Tudom, mit tettél tavaly nyáron
2010. július 10. 22:02
#1
|
|
nozso13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 7208 Csatolások: 72041 Azonosító: 47795 offline
|
8 felhasználónak tetszik:
suzy182,
milani,
RachelWillows,
boocherhix,
Trinitti,
cocoselly,
benyaw93,
marti27
2010. július 11. 10:03
#2
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
jó kis tini-horror
Nekem bejött
Köszi a képeket
Nekem bejött
Köszi a képeket
2010. július 27. 10:40
#5
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Nekem a 2. rész jobban tetszett, de ez sem volt rossz
Többször is láttam, de azért köszi a képeket
2010. július 27. 10:42
#6
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Az első rész az igazi és utánozhatatlan. SMG, Freddie, Jennifer és Ryan valami tuti jó négyes volt. Szerintem verhetetlenek. A második is bejött, a harmadik viszont már totál gáz volt. Ez a 4-es volt a favoritom
2010. július 27. 10:56
#7
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Ez egy brutál jó film volt.
2010. július 27. 11:32
#8
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
2011. május 11. 02:36
#12
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Nagy valószínűséggel ezek a képek már voltak, de azért felrakom, mivel most nem jelennek meg és talán mégis újak.
1 felhasználónak tetszik:
katie993
2012. október 31. 08:43
#13
|
|
Ria1997dollophead |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.17. Hozzászólás: 1072 Csatolások: 0 Azonosító: 151247 offline
|
Tök gáz h milyen régi, én meg csak most láttam először xD Nagyon tetszik az 1. és 2. rész is, pedig nem igazán szeretem a horror filmeket.. De jó kis csapat voltak, imádom Freddie-t, Sarah-t és Jennifert^^ Az első rész ijesztőbb volt, van benne egy jelenet amin majdnem szívinfarktust kaptam xD
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline






