Starity

Szerkesztő nélküli adatlapok

293 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 16:13 #1581
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4745
Csatolások: 31476
Azonosító: 103304
Offline offline
Idézet
Nincs olyan, h valaki már tötzsvendégként születik, vagy már maga írja a titulusát. Ezekért meg kell dolgozni.

Sajnos mostanság egyre inkább az a divat, hogy az új tag - tisztelet a kivételnek - úgy próbál "megdolgozni" azért a bizonyos titulusért, hogy pár smiley-s vagy szavas hozzászólásokat ír. Az egyik látja a másiktól, hogy azt csinálja, és gondolja "Hát, ha ő megteheti, akkor én is" és elkezdni telenyomni a témákat "Egyetértek", "Gratulálok", "Hehe" hozzászólásokkal. Szerintem a legtöbb (nem mindegyik) új tag így "küzd" a titulusért...
6 felhasználónak tetszik: cukorbogyo, Grace Benning, evelin0623, UnhappyMeals, Heetella, Eszter655
2011. augusztus 22. 16:54 #1582
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (mikeyla @ 2011.08.22. 16:13)
Sajnos mostanság egyre inkább az a divat, hogy az új tag - tisztelet a kivételnek - úgy próbál "megdolgozni" azért a bizonyos titulusért, hogy pár smiley-s vagy szavas hozzászólásokat ír. Az egyik látja a másiktól, hogy azt csinálja, és gondolja "Hát, ha ő megteheti, akkor én is" és elkezdni telenyomni a témákat "Egyetértek", "Gratulálok", "Hehe" hozzászólásokkal. Szerintem a legtöbb (nem mindegyik) új tag így "küzd" a titulusért...

De nem értem, h juthat ez az emberek eszébe. Am azt nem látják nyilván, h így ki is tilthatják...
2011. augusztus 22. 17:29 #1583
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Felvettem, rendbe tettem egy kicsit, hátha így hamarabb gazdára talál:
http://starity.hu/sztarok/terry-farrell/
Bio-t nem írtam, ha kell valakinek, azért dolgozzon is érte egy kicsit.
Csak akkor vedd fel, ha felelős szerkesztő vagy! Ha azt látom, hogy 1 vagy esetleg 2 hónap múlva sincs megírva az életrajza, szépen visszacsatoltatom magamhoz!
2011. augusztus 22. 17:39 #1584
- törölt felhasználó -    
lemondanék róluk:
http://starity.hu/sztarok/doris-younane/
http://starity.hu/sztarok/luke-jacobz/
http://starity.hu/sztarok/rubens-barrichello/
Ha kell valamelyik lap,akkor privátba írj!És csak akkor,ha felelős szerkesztő vagy!Szeretem őket és nem akarom,hogy el legyenek hanyagolva és csak úgy lapgyűjtés céljából kéred el.
Sajnos időhiány miatt kell pár lapomtól búcsúznom,jövő héten kezdődik a suli és utazgatnom kell,úgyhogy kevés időm maradna.Napi 2 órában pedig nem tudom mind az összes lapom frissíteni.
A többi lapomra is jelentkezhettek,de akkor fogadjátok el,ha nemet mondok rá.
beer.gif
2011. augusztus 22. 17:53 #1585
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2011.08.22. 12:10)
Nyugi, nyugi. Nem tudom miért rühelli mindenki az új tagokat, pedig velük szebben kéne bánni, mert hiába te vagy fél éve vagy tagja az oldalnak, és te már mindent tudsz mi hogy megy, lehet hogy az nem, aki 1 napja regisztrál be. Pedig szerintem először te is így kezdted, mint ő. Én is és mindenki. Mikor visszajöttem Starityre, 2010 májusában - mert előtte csak HQP-n voltam, és akkor nem érdekeltek az adatlapok, hanem hogy megismerjem a sztárokat, és a képek is érdekeltek- létrehoztam olyan embereket, akiket én sem ismertem, nem csináltam meg a biográfiát stb. Akkor még nem is tudtam hogy mi az a biográfia és a diszkográfia/filmográfia. Most már kívülről fújom az egészet, hagyjunk nekik egy kis időt, míg maguktól megtapasztalják az egészet. Most már persze tudom hogy lényegtelen volt az egész adatlapgyűjtés, és fél évre rá rájöttem hogy megy ez, de attól mert te már tudod, hagy tapasztalják meg ezt az érzést az újak is, úgy, hogy nem ordítjuk le a fejüket egyből. Mert egyébként rosszul esik ez másnak - ha neked is amit most írok, akkor bocsesz - , és inkább tegyünk a kedvére! Keressünk neki adatlapokat stb. Ne rossz tapasztalatai legyenek az oldallal az új tagoknak, hanem jók! Az legyen az első gondolatuk, hogy ők azért is szeretnek ide járni, mert mi, a tagok kedvesek vagyunk hozzájuk. Bocsánatot kérek az offért, de szerintem ez korrektebb annál, minthogy rögtön leugassuk őket.


Az új tagokat egyáltalán nem utálom. Tudom milyen újnak lenni én is voltam az. Én nem a titulussal kezdek, mert nem kimondottan érdekel, hogy ki hol tart. Az első adatlapom akkor lett meg amikor már "sztármániás" voltam. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én már mindent tudtam, mert még akkor is elrontottam dolgokat. Nem azért haragudtam, mert új, hanem mert szerintem nem kell írni, hogy mutassatok még adatlapokat, hiszen mindenki attól függetlenül jelzi a topikban. És másodjára írta, én csak szólni akartam, hogy ez nem megoldás. Az 5 csillagos sztár és az adatlapgyűjtést meg általánosságban mondtam, és az egész nem csak neki szólt, hanem mindenkinek aki már ezt csinálta, annak ellenére, hogy szóltak neki. smileeee.gif

Idézet (mikeyla)
Sajnos mostanság egyre inkább az a divat, hogy az új tag - tisztelet a kivételnek - úgy próbál "megdolgozni" azért a bizonyos titulusért, hogy pár smiley-s vagy szavas hozzászólásokat ír. Az egyik látja a másiktól, hogy azt csinálja, és gondolja "Hát, ha ő megteheti, akkor én is" és elkezdni telenyomni a témákat "Egyetértek", "Gratulálok", "Hehe" hozzászólásokkal. Szerintem a legtöbb (nem mindegyik) új tag így "küzd" a titulusért...


Na én pontosan ezért nem nézem a titulust. De a legjobb az aki a véleményébe "Nem ismerem a sztárt, de színes csillagokat szeretnék"-et írogat. És sajnos volt rá példa. unsure.gif

Idézet (evelin0623)
Az a baj, h tudni kéne látni a másik oldalt is. Nincs olyan, h valaki már tötzsvendégként születik, vagy már maga írja a titulusát. Ezekért meg kell dolgozni. Mindenki volt új. Ezen csak azt nem értem, h a nagy fenhéjázók, akik gyakorlatilag leb*sszák az új tagokat, miért nem emlékeznek, h ők, h látták a Starity-t mikor újak voltak. Velük, h bántak? Az a baj, h ez az oldal lassan már csak a kitüntetésekből és a titulusokból áll. Ezek egy új tagnak nagyon ilyesztően hatnak. Sajnos ha segítséget kérnek legtöbbször csak lecseszést kapnak. Ezzel én is így voltam, sajnos. Ma már látom az érem mindkét oldalát. Miért nem képesek az új tagok piszkálói is meglátni ezt a mindkét oldalt???


Csak az a baj, hogy az új tagok egy része rögtön azt hiszi, hogy attól, hogy új mindenki utálja. Pedig sokan azt nem szeretik, amit csinálnak. Pl. flood. És először oké, nem olvasott szabályt, stb. Szerintem ha mindenki megnézi a legelső hozzászólásait talál párszavasat, vagy egy két smileysat. De akire szólnak, és elolvassa, és tovább csinálja arra nem tudok mit mondani. Eleinte én is jelöltem azt aki "szimpatikus" aztán mindig írtam neki levelet. De ha kiírták, hogy nem szeretnék, hogy jelölje bárki is őket, akkor nem tettem. Én nem is akartam senkit piszkálni, tudom, milyen azoknak akiket ok nélkül piszkálnak. Akinek megvan a titulusa azzal nem szórakoznak, de ha egy visszatérő vendég csinálja ugyanazt, akkor persze szólnak neki. Ha akinek szóltam törzsvendég, akkor is leírtam volna ezt. De mindegy. Egyébként tőlem sokan kértek eddig segítséget PM-ben, új tag, nem új tag, mindenkinek válaszoltam, és segítettem, ha tudtam. wink.gif És szerintem sokkal jobb előbb kérdezni, minthogy megcsinálj olyat amit nem tudsz. És minden tagnak mondom, hogy ha valaki nem segít, kérjen segítséget mástól. smileeee.gif
Bocsánat, offolni sem jó, de ezt le kellett írnom. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Rap4ever8
2011. augusztus 22. 20:36 #1586
Angua
Angua
phantom of fantasy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.30.
Hozzászólás: 1507
Csatolások: 58
Azonosító: 156949
Offline offline
Idézet (evelin0623 @ 2011.08.22. 17:29)
Felvettem, rendbe tettem egy kicsit, hátha így hamarabb gazdára talál:
http://starity.hu/sztarok/terry-farrell/
Bio-t nem írtam, ha kell valakinek, azért dolgozzon is érte egy kicsit.
Csak akkor vedd fel, ha felelős szerkesztő vagy! Ha azt látom, hogy 1 vagy esetleg 2 hónap múlva sincs megírva az életrajza, szépen visszacsatoltatom magamhoz!

Vittem, köszi meghajolo.gif
2011. augusztus 23. 06:49 #1587
- törölt felhasználó -    
Lemondanék az alábbi lapokról.Sajnos nincs sok időm szerkeszteni őket.Nem ötcsillagos sztárok,de aki szereti őket,azoknak nem lesz akadály. Angel Boris A Boa vs.Python című 'horrorfilmben' játszott.
Steffania De La Cruz.
Faith Evans.
Rachael Markarian.
A Glee- ben játszott egy kisebb mellék szerepet.
Nálam privátban lehet jelentkezni.Aki elsőként ír egy adott lapért,azé lesz.Mivel én is szeretem őket, nem most kell kedvencnek jelölni.A Nagyobb kedvenceimet szeretném most szerkeszteni. beer.gif
2011. augusztus 23. 08:53 #1588
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.23. 06:49)
Lemondanék az alábbi lapokról.Sajnos nincs sok időm szerkeszteni őket.Nem ötcsillagos sztárok,de aki szereti őket,azoknak nem lesz akadály. Angel Boris A Boa vs.Python című 'horrorfilmben' játszott.
Steffania  De La Cruz.
Faith Evans.
Rachael Markarian.
A Glee- ben játszott egy kisebb mellék szerepet.
Nálam privátban lehet jelentkezni.Aki elsőként ír egy adott lapért,azé lesz.Mivel én is szeretem őket, nem most kell kedvencnek jelölni.A Nagyobb kedvenceimet szeretném most szerkeszteni. beer.gif


Meggondoltam magam.Lemondok róluk most rögtön.Remélem jó kezekbe kerül.És bocsi a floodért. meghajolo.gif
És lemondtam még róla is.
2011. augusztus 23. 09:55 #1589
- törölt felhasználó -    
Lemondtam Ninel Conde adatlapjáról!
2011. augusztus 23. 09:57 #1590
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daniela3 @ 2011.08.23. 09:55)
Lemondtam Ninel Conde adatlapjáról!

Őt vittem.
2011. augusztus 23. 13:32 #1591
- törölt felhasználó -    
Carola Remer szabad.
2011. augusztus 23. 15:21 #1592
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Erika120 @ 2011.08.22. 17:53)
Az új tagokat egyáltalán nem utálom. Tudom milyen újnak lenni én is voltam az. Én nem a titulussal kezdek, mert nem kimondottan érdekel, hogy ki hol tart. Az első adatlapom akkor lett meg amikor már "sztármániás" voltam. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én már mindent tudtam, mert még akkor is elrontottam dolgokat. Nem azért haragudtam, mert új, hanem mert szerintem nem kell írni, hogy mutassatok még adatlapokat, hiszen mindenki attól függetlenül jelzi a topikban. És másodjára írta, én csak szólni akartam, hogy ez nem megoldás. Az 5 csillagos sztár és az adatlapgyűjtést meg általánosságban mondtam, és az egész nem csak neki szólt, hanem mindenkinek aki már ezt csinálta, annak ellenére, hogy szóltak neki. smileeee.gif 
Na én pontosan ezért nem nézem a titulust. De a legjobb az aki a véleményébe "Nem ismerem a sztárt, de színes csillagokat szeretnék"-et írogat. És sajnos volt rá példa. unsure.gif 
Csak az a baj, hogy az új tagok egy része rögtön azt hiszi, hogy attól, hogy új mindenki utálja. Pedig sokan azt nem szeretik, amit csinálnak. Pl. flood. És először oké, nem olvasott szabályt, stb. Szerintem ha mindenki megnézi a legelső hozzászólásait talál párszavasat, vagy egy két smileysat. De akire szólnak, és elolvassa, és tovább csinálja arra nem tudok mit mondani. Eleinte én is jelöltem azt aki "szimpatikus" aztán mindig írtam neki levelet. De ha kiírták, hogy nem szeretnék, hogy jelölje bárki is őket, akkor nem tettem. Én nem is akartam senkit piszkálni, tudom, milyen azoknak akiket ok nélkül piszkálnak. Akinek megvan a titulusa azzal nem szórakoznak, de ha egy visszatérő vendég csinálja ugyanazt, akkor persze szólnak neki. Ha akinek szóltam törzsvendég, akkor is leírtam volna ezt. De mindegy. Egyébként tőlem sokan kértek eddig segítséget PM-ben, új tag, nem új tag, mindenkinek válaszoltam, és segítettem, ha tudtam. wink.gif És szerintem sokkal jobb előbb kérdezni, minthogy megcsinálj olyat amit nem tudsz. És minden tagnak mondom, hogy ha valaki nem segít, kérjen segítséget mástól. smileeee.gif 
Bocsánat, offolni sem jó, de ezt le kellett írnom. blush.gif


De ki beszélt itt a kitüntetésekről és titulusokról? Egyszerűen csak az a lány meg akarta tudni milyen ha szerkeszthet adatlapokat. Az új tagok szerinted tudják hogy mit jelent a titulus vagy a kintüntetés szó. Ezeket olyan érdekes, hogy te is ezzel védekeztél, hogy titulus meg minden. Kérdezzünk már meg 20 embert a most beregisztráltak közt hogy megtudják-e mondani? Szerintem nem. unsure.gif De szeretem terelik a témát. Bocsi az offért, csak ki kellett jönnie..
1 felhasználónak tetszik: AMaya
2011. augusztus 23. 16:44 #1593
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Én sok hozzászóláshoz lájkoltam a véleményem ,hogy Tetszik De! szerintem ez nem az a topic ahol ezeket a csatákat vívni kell.
Az "újak" becsüljék a "régieket"
A "régiek" becsüljék az "újakat"

Az "újak" olvassák el egyszer a szabályzatot és kérdezzenek ha valamit nem értenek(Tőlem lehet kérdezni) és 1-2 "régi" olvassa el még egyszer a szabályzatot.És az hogy ki a régi tag az relatív és nem a hozzászólások számaiból adódik,hanem hogy pl. mit tett le az asztalra a fórum színvonaláért.

Mégegyszer szerintem ez nem az a topic ahol ezeket a csatákat vívni kell.Zárjuk le ezt a témát itt.
Ez a szerkesztő nélküli adatlapok topicja.
5 felhasználónak tetszik: mikeyla, Thora_90, DiscoDiva, adry1415, UnhappyMeals
2011. augusztus 23. 17:17 #1594
Summer98
Summer98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 153821
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.23. 08:53)
Meggondoltam magam.Lemondok róluk most rögtön.Remélem jó kezekbe kerül.És bocsi a floodért. meghajolo.gif
És lemondtam még róla is.




Jaimet vittem
2011. augusztus 23. 17:41 #1595
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.23. 06:49)
Lemondanék az alábbi lapokról.Sajnos nincs sok időm szerkeszteni őket.Nem ötcsillagos sztárok,de aki szereti őket,azoknak nem lesz akadály. Angel Boris A Boa vs.Python című 'horrorfilmben' játszott.
Steffania  De La Cruz.
Faith Evans.
Rachael Markarian.
A Glee- ben játszott egy kisebb mellék szerepet.
Nálam privátban lehet jelentkezni.Aki elsőként ír egy adott lapért,azé lesz.Mivel én is szeretem őket, nem most kell kedvencnek jelölni.A Nagyobb kedvenceimet szeretném most szerkeszteni. beer.gif

Rachael-t vittem:) gondját viselem:)
2011. augusztus 23. 19:08 #1596
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.22. 12:26)
A legtöbb lapomról lemondanék. Szerencsére elég soknak sikerült már új szerkesztőt találnom, de vannak még páran, akikre lehet jelentkezni. Csak a legfontosabb lapjaimat tartom meg. Csak felelős szerkesztők írjanak. Nem adom oda őket akárkinek. Pár soros indoklást is kérek, hoy miért szeretnéd megkapni a lapot és miért te vagy a legjobb választás. John Stamos és Nárdi már régen elkeltek, de bizonyos okokból az átcsatolás még várat magára.
Rájuk lehet jelentkezni:
Amber Benson
Gary Dourdan
Jorja Fox
DMX
Mekhi Phifer
Tim Daly
Taye Diggs
Paul Adelstein
Balthazar Getty
Alex Kingston
Amy Brenneman
Audra McDonald
Vincent Kartheiser
Luke MacFarlane
Matthew Rhys
Mike Colter
Nestor Carbonell
Dichen Lachman
Dr. Dre


Ez még mindig érvényes. Egyetlen értékelhető levél sem érkezett eddig. Ennyire nehéz 1-2 mondatban megfogalmazni, hogy miért is szeretnétek a lapot? Pedig nem olyan nagy kérés. Tényleg felelős szerkesztőket keresek.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, AmyVie
2011. augusztus 23. 19:09 #1597
- törölt felhasználó -    
Háát.. olyat nehezen találsz majd sad.gif De sok sikert! smileeee.gif
Egyébként sztem sokan arra várnak, h lemondj róla ÖNKÉNT, és lecsaphassanak a lapra sad.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.23. 19:08)
Ez még mindig érvényes. Egyetlen értékelhető levél sem érkezett eddig. Ennyire nehéz 1-2 mondatban megfogalmazni, hogy miért is szeretnétek a lapot? Pedig nem olyan nagy kérés. Tényleg felelős szerkesztőket keresek.
1 felhasználónak tetszik: AmyVie
2011. augusztus 23. 21:46 #1598
Claryssa
Claryssa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 2
Azonosító: 158636
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.23. 19:08)
Ez még mindig érvényes. Egyetlen értékelhető levél sem érkezett eddig. Ennyire nehéz 1-2 mondatban megfogalmazni, hogy miért is szeretnétek a lapot? Pedig nem olyan nagy kérés. Tényleg felelős szerkesztőket keresek.

Szia!
Mivel nem tudok neked sehol sem írni, itt írom meg:
Dr. Dre adatlapját én nagyon szívesen vállalnám, gondoznám, és tudnám frissíteni rendszeresen. Természetesen a rajongója is vagyok. És még Jorja Fox iránt is érdeklődnék.
Válaszodat előre is köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 23. 21:47 #1599
- törölt felhasználó -    
Sztem inkább írj neki levelet, mert nem biztos, h itt megtalálja, amit írsz neki wink.gif

Idézet (Claryssa @ 2011.08.23. 21:46)
Szia!
Mivel nem tudok neked sehol sem írni, itt írom meg:
Dr. Dre adatlapját én nagyon szívesen vállalnám, gondoznám, és tudnám frissíteni rendszeresen. Természetesen a rajongója is vagyok. És még Jorja Fox iránt is érdeklődnék.
Válaszodat előre is köszönöm! smileeee.gif
2011. augusztus 23. 21:48 #1600
Claryssa
Claryssa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 2
Azonosító: 158636
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.23. 21:47)
Sztem inkább írj neki levelet, mert nem biztos, h itt megtalálja, amit írsz neki wink.gif

De ez a gond, nem tudok neki írni. unsure.gif Gondolom azért, mert visszatérő vendég vagyok...
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
293 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!