Starity

Covert Affairs / Kettős ügynök (2010-2014)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 25. 02:57 #1
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Piper Perabo, Christopher Gorham

Egy Alias szerű sztorira számíthatunk ebben az akció-vígjáték sorozatban, ami 2010 júliusában debütál az Államokban.



hiányzó kép törölve - Bessie
2 felhasználónak tetszik: Necros, kriszti145
2010. június 25. 08:07 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Nocsak Piper és Christopher? w00t.gif
Nem tűnik nagy durranásnak, de kap egy esélyt. Főleg Chris miatt. wub.gif
beer.gif
2010. július 14. 19:45 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Már elérhető a pilot, ha valakit érdekel wink.gif


hiányzó képek törölve - Bessie
2 felhasználónak tetszik: Necros, saii
2010. július 30. 17:10 #4
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
smileeee.gif beer.gif

wub.gif




hiányzó képek törölve - Bessie
2 felhasználónak tetszik: Necros, saii
2010. július 30. 18:23 #5
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nekem nagyon tetszik, imádom! biggrin.gif Sokban hasonlít az Aliasra, csak ez a sorozat nem annyira komoly és ez jót tesz neki. Még nem mondanám, hogy jobban kedvelem, mint az elődöt, de minden esélye megvan rá, hogy ez megtörténjen. smileeee.gif Auggie meg nagy arc, Chris Gorham nagyon jó. laugh.gif Piper pedig gyönyörű. heart.gif

Ja, és köszi a képeket! biggrin.gif meghajolo.gif
2010. augusztus 16. 11:58 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Még képek. thumbsup.gif

hiányzó képek törölve - Bessie
2010. augusztus 16. 12:02 #7
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Imádtam a szőke dokinőt az Invasionban (sajnáltam, hogy kaszálták sad.gif ).
Még egy ok, hogy gyorsan elkezdjem. smileeee.gif
Köszi beer.gif beer.gif
2011. január 24. 12:47 #8
- törölt felhasználó -    
Most találtam rá, a Pilot nagyon tetszett, pedig nem szeretem az ilyen sorozatokat, de ezt végigdarálom most, az biztos. biggrin.gif
2011. július 06. 21:48 #9
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot, főleg Auggie miatt. Egyszerűen imádni való benne Chris.♥♥ de alapból a sorozat is nagyon jósmileeee.gif
2011. július 08. 00:11 #10
- törölt felhasználó -    
Nem lenne rossz, de aki nagy rajongója az Aliasnak, vagy csak látta az Aliast, annak nem igazán tud élményt nyújtani. Bevallom, jó magam elfogult vagyok, mert az akció sorozatok legcsúcsának tartom az Aliast. 25 milliószor láttam minden részét és még legalább ennyiszer meg tudnám nézni. Hozzá vagyok szokva az Aliasbeli technikákhoz. Minél feltűnőbb álruha, paróka, sok-sok golyó és élvezhető verekedős jelenetek. Meg kell hagyni, Jennifer Garner és az Alias utánozhatatlan. Valahogy nekem ez a sorozat kicsit gyenge. Pontosan azért, mert nem valami jobbat alkottak az Aliastól, hanem valami gyengébbet. Számomra csak egy B kategóriás sorozat, amit szívesen végig nézek, mert alapjában véve tetszik, hiszen imádom a kémes dolgokat, de az Aliashoz képest ez igen is harmat gyenge. Gorham bácsi hozta a formáját. Hihetetlen nagy színész, szóval a karaktere abszolút favorit. Meg lehet, hogy azért sem tetszik, mert alapból Piper tiszta Jennifer Garner. Szinte testvérek lehetnének. Legalább akkor kerestek volna más kaliberű hölgyeményt, de nem tették. Végig nézem, mert érdekelni érdekel, de nem hiszem, hogy valaha elő is fogom venni.
2011. július 08. 12:04 #11
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.08. 00:11)
Nem lenne rossz, de aki nagy rajongója az Aliasnak, vagy csak látta az Aliast, annak nem igazán tud élményt nyújtani. Bevallom, jó magam elfogult vagyok, mert az akció sorozatok legcsúcsának tartom az Aliast. 25 milliószor láttam minden részét és még legalább ennyiszer meg tudnám nézni. Hozzá vagyok szokva az Aliasbeli technikákhoz. Minél feltűnőbb álruha, paróka, sok-sok golyó és élvezhető verekedős jelenetek. Meg kell hagyni, Jennifer Garner és az Alias utánozhatatlan. Valahogy nekem ez a sorozat kicsit gyenge. Pontosan azért, mert nem valami jobbat alkottak az Aliastól, hanem valami gyengébbet. Számomra csak egy B kategóriás sorozat, amit szívesen végig nézek, mert alapjában véve tetszik, hiszen imádom a kémes dolgokat, de az Aliashoz képest ez igen is harmat gyenge. Gorham bácsi hozta a formáját. Hihetetlen nagy színész, szóval a karaktere abszolút favorit. Meg lehet, hogy azért sem tetszik, mert alapból Piper tiszta Jennifer Garner. Szinte testvérek lehetnének. Legalább akkor kerestek volna más kaliberű hölgyeményt, de nem tették. Végig nézem, mert érdekelni érdekel, de nem hiszem, hogy valaha elő is fogom venni.


Amit az Aliasról írsz az teljesen igaz, Abrams magasra tette a lécet ebben a kategóriában. Viszont ezt a sorozatot nem hasonlítanám hozzá, mivel az komoly, ez pedig csak vígjátékként, ilyen limonádésan közelíti meg az egészet. Szerintem a készítők célja nem is az Alias utolérése volt, csak azt a sztorit vették alapul. smileeee.gif
(Ugyanez vonatkozik a Nikitára. Felkapom a vizet, mikor a sok IQ-fighter okoskodik, hogy de szar Alias utánzat lett. Semmi köze hozzá, főleg hogy az eredeti film még régebbi is,mint maga az Alias. dry.gif )
2011. július 08. 15:20 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.07.08. 12:04)
Amit az Aliasról írsz az teljesen igaz, Abrams magasra tette a lécet ebben a kategóriában. Viszont ezt a sorozatot nem hasonlítanám hozzá, mivel az komoly, ez pedig csak vígjátékként, ilyen limonádésan közelíti meg az egészet. Szerintem a készítők célja nem is az Alias utolérése volt, csak azt a sztorit vették alapul. smileeee.gif 
(Ugyanez vonatkozik a Nikitára. Felkapom a vizet, mikor a sok IQ-fighter okoskodik, hogy de szar Alias utánzat lett. Semmi köze hozzá, főleg hogy az eredeti film még régebbi is,mint maga az Alias. dry.gif )

Úgy a Covert affairs sztorija más. Igaz eddig csak 3 r észt néztem meg belőle és azért nem egy Alias utánzatról van szó benne, de mikor elkezdtem nézni, valahogy mégis csak az Alias ugrott be. Vígjátéknak vígjáték, talán emiatt is tetszik, mert tényleg nem rossz sorozat, csak az Aliastól kicsit még messze van szerintem. Amúgy amikor először belepillantottam a Nikitába, akkor szintén az Alias ugrott be, mert a Divíziós szál hihetetlenül hasonlít az Alisbeli SD-6-ra. Szóval az első rést után ott nekem is az jött le, hogy Alias kopi. Tovább néztem a sorozatot és rájöttem, hogy köze sincs az imént említett sorozathoz. Szóval nézem tovább a sorozatot, mert úgy tetszik meg minden, csak valahogy mégis az Alias jut róla az embernek az eszébe.
2011. augusztus 24. 10:47 #13
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, AmyVie, funny18
2012. március 08. 23:49 #14
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Season 2 Promoshoot HQ beer.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, Julietta_, standoffan
2012. március 09. 09:53 #15
Joe Pineapples
Joe Pineapples
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 135956
Offline offline
Thank-You Kindly!! meghajolo.gif meghajolo.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif
2012. augusztus 07. 20:03 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A CA stábja jelenleg Magyarországon forgat!. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: idone
2015. május 09. 15:19 #17
- törölt felhasználó -    
Én most láttam belőle az első részt, kb másfél napja, és azóta teljesen függője vagyok, szerintem baromi izgalmas, és hát Christopher eszméletlenül alakítja Auggie-t smileeee.gif mellow.gif laugh.gif
2015. július 30. 18:03 #18
- törölt felhasználó -    
Lol. Nézzétek mit fedeztem fel!! ohmy.gif
Legfönn látjátok? Örs vezér tere, Déli pálya udvar..
Ez a M2-es metró emberek..
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2015. július 31. 14:28 #19
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (brigioffical @ 2015.07.30. 18:03)
Lol. Nézzétek mit fedeztem fel!! ohmy.gif
Legfönn látjátok? Örs vezér tere, Déli pálya udvar..
Ez a M2-es metró emberek..


Tudjuk smileeee.gif Magyarországon forgatták, miközben elvileg Oroszországban voltak asszem. Nem most láttam ezt a részt, de volt kiírva valahol, hogy Arany nyaklánc/Ékszer eladó, meg a Nyugati pályaudvaron vették fel Oded Fehr-rel és Piper Perabóval az üldözéses jelenetet smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok