Ma lesz az Eclipse premier
2010. június 29. 18:39
#22
|
|
Bijja |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.27. Hozzászólás: 654 Csatolások: 46 Azonosító: 85380 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.29. 18:24)
New Moonban csak a Jacobos jelenetek meg a végén az a kis akció volt nézhető. Rmélem az Eclipse mozgalmasabb lesz
Holnap megyek csajokkal 
egyetértek és én is holnap megyek a csajokkal
2010. június 29. 18:54
#26
|
|
gossip girl vivian |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 898 Csatolások: 45 Azonosító: 124019 offline
|
hát én ma nem megyek...
de majd tuti megnézem!!!
2010. június 29. 18:56
#27
|
|
Robstenvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.15. Hozzászólás: 378 Csatolások: 42 Azonosító: 127169 offline
|
Pedig múltkor mikor mentünk megnézni a The Last Song-ot, akkor láttuk a trailer-ét, és annyira jó hangzása volt, pedig engem hidegen hagy, hogy milyen hangerővel nézem a filmeket. Persze azért a moziban élvezem a stereo térhatást.
2010. június 29. 19:12
#29
ha valakit érdekel kristen új haja akk nézzétek (ma találtam) http://kepfeltoltes.hu/view/100629/kristenvoroshaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2010. június 29. 19:13
#30
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
én csütörtökön megyek^^
2010. június 29. 19:16
#31
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (VoNo0210 @ 2010.06.29. 19:12)
ha valakit érdekel kristen új haja akk nézzétek (ma találtam) http://kepfeltoltes.hu/view/100629/kristenvoroshaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
állatijóó^^
2010. június 29. 19:18
#32
|
|
Bella08visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.09. Hozzászólás: 134 Csatolások: 0 Azonosító: 129019 offline
|
NituskaH
Imádoom.
Alig várom =)
A New Moon is király volt mért mondják h nem?? ohmy.gif
Twilight saga 4ever(L)(L)
Egyetértek!
Nekem bejött a könyv és a film is. De hát ízlések és pofonok!
Imádoom.
Alig várom =)
A New Moon is király volt mért mondják h nem?? ohmy.gif
Twilight saga 4ever(L)(L)
Egyetértek!
2010. június 29. 19:19
#34
@Liafen: mindenképpen jobb a könyv. de én az Angyalok és Démonoknál a filmet láttam előbb, és mivel az rohadtul tetszett, megvettem a könyvet is, és elolvastam utána. kifejezetten örültem, hogy utána olvastam, nem előtte, mert a könyv ezerszer jobb volt. így viszont még csak csalódnom sem kellett, megnéztem egy számomra jó filmet és egy tökéletes könyvet olvastam.
ebben is van valami, mert a Harry Potterel én is így voltam^^
ebben is van valami, mert a Harry Potterel én is így voltam^^
2010. június 29. 19:27
#36
|
|
Barta Adettavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 226 Csatolások: 633 Azonosító: 129317 offline
|
Hmmm.....biztos nagyon jó lett a film...nem sokára én is látni fogom..
...
De nem tudjátok kb mikorra lesz feliratosan is meg????
De nem tudjátok kb mikorra lesz feliratosan is meg????
2010. június 29. 19:35
#37
@Barta Adetta:
De nem tudjátok kb mikorra lesz feliratosan is meg????
Feliratosan megy a mozikban.
Én csütörtökön megyek a moziba és már nagyon várom (habár ez a rész tetszett a legkevésbé a sorozatból)
Jujj Kristen haja nekem nagyon nem tetszik :S
De nem tudjátok kb mikorra lesz feliratosan is meg????
Feliratosan megy a mozikban.
Én csütörtökön megyek a moziba és már nagyon várom (habár ez a rész tetszett a legkevésbé a sorozatból)
Jujj Kristen haja nekem nagyon nem tetszik :S
2010. június 29. 19:38
#38
nekem se tetszik
de gondoltam megosztom veletek a látványt xd
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:






