Adam Lambert & Cheeks
2010. június 28. 02:38
#1
|
|
ancsa13Glambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.30. Hozzászólás: 2090 Csatolások: 1504 Azonosító: 118918 offline
|
Itt van pár kép Adam és Brad közös életéről
1 felhasználónak tetszik:
AdamLambertrulz
2010. június 28. 21:55
#4
|
|
glitterbabyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.06. Hozzászólás: 132 Csatolások: 1 Azonosító: 126485 offline
|
Idézet (Clélia @ 2010.06.28. 18:32)
ha adam nem lenne meleg akk még jobb pasi lene

Miért lenne heteróként jobb, szerintem ő így tökéletes. Én imádom a Cheeksel közös képeit
2010. június 30. 19:46
#6
Szerintem is így a tökéletes
és én si szeretem ezekt a képeket
:D
2010. július 14. 00:41
#8
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
hát van egy-két érdekes kép közte:D
2010. július 18. 22:17
#9
|
kiscsimbokúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.17. Hozzászólás: 7 Csatolások: 0 Azonosító: 96199 offline
|
szerintem nagyon helyes és nem zavar, hogy ilyen és jó látni, hogy elfogadják őt így is, és sok a rajongója, és tisztelem azért is mert felvállalja, ééés ooooooooolyan helyeeeeeeees
2010. augusztus 02. 10:38
#12
|
|
Adam and Ashleyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.24. Hozzászólás: 329 Csatolások: 24 Azonosító: 129893 offline
|
hát én imádom adamat de ezek a kéek naggyon furcsák
2010. augusztus 04. 11:47
#13
|
|
Teemcheeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 87 Csatolások: 28 Azonosító: 131179 offline
|
Idézet (ancsa13 @ 2010.06.28. 02:38)
Itt van pár kép Adam és Brad közös életéről 
hát igen... jó sokat buliztak, szegény Adam-et ha jól tudom eléggé megviselte amikor ezek a képek még a verseny alatt napvilágra kerültek...
2010. augusztus 04. 11:49
#14
|
|
petra.xoxovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 117 Csatolások: 30 Azonosító: 124371 offline
|
durva képek. de attol Adam még mindig jóó. <3
1 felhasználónak tetszik:
LOVEAdam28
2010. december 10. 10:02
#19
|
|
AdamLambertrulzMrs. Nobody |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 535 Csatolások: 0 Azonosító: 131590 offline
|
Idézet (Clélia @ 2010.07.29. 20:44)
hmm az a paróka meg az a harisnya

Nem éppen hétköznapi...
Azt nyilatkozta, hogy csak néhány alkalommal öltöztek be nőnek viccből a bulikon (+ha sokat ittak...).
Nekem az a kép a kedvencem, amelyiken Adam-nek bajsza van.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline




