, addigra Malú úgyis nemzetközi, sőt, világhírű lesz, szval fogják ám ismerni. biggrin.gif

Igazság szerint én sem szeretnék stílusváltást. blush.gif Ez a mostani az, ami neki való, amiben tökéletes. Malú-stílus. biggrin.gif

Amúgy nemrég bukkantam rá a Nataliaval közös videóra, amiben a Rompe el mart éneklik együtt. Édesistenem. Mint La quinta szám, nem a kedvencem, de így együtt a két csaj szerintem hihetetlen. wub.gif

2010. június 20. 00:10 #16
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nem ismerted a Rompe el mar-t??? smileeee.gif istenem, hogy miért nem mondtam én ezt eddig neked biggrin.gif gracias dvd-n van rajta, a dokumentumfilmnél, de jó is, hogy emlékeztettél rá, mert amióta ennyire Malú központú a zenei életem azóta nem is láttam, érdekes lesz így megnézni biggrin.gif

ez pedig a me quedo grande tu amor, azért kíváncsi lennék kire gondolt közben.. unsure.gif


Amúgy érdekes, mert például Merchenél engem egyáltalán nem zavar, hogy más irányt kezdett el követni, mármint ezt is el tudtam fogadni, sőt nekem a Si te marchas iszonyatosan tetszik. wub.gif
2010. június 20. 14:17 #17
- törölt felhasználó -    
Annyit tudtam a Rompe el marról, hogy LQE szám, meg tudtam, hogy a dvdn rajta van, de így konkrét valójában még nem volt szerencsém hozzá. Pedig duettben iszonyatosan jó! thumbsup.gif

Nagyon tetszik ez a videó. wub.gif Amúgy már ha arról van szó, h kire gondolhatott, soha nem jelent meg nyilvánosság előtt együtt valakivel? Mert én eddig sose láttam se képen, se megjelenéseken, hogy egy férfival úgy együttmutatkozott volna, mint a párjával, barátjával. Pedig biztos döglenek utána a pasik, nem? laugh.gif

http://img51.imageshack.us/img51/8877/photo60ha.jpg
2010. június 20. 16:13 #18
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
dvd-n van olyan videó is, mikor az anyjával táncol smileeee.gif húú ma tényleg meg kell néznem wub.gif

jó kérdéseid vannak, most Malú vagy nagyon vigyáz a magánéletére, vagy nincs neki.. laugh.gif ez utóbbi persze vicc volt. laugh.gif
Pletykák persze mindig voltak, vannak és lesznek. Egyik ilyen szárnyra kapott híresztelés például az, hogy a saját neméhez vonzódik, mert ugye 10 év alatt semmi, helyette van viszont Como una flor, La ley de los hombres vagy Vestir un color, sőt egyesek a Diles-be is belemagyaráznak dolgokat, mindenesetre én ezekre nem adok, főleg, mivel nem is ő írja a dalait, ilyen szempontból érdekesebb lenne akkor már Merche-t elemezni. biggrin.gif
Viszont az tény, hogy a spanyol meleg közösség himnusza lett a Como una flor és, hogy Malú a leszbikusok egyik legnagyobb sztárja arrafelé. (ezt a bcn-i koncerten is tapasztaltam biggrin.gif)
Jaaaj és majd kifelejtettem, Sergio Ramos-sal is összeboronálták már, de pár nap után mindketten cáfolták a dolgot. biggrin.gif
Ennyit tudok a magánéletéről, vagyis lényegében semmi biztosat, de úgyis a énekesi karrierje miatt szeretem, arról meg elég jól értesült szoktam lenni. wub.gif
2010. június 20. 16:31 #19
- törölt felhasználó -    
Az az anyukája?? w00t.gif Láttam már rég a videót, és mit mondjak? Hogy én is akarok így táncolni? thumbsup.gif Imádom, ahogy mozgatják a kezüket, a csípőjüket meg a lábukat. laugh.gif

Én nem is szeretek a kedvenceim magánéletében "vájkálni", mert tiszteletben kell tartani a dolgaikat szerintem, csak gondoltam azért Te, mint Malú legnagyobb magyar fanja azért hátha tudsz valamit, ami enyhíti a kíváncsiságom. laugh.gif

Ez a meleg-dolog érdekes, de ahogy írtad, hát én se hinném, hogy igaz lenne. Spanyolországban sokkal haladóbb gondolkodásúak ebben, mint itt, meg még sok helyen, úgyhogy szerintem ott teljesen normális, sőt jó dolog, ha egy előadó ezzel a témával is foglalkozik, és énekel róla. smileeee.gif Pláne, ha olyan jó dalok születnek, mint a Como una flor, vagy Merchetől az Angeles. wub.gif

A másik meg: az a legjobb, ha nem nyilatkozik/beszél a magánéletéről. Vegyük csak példának Chenoa és David DeMaría szerelmét: alig hogy felvállalták a kapcsolatot és megszülettek az első Chemaría csoportok facebookon, a szerelemnek már vége is lett. unsure.gif

Mit gondolsz, a szülinapi köszöntésed óta Vadon Janinak sikerült megkedvelnie Malút? laugh.gif

http://img139.imageshack.us/img139/6330/23585115264905169339113.jpg
2010. június 20. 17:19 #20
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Jó ez a kép!biggrin.gif Erről eszembe jutott, hogy mennyire tetszett nekem rövidebb hajjal, de azóta se jelent meg úgy sehol sem sad.gif

Igen az anyukája. smileeee.gif Flamenco vér csörgedezik ott az egész családban, azért nyomják olyan jól a táncot is. biggrin.gif Egyébként állítólag a testvére is énekesi karrierre készül. cool.gif

A másság elfogadásáról pedig lenne még mit tanulnunk! Azért megnézném, hogy mikor lehetne a magyar tévében egy Ángeles-hez hasonló klippet leadni. unsure.gif és nekem még ott van a Porqué és a Mil razones is. wub.gif

Eh, szerintem már azt se tudják ki az a Malú. sad.gif laugh.gif viszont azon a napon, mikor leadták sokkal többen kerestek Magyarországról Malúra, mint egyébként. thumbsup.gif

Jaaaj ANGOL albumot akarok!!!! biggrin.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Malú Malú 7016.