Starity

Szerkesztő nélküli adatlapok

293 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 20. 12:55 #1561
- törölt felhasználó -    
Tudtok még olyan sztárokat akiknek nincs szerkesztőjük? biggrin.gif biggrin.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif mert nagyon megkösszöném meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. augusztus 20. 13:12 #1562
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Arany @ 2011.08.20. 12:55)
Tudtok még olyan sztárokat akiknek nincs szerkesztőjük?  biggrin.gif  biggrin.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  mert nagyon megkösszöném  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Ez most komoly? Az egész topik tele van szerkesztő nélküli adatlapokkal. dry.gif

Tessék, én vettem a fáradtságot, és kerestem. pardon.gif

http://starity.hu/sztarok/sandy-jordan/
http://starity.hu/sztarok/janina-wissler/
http://starity.hu/sztarok/jayne-eastwood/
http://starity.hu/sztarok/kim-namgil/
http://starity.hu/sztarok/sinka-zsolt/
http://starity.hu/sztarok/russel-simmons/
http://starity.hu/sztarok/guy-mezger/
http://starity.hu/sztarok/brandy-futch/
2 felhasználónak tetszik: Erika120, cukorbogyo
2011. augusztus 20. 13:55 #1563
- törölt felhasználó -    
Őt fölvettem, raktam ki neki egy jobb minőségű profilképet, és le is mondtam róla, csak hátha így hamarabb gazdára talál.
1 felhasználónak tetszik: s.t.a.r.
2011. augusztus 20. 14:34 #1564
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiscoDiva @ 2011.08.20. 13:55)
Őt fölvettem, raktam ki neki egy jobb minőségű profilképet, és le is mondtam róla, csak hátha így hamarabb gazdára talál.

És mivel most nem nagyon lesz időm szerkesztgetni ; Lemondtam róla is.
2011. augusztus 20. 21:42 #1565
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Most találtam
http://starity.hu/sztarok/heather-marks/
2011. augusztus 21. 08:50 #1566
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
Sziasztok!
Wolf Kati , adatlapjt BaByGaGa kapja ideglenesen, mert ő nagyon kitett megáért. wink.gif Köszönöm mindenkinek a szép leveleket. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Twilight6, adry1415, BaByGaGa, Selly 13
2011. augusztus 21. 11:27 #1567
- törölt felhasználó -    
Brandy Futch és Guy Mezgert vittem! thumbsup.gif és köszönöm
2011. augusztus 21. 21:36 #1568
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5300
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/maggie-cheung/
2011. augusztus 21. 21:38 #1569
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Steffiana De La Cruz
2011. augusztus 22. 08:06 #1570
- törölt felhasználó -    
Idézet (Arany @ 2011.08.16. 15:37)
Tudtok még ojan sztárokat akinek nincsen szerkesztője?Mert nagyon meg köszönném  biggrin.gif !! meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Idézet (Arany @ 2011.08.20. 12:55)
Tudtok még olyan sztárokat akiknek nincs szerkesztőjük?  biggrin.gif  biggrin.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  mert nagyon megkösszöném  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Itt meg mi van? mellow.gif Először is, ha annyira szeretnél adatlapokat szerkeszteni, és rendesen kitölteni a biográfiáját, na meg persze frissíteni, akkor kattints rá ott fölül a Sztárok részre, és kezd mondjuk a 290. lapnál. Arról senki ne álmodjon, hogy 5 csillagos sztároknak nincs szerkesztője. Ha meg nincs kedved keresni, akkor szépen vársz egy kicsit, amíg valaki nem keres. dry.gif Én a te helyedben olyat keresnék akit egyben szeretek is, mert akkor kicsivel jobb írogatni róla. Ha csak gyűjteni szeretné valaki, az szerintem felesleges, mert úgy sem szerkeszti ráadásul nem kap érte semmit. omg.gif Ne várd, pláne 4 naponta, hogy valaki keres neked. pardon.gif

Nem akarok OFF-olni, itt van 2 szerkesztő nélküli adatlap:
http://starity.hu/sztarok/latasha-marzolla/
http://starity.hu/sztarok/jeanine-hass/

Az adatlapjaim közül pedig lemondanék Raini Rodriguez és Renée Taylor szerkesztéséről. Privát üzenetben várom a jelentkezéseket. Határidőt nem mondok, majd máglátom érdekel-e valakit. pardon.gif
Nem fogom az első embernek odaadni aki ír, és csak akkor válaszolok a levélre, ha TE kapod meg. Amit a profilomon a szabályoknál írtam, azt komolyan gondoltam. Majd meglátom melyik megoldást választom. Köszönöm a figyelmet! rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, pillecukor3, Rap4ever8, Nana_77, adry1415, evelin0623
2011. augusztus 22. 11:28 #1571
- törölt felhasználó -    
Lemondanék Ximena Duque, Ninel Conde és Christopher Uckermann adatlapjáról, felelős szerkesztők javára! Jelentkezni privátban, indoklással! Határidő nincs!

U.i: Csak annak fogok válaszolni aki megkapja az adatlapot!
2011. augusztus 22. 11:59 #1572
- törölt felhasználó -    
Lemondanék vagy cserélném pár lapomat!
Részleteket találsz a PROFILOM ELEJÉN!
2011. augusztus 22. 12:10 #1573
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Erika120 @ 2011.08.22. 08:06)
Itt meg mi van? mellow.gif Először is, ha annyira szeretnél adatlapokat szerkeszteni, és rendesen kitölteni a biográfiáját, na meg persze frissíteni, akkor kattints rá ott fölül a Sztárok részre, és kezd mondjuk a 290. lapnál. Arról senki ne álmodjon, hogy 5 csillagos sztároknak nincs szerkesztője. Ha meg nincs kedved keresni, akkor szépen vársz egy kicsit, amíg valaki nem keres. dry.gif Én a te helyedben olyat keresnék akit egyben szeretek is, mert akkor kicsivel jobb írogatni róla. Ha csak gyűjteni szeretné valaki, az szerintem felesleges, mert úgy sem szerkeszti ráadásul nem kap érte semmit. omg.gif Ne várd, pláne 4 naponta, hogy valaki keres neked. pardon.gif


Nyugi, nyugi. Nem tudom miért rühelli mindenki az új tagokat, pedig velük szebben kéne bánni, mert hiába te vagy fél éve vagy tagja az oldalnak, és te már mindent tudsz mi hogy megy, lehet hogy az nem, aki 1 napja regisztrál be. Pedig szerintem először te is így kezdted, mint ő. Én is és mindenki. Mikor visszajöttem Starityre, 2010 májusában - mert előtte csak HQP-n voltam, és akkor nem érdekeltek az adatlapok, hanem hogy megismerjem a sztárokat, és a képek is érdekeltek- létrehoztam olyan embereket, akiket én sem ismertem, nem csináltam meg a biográfiát stb. Akkor még nem is tudtam hogy mi az a biográfia és a diszkográfia/filmográfia. Most már kívülről fújom az egészet, hagyjunk nekik egy kis időt, míg maguktól megtapasztalják az egészet. Most már persze tudom hogy lényegtelen volt az egész adatlapgyűjtés, és fél évre rá rájöttem hogy megy ez, de attól mert te már tudod, hagy tapasztalják meg ezt az érzést az újak is, úgy, hogy nem ordítjuk le a fejüket egyből. Mert egyébként rosszul esik ez másnak - ha neked is amit most írok, akkor bocsesz - , és inkább tegyünk a kedvére! Keressünk neki adatlapokat stb. Ne rossz tapasztalatai legyenek az oldallal az új tagoknak, hanem jók! Az legyen az első gondolatuk, hogy ők azért is szeretnek ide járni, mert mi, a tagok kedvesek vagyunk hozzájuk. Bocsánatot kérek az offért, de szerintem ez korrektebb annál, minthogy rögtön leugassuk őket.
13 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, Holly Keller, Lady Suzy, mikeyla, evelin0623, chrisBrown14, Cuki_17h, Daniela3, Erika120, AMaya, itsmestella, Pearl
2011. augusztus 22. 12:23 #1574
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2011.08.22. 12:10)
Nyugi, nyugi. Nem tudom miért rühelli mindenki az új tagokat, pedig velük szebben kéne bánni, mert hiába te vagy fél éve vagy tagja az oldalnak, és te már mindent tudsz mi hogy megy, lehet hogy az nem, aki 1 napja regisztrál be. Pedig szerintem először te is így kezdted, mint ő. Én is és mindenki. Mikor visszajöttem Starityre, 2010 májusában - mert előtte csak HQP-n voltam, és akkor nem érdekeltek az adatlapok, hanem hogy megismerjem a sztárokat, és a képek is érdekeltek- létrehoztam olyan embereket, akiket én sem ismertem, nem csináltam meg a biográfiát stb. Akkor még nem is tudtam hogy mi az a biográfia és a diszkográfia/filmográfia. Most már kívülről fújom az egészet, hagyjunk nekik egy kis időt, míg maguktól megtapasztalják az egészet. Most már persze tudom hogy lényegtelen volt az egész adatlapgyűjtés, és fél évre rá rájöttem hogy megy ez, de attól mert te már tudod, hagy tapasztalják meg ezt az érzést az újak is, úgy, hogy nem ordítjuk le a fejüket egyből. Mert egyébként rosszul esik ez másnak - ha neked is amit most írok, akkor bocsesz - , és inkább tegyünk a kedvére! Keressünk neki adatlapokat stb. Ne rossz tapasztalatai legyenek az oldallal az új tagoknak, hanem jók! Az legyen az első gondolatuk, hogy ők azért is szeretnek ide járni, mert mi, a tagok kedvesek vagyunk hozzájuk. Bocsánatot kérek az offért, de szerintem ez korrektebb annál, minthogy rögtön leugassuk őket.

Az oldalanak van szabályzata és hasonló leírások amit állítólag minden regisztrált tag elolvasott regisztráció előőt, ott igazán meg lehet tudni, hogy nem muszáj, husz smiley meg egy szót írni. A szerkesztési szabályokat valamint a hasonló jelegű kérdésekre van egy topik wink.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Rap4ever8, mikeyla, evelin0623
2011. augusztus 22. 12:26 #1575
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
A legtöbb lapomról lemondanék. Szerencsére elég soknak sikerült már új szerkesztőt találnom, de vannak még páran, akikre lehet jelentkezni. Csak a legfontosabb lapjaimat tartom meg. Csak felelős szerkesztők írjanak. Nem adom oda őket akárkinek. Pár soros indoklást is kérek, hoy miért szeretnéd megkapni a lapot és miért te vagy a legjobb választás. John Stamos és Nárdi már régen elkeltek, de bizonyos okokból az átcsatolás még várat magára.

Rájuk lehet jelentkezni:
Amber Benson
Gary Dourdan
Jorja Fox
DMX
Mekhi Phifer
Tim Daly
Taye Diggs
Paul Adelstein
Balthazar Getty
Alex Kingston
Amy Brenneman
Audra McDonald
Vincent Kartheiser
Luke MacFarlane
Matthew Rhys
Mike Colter
Nestor Carbonell
Dichen Lachman
Dr. Dre
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 22. 12:37 #1576
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erika120 @ 2011.08.22. 08:06)
Itt meg mi van? mellow.gif Először is, ha annyira szeretnél adatlapokat szerkeszteni, és rendesen kitölteni a biográfiáját, na meg persze frissíteni, akkor kattints rá ott fölül a Sztárok részre, és kezd mondjuk a 290. lapnál. Arról senki ne álmodjon, hogy 5 csillagos sztároknak nincs szerkesztője. Ha meg nincs kedved keresni, akkor szépen vársz egy kicsit, amíg valaki nem keres. dry.gif Én a te helyedben olyat keresnék akit egyben szeretek is, mert akkor kicsivel jobb írogatni róla. Ha csak gyűjteni szeretné valaki, az szerintem felesleges, mert úgy sem szerkeszti ráadásul nem kap érte semmit. omg.gif Ne várd, pláne 4 naponta, hogy valaki keres neked. pardon.gif

