...kis kedvcsináló;
The Pogues
2010. június 22. 10:07
#1
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Rákerestem és felfedeztem, hogy egyetlen téma sincs a Poguesról. Ezen igyekeztem gyorsan segíteni...
Szóval íme egy téma a Poguesnak és azoknak, akik hozzám hasonlóan kedvelik ezt az ír punk-rock zenekart. Aki pedig még nem ismeri, annak egy...
...kis kedvcsináló;
...kis kedvcsináló;
2010. július 27. 22:01
#2
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Sehol senki?
2010. november 11. 10:53
#3
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Ejj, nem tudjátok, mi a jó...
Pedig van ám élet Dzsásztínbíbörön és Májliszájröszön túl is...
*sóhaj*
Pedig van ám élet Dzsásztínbíbörön és Májliszájröszön túl is...
2010. november 11. 10:59
#4
Szerintem a Tuesday Morning a legjobb a fent beszúrtak közül.
Kezdem őket egyre jobban kedvelni
Kezdem őket egyre jobban kedvelni
1 felhasználónak tetszik:
Sally Sparrow
2010. november 11. 11:00
#5
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 10:59)
Szerintem a Tuesday Morning a legjobb a fent beszúrtak közül.
Kezdem őket egyre jobban kedvelni

Kezdem őket egyre jobban kedvelni
Nekem az a csengőhangom már úgy 3 éve...
2010. november 11. 11:03
#6
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 11:00)
Nekem az a csengőhangom már úgy 3 éve... 
Tavaly hallottam őket a BBC Scotland kívánságműsorában és néha elhallgatom őket de nálam még mindig a Fratellis a jobb
2010. november 11. 11:08
#7
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 11:03)
Tavaly hallottam őket a BBC Scotland kívánságműsorában és néha elhallgatom őket de nálam még mindig a Fratellis a jobb 
Nem igazán egy stílust nyomnak. Én bírom az ilyen ír kocsmazenéket is, ami inkább a Pogues profilja.
2010. november 11. 11:15
#8
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 11:08)
Nem igazán egy stílust nyomnak. Én bírom az ilyen ír kocsmazenéket is, ami inkább a Pogues profilja. 
Tudom hogy nem egy a stílus. Nekem a Fratellis stílus jön be nagyon, ez kevésbé, de jó ígyis
1 felhasználónak tetszik:
Sally Sparrow
2010. december 21. 15:54
#9
My new fave Christmas song
2010. december 21. 16:08
#10
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 11:08)
Nem igazán egy stílust nyomnak. Én bírom az ilyen ír kocsmazenéket is, ami inkább a Pogues profilja. 
Nekem van egy két cd-m hasonló zenékkel, de ezt az együttest eddig még nem ismertem, pedig jók! : )
2010. december 23. 17:59
#11
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.21. 16:08)
Nekem van egy két cd-m hasonló zenékkel, de ezt az együttest eddig még nem ismertem, pedig jók! : )
Ugye? Én azóta is a karácsonyi dalt hallgatom
Keresni kellene egy egész albumot és azt megkaparintani
2010. december 28. 21:42
#12
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 17:59)
Ugye? Én azóta is a karácsonyi dalt hallgatom
Keresni kellene egy egész albumot és azt megkaparintani
Keresni kellene egy egész albumot és azt megkaparintani
Igen, és akkor lehetne egyben hallgatni a számokat és nem külön keresgélni youtube-on, ahogy most csinálom...
(most a Leaving of Liverpool-t hallgatom, nagy kedvenc)
2010. december 28. 22:15
#13
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.28. 21:42)
Igen, és akkor lehetne egyben hallgatni a számokat és nem külön keresgélni youtube-on, ahogy most csinálom...
(most a Leaving of Liverpool-t hallgatom, nagy kedvenc)
(most a Leaving of Liverpool-t hallgatom, nagy kedvenc)
Én egyetlen albumot sem tudok leszedni
2011. január 07. 18:48
#14
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Örülök, hogy tetszik a Pogues!
Nekem megvan a komplett diszkográfia. Kalózöbölben próbálkoztál? én onnan szereztem be. Bár van tőlük eredeti lemezem is...
Nekem megvan a komplett diszkográfia. Kalózöbölben próbálkoztál? én onnan szereztem be. Bár van tőlük eredeti lemezem is...
2011. január 18. 09:23
#15
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Wadi Hammamat!
(hallgatom)
2011. október 03. 09:20
#16
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Öröm az ürömben. Ezek a lusta, értetlen, tiszteletlen végzősök ismerik a Pogues-t. (azt hallgatják most az órán, amin nem mellesleg dolgozniuk kéne azokon a feladatokon, amiket a tanárnő adott nekik
)
2013. augusztus 22. 20:53
#17
|
|
darkishúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.21. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 210035 offline
|
Turkish Song Of The Damned - nagyon jó szám!! Először egy koncert felvételen hallottam ezt tőlük, már ott is ütött, de a stúdió verzió teljesen levett a lábamról. Aki nem ismerné, annak itt egy link:
http://www.youtube.com/watch?v=x8FZMS7brxE
http://www.youtube.com/watch?v=x8FZMS7brxE
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline


