Starity

Merche

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 22. 11:05 #21
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nah kommenteltem hozzá, és kitartottam a második verzió mellett!biggrin.gif
Úgy olvastam, hogy 3 videó lesz, melyeket a következő időpontokban publikálnak, július 21.,28, és augusztus 4. a megfejtéseket pedig hat nappal a megjelenés után vagyis, július 27., augusztus 3. és 10. smileeee.gif
Én nagyon élvezem most ezt a játékot, nem tudom, hogy te, hogy vagy vele, és szerintem nyugodtan megnyerhetnék a 2 jegyet azok is, akik nem Spanyolországban laknak, mert végülis, mi van akkor, ha nem veszem át? Nekik ugyan, mi káruk lenne belőle? smileeee.gif Gondold el, ha megnyernék két jegyet, és vihetnélek magammal!biggrin.gif Repjegyet meg szállást a föld alól is kerítenék!!! biggrin.gif:D:D
Merche sose volt az az elegáns, mint mondjuk Natalia, de azt a laza vonalat se követte, mint Malú, hanem úgy a kettő között, szóval kicsit új ez, de nekem tetszik, mert ezeket a ruhadarabokat magamon is szívesen látnám és szerintem a Si te marchas-hoz kimondottan passzol! wub.gif
2010. július 22. 17:53 #22
- törölt felhasználó -    
Olvastam a hozzászólásod facebookon, és teljesen egyetértek. Pedig nekik abszolút nem kerülne semmivel sem többe, ha más országból nyerne valaki két jegyet, mert gondolom nem postázzák őket, hanem személyesen kell átvenni. De hát ilyen a mi szerencsénk. dry.gif
Az viszont megnyugtató és megtisztelő, hogy engem vinnél magaddal. Mondjuk, ha esetleg én nyernék, ugyanúgy te jönnél velem, az tuti. laugh.gif A repülőjegyet ki tudnánk szerintem spórolni, szállás ügyben meg akár felhasználhatnánk a kinti ismerőseimet. laugh.gif Az egyik ilyen fórumos lány, Elena például szintén Merche rajongó, így azt hiszem, örömmel befogadna minket pár napra. thumbsup.gif

Várom már amúgy a promó képeket az albumhoz. Remélhetőleg a legtöbb HQ minőségben fog kijönni. rolleyes.gif
Olyan igazságtalan, hogy például IPA Pressen nagyon sok HQ kép van fenn, gyakorlatilag mindenkiről, de sima regisztrációval csak a gyenge minőségű verziót lehet lementeni, a valódiért pedig fizetni kell. dry.gif

Te egyébként láttad a hangjegyes tetoválást az egyik kezén? Ez nekem újdonság... laugh.gif
2010. július 25. 10:20 #23
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nem baj, majd átállítom a jelenlegi várost Barcelona-ra. smileeee.gif Aztán úgyse tudják ellenőrizni, hogy tényleg ott vagyok-e vagy sem!biggrin.gif Azt hiszem, egy ilyen exkluzív lehetőségért bármire képes lennék, hogy kijuthassak. biggrin.gif
Egyértelmű, hogy téged vinnélek, mert ki tudna még olyan lelkesedéssel tombolni a koncerten és kikészülni egy találkozástól? biggrin.gif hehe biggrin.gif

Én is remélem, hogy lesznek nagy felbontású képek és, hogy ilyesmi stílusúak lesznek, mint ami a Si te marchas-hoz van. smileeee.gif Szerinted mennyi idő még a videóklipet láthatjuk? biggrin.gif

Az a tetoválás hangjegy volt? biggrin.gif mert nem tudtam kivenni, hogy mi az a videóból, de meglepett, mondjuk nekem tetszik, ha egy-kettő van az emberen. Én is szeretnék majd egyszer, csak azt nem tudom eldönteni, milyen mintát varrjak magamra. biggrin.gif

Tudod, mi az érdekes még? Hogy Merche és Malú között nem látszik az a nyolc év! Sőt anno azt hittem, hogy Malú az idősebb! biggrin.gif

Ez a kép is olyan jóóóó, csak ugye ez sem hq.. sad.gif wub.gif
2010. július 25. 14:39 #24
- törölt felhasználó -    
Nagyon rafinált vagy. laugh.gif Drukkolok majd ezerrel, hát ki érdemelné meg nálad jobban, hogy megnyerje? biggrin.gif

Bele se merek gondolni, hogy mennyire tudnék élvezni egy Merche koncertet. Vele együtt énekelni a dalokat, tombolni... júj, már látom is magam előtt. laugh.gif

Őszintén szólva én augusztus végére tippelek a klippel kapcsolatban, de jobban örülnék, ha tévednék, és egy-két héten belül kijönne. Ezzel az egyetlen fotóval sikerült elérniük, hogy nagyon kíváncsi legyek már. rolleyes.gif

Hát bebakiztam egyet, mert nem hangjegyet akartam írni, hanem violin-kulcsot. laugh.gif Mindegy, mindkettő a zenéhez kapcsolódik, és nekem nagyon tetszik. Ez is mutatja, hogy Merche mennyire elhivatott ezzel kapcsolatban. smileeee.gif És azt amúgy már tudod, hogy melyik testrészedre szeretnél? Mintást vagy szövegest? Nekem ez a Merche-féle tetkó nagyon is bejön, és a kézfején tök jó áll.

Ne is mondd, én annyiszor gondolkodtam, hogy Merchén hol látszik meg, hogy elmúlt harminc, de most komolyan! Simán letagadhatna egy tízest, nem? Ezen a képen pedig pláne gyönyörű. blush.gif Tetszik ez a barna-göndör stílus, ez idáig a legjobb. smileeee.gif

És ha már Conchitás időszakomban vagyok, akkor nézd csak, mit találtam... biggrin.gif
2010. július 28. 13:49 #25
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Jaaaj, hát neked volt igazad!!! Nem látott egy lost részt sem.. biggrin.gif haragszom most rá ezért egy kicsit tongue.gif de, ha belegondolok, ez volt a legvalószínűbb smileeee.gif és ma újabb állítások lesznek, hehe!smileeee.gif

hallottad már a si te marchas-t? mármint cadena dial-os szignál és műsorvezető szövegelése nélkül? biggrin.gif az jutott egyébként eszembe, hogy én nemcsak a dal szövegét tanultam meg, hanem kívülről fújam a közbevágott dolgokat biggrin.gif meg kell szoknom majd, hogy csak a dalt hallom biggrin.gif

augusztus vége sincs már messze szerencsére, amilyen gyorsan telik az idő, mert nemrég volt május, mikor epekedve vártunk vmilyen infot, aztán vasárnap meg már a nyár utolsó hónapja jön. smileeee.gif augusztus 15. előtt szerintem sem láthatjuk a klipet, mert addig ugye eljátszogatunk biggrin.gif aztán min. 1 hét csend lesz megint, amitől a hajunkat tépjük biggrin.gif bár, ha jól emlékszem a Si te marchasnál nem volt nagy reklámozás, mármint a Cadena dial-os szereplését illetően. Lehet megint úgy lesz, hogy reggel felkelek és ledöbbenek, hogy MA, MA, MA... biggrin.gif

Tényleg mindenki ismer mindenkit a zeneiparban. Szólj, ha már unod Conchitát és elcserélem veled a La quinta estación-os korszakomat!biggrin.gif

Merche hihetetlenül jól tartja magát! Jobban, mint Malú!biggrin.gif Bár rajta az erős festék dob sokat!biggrin.gif Remélem úgy szül majd, mint Tamara, hogy szinte meg sem lehetett érezni a zenei pályafutásán, hogy kipottyantott két gyereket. biggrin.gif Erről jut eszembe, tudtad, hogy Julieta Venegas gyereket vár? biggrin.gif
2010. július 28. 15:48 #26
- törölt felhasználó -    
Nem is tudom, miért ez jutott eszembe lehetséges válaszként, azt meg pláne nem hittem, hogy igazam is lesz. laugh.gif Vicces amúgy, hogy pont asszem kedden derült ki a válasz, előző este meg az axnen ment a nagy Lost finálé. rolleyes.gif

Kíváncsi leszek az új körre, de majd írd már meg légyszíves, hogy mi a kérdés, meg a lehetőségek, mert ugye még nem jó a gépem, így a hangfalaim feleslegessé váltak egyelőre. dry.gif Így a Si te marchast se tudtam meghallgatni még szignálok nélkül, de biztos, hogy furcsa lesz úgy. rolleyes.gif Én is már azzal együtt szoktam meg, bár tény, hogy nélküle sokkal élvezhetőbbé válik majd. Te már le tudtad tölteni valahonnan az eredeti verziót?

Szerintem, ha nem hallgatnánk alapjáraton a Cadena Dialt, gőzünk sem lett volna, hogy a Si te marchas ott fog debütálni, nem? Mert csak a holnapjukon írták, de sehol máshol nem olvastam az infót előtte. rolleyes.gif Viszont az megnyugtat, hogy ha klip is készül, akkor tuti ez lesz az első kislemez a korongról, mert pl. mikor szintén a Cadenán a Haces llover premierje volt, akkor azt hittem, hogy abból is kislemez születik, de hát mégsem így lett. dry.gif

Most ott tartok, hogy már mindent unok az mp4emen. laugh.gif Mivel nem tudom cserélgetni a zenéket, ahogy szeretném, ráadásul csak ezen tudok zenét hallgatni, még inkább vágyom valami újdonságra. smileeee.gif De a La quinta örök. heart.gif A feloszlás híre óta pedig még inkább. unsure.gif

Hmmm, most hogy belegondolok, Merche már igencsak benne van a családalapítás időszakában, nem? smileeee.gif Bár én nála se tudok se konkrét pasiról, se férjről, meg azért új album idején biztos nem ez a legfontosabb a számára. rolleyes.gif Bár én szívesen látnám már kisbabával a karján, főleg, ha anyucira hasonlítana. Szép kislány lenne, az tuti. laugh.gif

Találtam megint egy gitáros fotót. Ez a mániám lett mostanra, pláne, hogy beszéltünk egy szimpla gitárkísérettel előadott dal lehetőségeiről. cool.gif
2011. január 13. 12:50 #27
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Feldobom egy kicsit a topikot, látom jó ideje lappang itt az élet. blink.gif

Tegnap kikerült Merche legújabb videóklipje, a No puede ser-hez készült. Nekem nagyon tetszik, így a szöveg is végképp egyértelmű lett. meghajolo.gif

http://www.youtube.com/watch?v=byohekXquKk

Jó is, hogy most jelent meg, hisz az új albumának elég vegyes a fogadtatása, remélhetőleg ez pozitívan befolyásolja majd a véleményeket.
2011. január 13. 13:08 #28
- törölt felhasználó -    
Igen, kicsit elmaradt a fórumozás itt, pedig Merche tele van újdonságokkal mostanában. Szerencsére! laugh.gif

Jaj, ez a klip borzasztóan jó lett! Tényleg voltak találgatások, hogy pontosan kikről is szól a dal. Bár a "es una amiga más, contaba a los demás" sor elég beszédes, de én nem feltétlenül hittem, hogy két nő közötti kapcsolatról beszél, hisz egy férfi is mondhatja ugyanezt egy lányról, mikor együtt van vele, de nem akarja felvállalni, s csak barátként mutatja be...

Amúgy nagyon szeretem Merchében, hogy bátran nyúl ilyen "kényes" témákhoz is, amikben pl. a homoszexualitás jelenik meg.

A két bonustrackhez mit szólsz, hallottad már őket? Az egyik a Tu voz, az albummal együtt járt az ituneson vásárlóknak, majd később mikor a No puede ser is kijött, akkor azzal együtt kaptunk egy Yo controlo című dalocskát is. Olyan kár, hogy lemaradták a lemezről, főleg az utóbbi, tök jó pörgős szám. thumbsup.gif
2011. január 13. 13:57 #29
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Sok spanyol zenész van, akinek készült ilyen témában dala, bezzeg ha valaki nálunk kísérletezne ilyesmivel, tutira megköveznék. dry.gif

Megvan mindkettő, hozzám a Tu voz kicsit közelebb áll, a lassab számait jobban szeretem. laugh.gif Függetlenül ettől az új lemez nagyon a szívemhez nőtt, tetszik ez a kis stílusváltás... smileeee.gif

Csinálunk egy dal-pontozó listát? 1-10-ig pontozhatod az album dalait (+kis értékelés mindegyik számhoz), utána meglátjuk a vélemény hasonlóságokat-különbségeket. cool.gif
2011. január 13. 14:35 #30
- törölt felhasználó -    
Megírtam, talán picit hosszú, de hát Merchéről sokat tudok dumálni. laugh.gif

1. Mala mala 10/10

Még az album felvételek idején volt egy videó a munkálatokról, és az egyiken Merche gitározott egy dallamot. Már akkor mondtam, hogy imádni fogom azt a dalt, és igazam lett, mert ez volt a Mala mala. (:

2. Si te marchas 10/9


Amikor először hallottam a rádióban, nem voltam oda, de mára az egyik kedvencem lett. A szövege nagyon ütős.

3. No me das miedo 10/9

A kezdeti „nem rossz”-ból akkor lett kilences, mikor azt hittük, ez lesz a második single. Ez sokat dobott rajta. (:

4. La guapa 10/11!

Talán a legnagyobb kedvencem! Még nem jött ki az album, de Merche már járt tv-felvételekre, rádiókba, és legtöbb helyen ezt énekelte egy szál gitárral a kezében… és ennyi is bőven elég volt, hogy halálosan beleszeressek a dalba. (:

5. Dónde están los hombres? 10/7

Ezt szeretem a legkevésbé. Valahogy nem érzem a dallamát, túl erős nekem.

6. Es difícil 10/10

Ó, ez a legcsodálatosabb dal az Acordesről. Merche egy interjúban is mesélte, hogy az első felvétel került rá a lemezre, több nem is készült, mert már akkor annyira beleélte magát, hogy képtelen lett volna újra próbálkozni. Magas a sírásfaktor ennél a dalnál.

7. Qué hago yo 10/10

Édes, mosolygós kis dalocska, ahhoz képest, hogy milyen fájó témáról szól. Egyébként ezt is lehet a No puede serhez hasonlóan értelmezni, hiszen a lényege, hogy a lány beleszeret valakibe, akibe nem lenne szabad: „Y conozco la razón, una simple explicación: soy una mujer.” Szóval az a probléma, hogy ő épp nő, tehát: vagy egy másik nőbe, vagy egy meleg férfiba szeretett bele. Olyan jók az ilyen dalok, ahol lehet bogózgatni, hogy vajon miről is szólnak! (:

8. Comerme el mundo 10/11!

Másik hatalmas kedvenc, a legoptimistább dal, amit mostanában hallottam, ezáltal meg szinte a himnuszomnak érzem. (: Egyébként a ritmusa ad egy kis retró-feelinget nekem, ami miatt még inkább szeretem.

9. Al principio del amor 10/9

Nekem sokakkal ellentétben ez is nagyon bejön, szerintem Merche a jelenlegi barátjával való megismerkedését írta le benne. (:

10. No puede ser 10/10

Klasszikus Merche-ballada, ami nagyon mély érzéseket tud előcsalni belőlem. Meg kihozni a sírást. (:

11. Todo no es rosa 10/9

Aranyos, hogy van egy ilyen teljesen eltérő stílus, engem a vadnyugatra emlékeztet a benne lévő fütyülés és csettintgetés. Dalszövegileg az egyik legjobb.

12. Quiero darte el cielo 10/10

Nagyon meghatott, mikor olvastam, hogy Merche a leendő kisbabájának írta ez a dalt, akinek az örökbefogadási eljárása már zajlik is. Remélem hamar magához is ölelheti a picit, és elénekelheti neki a dalt, mert annyi szeretet van benne.

13. Tu voz 10/9

Hangszerelésig kicsit mást vártam, de a szöveg, meg Merche hangja tudja überelni ezt a pici hibát.

14. Yo controlo 10/10


Ez is nagyon optimista szám, akárcsak a Comerme el mundo. Jó lehet hangosan beleénekelni annak a pasinak a képébe, aki eddig elnyomott, de most úgy döntesz, hogy vége, elég volt. (:

Átlag: 9.6

Nem mondom, hogy ez Merche legjobb albuma, mert az Auténtica felülmúlhatatlan, de nekem szorosan ott van utána az Acordes de mi diario. (:

Szerk.: ezt megcsinálhatnánk Malúnál is, nem? De akkor ott majd te kezded az értékelést. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: marcsina
2011. január 13. 14:44 #31
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Úgy nézem, a legtöbb számnál elég egyforma a véleményünk. meghajolo.gif laugh.gif Viszont előbb megírom Malúét, és utána majd hozom ide is a saját listám. tongue.gif
2011. január 13. 18:00 #32
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Elég jó értékelést kapott tőled Merche is. Nem tudod őket lepontozni, mi? rohog.gif

Akkor lássuk az enyémet, pár összevonva szerepel, mert nagyjából ugyanaz a vélemény róluk:

Mala mala, Si te marchas, No me das miedo, La guapa
10/10 Első négy=abszolút kedvencek. Szeretem a gyorsabb dalait (kivétel Tu voz-Yo controlo párhuzam), szerény véleményem szerint mind szuper. biggrin.gif

Dónde están los hombres?
10/9 Épp hogy csak nem lett az első négyesfogatból ötösfogat, de itt a sok tururuttuturu ront a dolgon.

Es difícil
10/8 Nekem egy kissé túlérzelmesnek tűnik. Ettől függetlenül szép, nincs értelme tagadni.

Qué hago yo
10/10 Erre tényleg az édes jelző a legtalálóbb, főleg mióta láttam a kertben ezt éneklő Merche-t. biggrin.gif

Comerme el mundo
10/10 Az ülve maradást simán el lehet felejteni, ha ezt hallgatom.

Al principio del amor
10/7 Hahaha, legtöbb merchit@s-hoz híven, ez engem se nagyon hatott meg.

No puede ser
10/10 Valahogy engem az, hogy most miről is szól pontosan, sosem érdekelt. Így is jó, úgy is jó.

Todo no es rosa
10/7 Al principio del amor-eset.

Quiero darte el cielo
10/10 Szerencsés lesz az a kicsi, aki majd Merche-t mondhatja édesanyjának, mert a dal alapján már most látszik, mennyire várja és mennyire fogja imádni a gyerekét. smileeee.gif

Tu voz
10/10 Nekem épp a hangszerelés teszi ennyire kellemessé. tongue.gif

Yo controlo
10/9 Tetszik, valóban a Comerme el mundo-ra hajaz. Talán ezért nem is került rá a cd-re, csak bónusdal lett belőle. Pedig lehetett volna csere valamelyik másik dallal...

Átlag: 9,3
Panaszra oka nem lehet szerintem, nehéz olyan lemezt összerakni, amin minden szám, mindenkinek tetszik, nem? rohog.gif

Játszunk tovább? rolleyes.gif

Következő kör: melyik az a 10 Merche dal, amit muszáj meghallgatnod legalább egyszer egy nap? biggrin.gif
2011. január 13. 21:33 #33
- törölt felhasználó -    
Csak nyolcat adtál az Es difícilnek? Szégyelld magad... dry.gif laugh.gif

Egyébként ezt leszámítva nagyjából azokat pontoztad le, amik a legtöbb rajongónak szintén nem tetszettek.

Idézet
melyik az a 10 Merche dal, amit muszáj meghallgatnod legalább egyszer egy nap?