Ezt most én sem vágtam le. unsure.gif Nem tudom, hogy min lett felkapva a víz, mert senki sem írt olyat, hogy öt csillagos sztárt akar szerkeszteni. Én nem tudom, hogy te ezt honnan vetted. Talán azért kéri, hogy linkelgessenek neki lapot, mert nem tudja, hogy hol keresse őket. Akkor talán normális hangnemben, emberhez méltóan, nem arrogánsan és nem lekezelően szólunk a másikhoz. Mindenki volt új egyszer, mindenkinek meg kellett tanulni a szabályokat. Senki sem született úgy, hogy azokat a kisujjából kirázza. Komolyan, miért olyan nehéz megadni a másiknak a tiszteletet? Ha valami nem oké esetleg a taggal, akkor ott van a privát, tessék csak felvilágosítani. Én sem degradállak le téged, mert nem ismerted a HQP-t, én viszont igen, csak egy másik nickkel voltam beregisztrálva. Néha megáll az eszem, hogy milyen stílusban próbáljátok az újakat segíteni. Egy szavam sem lenne, ha normális hangnemben és stílusban próbáltad volna elmagyarázni. Való igaz, hogy attól, mert valaki tagja az oldalnak fél éve, max egy éve, az még nem jelenti azt, hogy arrogáns stílust felvehet másokkal szemben. De, hát tudom én. Akinek van több ezer hozzászólása és titulusa, az mindent megtehet. unsure.gif Különben az ilyen megnyilvánulásaitokkal is, csak viszitek lejjebb a fórum színvonalát. A külvilág felé nem éppen azt mutatjátok, hogy milyen frankó közösség van itt. Ha valami nem oké egy új taggal, arra való a privát. Lehet, hogy sokan sértésnek veszik, de azért vannak normálisak is. Nem kell máris egymás torkának ugrani és generálni a felesleges veszekedéseket.
14 felhasználónak tetszik: Grace Benning, AmyVie, Thora_90, An_d_a, Lady Suzy, Boscorelli, Vegas, Rap4ever8, Mélodrame, evelin0623, Nana_77, Daniela3, DiscoDiva, AMaya
2011. augusztus 22. 15:58 #1577
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Az a baj, h tudni kéne látni a másik oldalt is. Nincs olyan, h valaki már tötzsvendégként születik, vagy már maga írja a titulusát. Ezekért meg kell dolgozni. Mindenki volt új. Ezen csak azt nem értem, h a nagy fenhéjázók, akik gyakorlatilag leb*sszák az új tagokat, miért nem emlékeznek, h ők, h látták a Starity-t mikor újak voltak. Velük, h bántak? Az a baj, h ez az oldal lassan már csak a kitüntetésekből és a titulusokból áll. Ezek egy új tagnak nagyon ilyesztően hatnak. Sajnos ha segítséget kérnek legtöbbször csak lecseszést kapnak. Ezzel én is így voltam, sajnos. Ma már látom az érem mindkét oldalát. Miért nem képesek az új tagok piszkálói is meglátni ezt a mindkét oldalt???
2 felhasználónak tetszik: AMaya, Heetella
2011. augusztus 22. 16:06 #1578
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daniela3 @ 2011.08.22. 11:28)
Lemondanék Ximena Duque, Ninel Conde és Christopher Uckermann adatlapjáról, felelős szerkesztők javára! Jelentkezni privátban, indoklással! Határidő nincs!
U.i: Csak annak fogok válaszolni aki megkapja az adatlapot!

