A németek nyertek
2010. július 11. 13:13
#1
|
|
Helena-Blondevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 126 Csatolások: 1 Azonosító: 127850 offline
|
Magyon örülök hogy ők nyertek de az Uruguay se hagyta magát szerintem nagyon jók voltak.Ti kiknek szurkoltatok?
2010. július 11. 13:14
#2
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (Helena-Blonde @ 2010.07.11. 13:13)
Magyon örülök hogy ők nyertek de az Uruguay se hagyta magát szerintem nagyon jók voltak.Ti kiknek szurkoltatok?
Németeknek.
2010. július 11. 13:16
#3
|
|
dreamscometruevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.16. Hozzászólás: 498 Csatolások: 226 Azonosító: 122968 offline
|
Én senkinek
A két kedvenc csapatom a vb-n, a német és az uruguayi volt
Szerintem a németek megérdemelten győztek, de azt se bántam volna, ha Uruguay kerekedik felül. De jó helyen van a bronz és a negyedik hely is
Ezek után pedig, remélem hogy Forlán kapja az aranylabdát ^^
2010. július 11. 13:17
#4
Én kívülálló voltam, tehát úgy igazán egyiknek sem, de az uruguayiak nagyon szimpatikusak voltak, ahogy az utolsó percig küzdöttek.
2010. július 12. 20:16
#5
a németeknek drukkoltam
aztán a 85.perctől uruguaynak,hogy egyenlítsenek és kicsit tartson még tovább a meccs, mert olyan jóóó volt
aztán a 85.perctől uruguaynak,hogy egyenlítsenek és kicsit tartson még tovább a meccs, mert olyan jóóó volt
2010. július 14. 09:39
#7
Nekem a spanyolok voltak kezdettől a színpatikusak,nekik szurkoltam.De megnéztem a bronzmérkőzést is,és nagyon szépen játszottak a németek és az uruguay-iak is egyaránt.
2010. július 22. 10:59
#8
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
Uruguay!
Nagyon jól játszottak, és figyelemreméltó, hogy ők még az utolsó percben is küzdöttek. Igazi szívósak!
De persze a németek is nagyon jók voltak, de én is annak örültem volna nagyon, ha az uruguayiak egyenlítenek és tovább tart a mérkőzés.
Nagyon jól játszottak, és figyelemreméltó, hogy ők még az utolsó percben is küzdöttek. Igazi szívósak!
De persze a németek is nagyon jók voltak, de én is annak örültem volna nagyon, ha az uruguayiak egyenlítenek és tovább tart a mérkőzés.
2010. július 24. 11:53
#11
|
|
jacksonrathbone |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 501 Csatolások: 17 Azonosító: 124222 offline
|
2010. július 25. 15:49
#14
Én Uruguaynak szurkoltam inkább, de grat. a németeknek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