És kizárólag 10 ilyen dalt mondhatok? Túl kevésnek érzem, no de megpróbálom. rohog.gif

La guapa
Dos extraños
Yo debería
Noches de plata
Vete de aquí
Mejor sola
Me dejas
Comerme el mundo
Abre tu mente
Me han vuelto loca


Amúgy sokszor van, hogy egy dal, ami előtt annyira nem volt a szívem csücske, később "megtalál", és új értelmet nyer. Így volt a Yo debería, utána a Dos extraños (ez a dalszöveg, te jó ég!), és most nemrég a Vete de aquí. (:

Nálad mik az elengedhetetlenek?
2011. január 14. 16:15 #34
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Most képzeld el, ha teljesen egyforma lenne az ízlésünk, kinek lenne az jó? biggrin.gif Lehet az is ám, hogy ha az Es difícil más hangszerelést kap, jobban bejön, de ez már sohasem fog kiderülni. rohog.gif

Nálam "elengedhetetlen": Mala mala, Si te marchas, No me das miedo, La guapa (nem hiába kaptak 10 pontot laugh.gif), Distancia, Le deseo, Ángeles, Abre tu mente, Eras tu, No lo olvido. Azért raktam idézőjelbe az elengedhetetlent, mert azért nem érzek elvonási tüneteket, ha nem hallom egy napig őket. tongue.gif
2011. január 14. 17:11 #35
- törölt felhasználó -    
Pedig rád férne, hogy mindennap hallgasd, sokkal jobb hangulatban telne a munka, hidd el nékem. laugh.gif

A Le deseo melyik változata, lassabb vs. gyorsabb?

Egyébként most jöttem rá, hogy a Cal y arena kimaradt az én felsorolásomból, pedig az a 2008-as nyaram meghatározó dala volt. De ebből is a rádióban játszott verzió, ami rövidebb, plusz van benne egy gyorsabb betét a vége felé, azt nagyon szeressem. rohog.gif

Néztem a Promusicae listáit, most pár helyet megint feljebb ugrott az Acordes, remélem hamarosan meglesz az az aranylemez...
2011. január 14. 19:40 #36
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
A főnököm nem biztos, hogy díjazná ha én munkaidőben zenét hallgatnék. biggrin.gif

A Le deseo-nak van gyors változata is? blink.gif Én csak a balladát ismerem, szóval lehet kérnem egy email-t a másikkal? beer.gif

Csodálom, hogy eddig még nem érte el az arany lemez minősítést, Malú már pár hete megkapta, nem? Mindenesetre a No puede ser, mint második kislemez+klip biztos megteszik a hatásukat. wink.gif
2011. január 14. 20:26 #37
- törölt felhasználó -    
Ki tudja? Lehet ő is rákattanna Merche dalaira. laugh.gif

Átküldtem a Le deseo gyorsabb változatát, de ez csak egy remix, semmi extra.
A klipje meg elég gázos, alapból is az, hisz egy edzőteremben játszódik, de ahogy felgyorsítják az egészet a remixhez... nyomor, ahogy Joey mondaná. rohog.gif

Jaj, ez engem nagyon bánt, szerintem nagyon klassz kis korongot készített most Merche, ehhez képest az eladások nem a legfényesebbek. Viszont szerintem a lehető legjobb választás volt a No puede ser, a Si te marchasnak nagyon vegyes volt a fogadtatása, de ez szerintem mindenkinek bejön. cool.gif

Aztán majd jövőhéten meglátjuk, hátha összejön már az arany!
2011. február 11. 20:17 #38
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
A zenei ízlését tekintve: kétlem. biggrin.gif

Egyik nap nézegettem a promusica listáját, Merche sokat ugrott fölfelé, nem? Imádkozom érte, hogy irtó gyorsan kezébe kapja azt az aranylemezt!

Az eurovíziós elődöntős szerepléseit láttad? Odavagyok, ha a No puede ser-t élőben énekli, plusz jót tesz a lemez promójának is, hogy ezt választotta új dalnak és ilyen sokszor adja elő. rolleyes.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Merche Merche 10085.