Ximena lapja elkelt, de a többire még lehet jelentkezni! rolleyes.gif
2011. augusztus 22. 16:07 #1579
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (evelin0623 @ 2011.08.22. 15:58)
Az a baj, h tudni kéne látni a másik oldalt is. Nincs olyan, h valaki már tötzsvendégként születik, vagy már maga írja a titulusát. Ezekért meg kell dolgozni. Mindenki volt új. Ezen csak azt nem értem, h a nagy fenhéjázók, akik gyakorlatilag leb*sszák az új tagokat, miért nem emlékeznek, h ők, h látták a Starity-t mikor újak voltak. Velük, h bántak? Az a baj, h ez az oldal lassan már csak a kitüntetésekből és a titulusokból áll. Ezek egy új tagnak nagyon ilyesztően hatnak. Sajnos ha segítséget kérnek legtöbbször csak lecseszést kapnak. Ezzel én is így voltam, sajnos. Ma már látom az érem mindkét oldalát. Miért nem képesek az új tagok piszkálói is meglátni ezt a mindkét oldalt???


Nekem pozitív tapasztalataim vannak akkorról mikor még új tag voltam. Aki segítséget kér az kap is. Én is kérdeztem és normális válaszokat kaptam, a tagok segítőkészek voltak. Igaz én még a HQP idején regisztráltam talán ez lehet az oka. Akkor még nem volt ilyen előítélet az új tagokkal szemben. Mostanában viszont az újak többsége annyira el van szállva magától és azt hiszik, hogy mindent jobban tudnak a régebbi tagoknál, hogy az is megunja a sok negatív visszajelzést aki egyébként segítene az újaknak. Persze vannak kivételek és eddig én mindenkinek segítettem, aki kérte, de annyira sok volt a negatív levél, hogy az új tagok nekem már privátban írni sem tudnak.
8 felhasználónak tetszik: mikeyla, evelin0623, hana001, Holly Keller, An_d_a, Vegas, Lindsay019, Heetella
2011. augusztus 22. 16:07 #1580
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (evelin0623 @ 2011.08.22. 15:58)
Az a baj, h tudni kéne látni a másik oldalt is. Nincs olyan, h valaki már tötzsvendégként születik, vagy már maga írja a titulusát. Ezekért meg kell dolgozni. Mindenki volt új. Ezen csak azt nem értem, h a nagy fenhéjázók, akik gyakorlatilag leb*sszák az új tagokat, miért nem emlékeznek, h ők, h látták a Starity-t mikor újak voltak. Velük, h bántak? Az a baj, h ez az oldal lassan már csak a kitüntetésekből és a titulusokból áll. Ezek egy új tagnak nagyon ilyesztően hatnak. Sajnos ha segítséget kérnek legtöbbször csak lecseszést kapnak. Ezzel én is így voltam, sajnos. Ma már látom az érem mindkét oldalát. Miért nem képesek az új tagok piszkálói is meglátni ezt a mindkét oldalt???


Szerintem az a baj, hogy a tapasztaltabb tagoknak már a hócipőjük tele van és egy kalap alá vesznek minden új tagot. Minden bizonnyal ez nem helyes. Legalább is én nem tartom annak. Ha tőlem segítséget kérnek, én mindig normálisan reagálok. Több alkalommal volt ilyen, mindenkinek segítettem. Volt olyan új tag, akinek privátban szóltam, hogy ezt vagy azt, ne csinálja. Soha nem kaptam vissza fennhéjázó, vagy pofátlan választ. Elfogadták a segítséget és megfogadták a tanácsom, harag és vita nélkül. Én is azt gondolom, hogy mindkét oldalnak egy kicsit magába kellene szállni. Ugyanis - bár én még nem tapasztaltam a saját bőrömön - tisztában vagyok vele, hogy az új tagok közül is sokaknak igencsak felvágták a nyelvét. Hallottam ijesztő, megdöbbentő sztorikat tapasztaltabb tagoktól. Szerintem az olyan tapasztalt tag, aki már többször próbált normálisan segíteni, de csak a b*nkózást kapta vissza, valószínűleg egy idő után már nem olyan türelmes. Ez egy közösségi oldal, mindannyian szeretjük, ki ezért, ki azért. Aki nem ide való, egy idő után úgy is kiesik. Akit meg tényleg érdekel, az megtanulja a szabályokat és megbecsült taggá válik.
9 felhasználónak tetszik: evelin0623, UnhappyMeals, Daniela3, AMaya, Holly Keller, An_d_a, DiscoDiva, Lindsay019, Heetella
293 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!