Mit gondolsz erről a számról?
2010. július 01. 22:28
#2
|
|
gillanyi13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.25. Hozzászólás: 256 Csatolások: 27 Azonosító: 64594 offline
|
Idézet (Petróczki Vivien @ 2010.07.01. 22:25)
Nekem nagyon tetszik!
És nektek?
Nem rossz!
2010. július 05. 12:16
#4
Idézet (delena3 @ 2010.07.01. 22:32)
szerintem is nagyon jó szám, de azért erről fórumtémát indítani...
Egyetértek...de különben jó szám
2010. július 26. 15:47
#8
Idézet (Petróczki Vivien @ 2010.07.01. 22:25)
Nekem nagyon tetszik!
És nektek?
Jó szám nagyon
2010. július 26. 15:53
#10
|
|
dreamscometruevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.16. Hozzászólás: 498 Csatolások: 226 Azonosító: 122968 offline
|
Idézet (Brittany20 @ 2010.07.26. 15:50)
Most lehet, hogy gonosznak fogok tűnni, de szerintem ezt így minden 2. ember el tudja énekelni
2010. július 26. 15:56
#11
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
Idézet (dreamscometrue @ 2010.07.26. 15:53)
Most lehet, hogy gonosznak fogok tűnni, de szerintem ezt így minden 2. ember el tudja énekelni
Úgyhogy nem ez nem túl nagy szám..
Igazad van!
2010. augusztus 03. 15:46
#13
Ez milyen?
Nekem nagyon tetszik. Főleg h 2012-nek a betétdala
Nekem nagyon tetszik. Főleg h 2012-nek a betétdala
2010. augusztus 03. 20:29
#14
Idézet (dreamscometrue @ 2010.07.26. 15:53)
Most lehet, hogy gonosznak fogok tűnni, de szerintem ezt így minden 2. ember el tudja énekelni
Úgyhogy nem ez nem túl nagy szám..
Holdviolának nagyon nagyon szép hangja van, úgyhogy kétlem, hogy te ugyanígy előadnád. -.-"
Egyébként elektro-sított feldolgozás, így jobban lájkolom, mint simán
2010. november 11. 19:47
#15
|
|
AdamLambertrulzMrs. Nobody |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 535 Csatolások: 0 Azonosító: 131590 offline
|
Idézet (szanszi @ 2010.08.03. 15:46)
Ez milyen?
Nekem nagyon tetszik. Főleg h 2012-nek a betétdala

Nekem nagyon tetszik. Főleg h 2012-nek a betétdala
Én erről a számról azt gondolom, hogy csodálatos. A klip nem sikerült valami átütőre, de szerintem az egész képi világ nagyon jó.
1 felhasználónak tetszik:
Dancsy
2010. november 15. 18:45
#17
|
|
AdamLambertrulzMrs. Nobody |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 535 Csatolások: 0 Azonosító: 131590 offline
|
Na és erről a számról mit gondoltok?
1 felhasználónak tetszik:
Molcsiii
2010. november 15. 18:47
#18
Idézet (AdamLambertrulz @ 2010.11.15. 18:45)
Na és erről a számról mit gondoltok?
ez a szám nekem nagyon tetszik
1 felhasználónak tetszik:
AdamLambertrulz
2010. november 15. 18:51
#19
Idézet (AdamLambertrulz @ 2010.11.15. 18:45)
Na és erről a számról mit gondoltok?
szerintem nagyon jó amúgy amit a 30 Second To Mars énekel az nem lehet rossz semien értlembe
mit gondolsz erről?
2010. december 30. 11:36
#20
|
|
emilycody69visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.21. Hozzászólás: 429 Csatolások: 53 Azonosító: 141288 offline
|
én ezeket már unom
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline

