Igen látványos meccsnek lehettünk szemtanúi szombat este, hisz a német kontra uruguay találkozó kiválóan zajlott.
A teljes cikkhez kattints ide!
Bronzérmes lett a Nationalelf
2010. július 11. 16:15
#3
|
|
dreamscometruevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.16. Hozzászólás: 498 Csatolások: 226 Azonosító: 122968 offline
|
a vb legszebb meccse volt
szerintem simán beillett volna egy döntőnek is. nálam mindenesetre a németek vitték az aranyat, az uruguayiak meg az ezüstöt
sőt, akár fordítva is jó
1 felhasználónak tetszik:
Gajcsi
2010. július 11. 16:17
#5
Megérdemelten nyertek a németek, de szerintem Uruguay is ugyanúgy megérdemelte volna, gyönyörűen küzdöttek a lefújásig.
2010. július 11. 16:18
#7
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
Jaj, nagyon jó meccs volt és sajnálom az utolsó kapufát az uruguayiaknál, ha azt berúgták volna, akk még nyerhettek is volna
2010. július 11. 16:18
#8
|
|
Arteszvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.29. Hozzászólás: 226 Csatolások: 43 Azonosító: 113519 offline
|
nagyon jó, fordulatos, izgalmas, helyzetekben gazdag és hajtós meccs volt; bár minden meccs legalább ilyen lenne
le a kalappal a németek és az uruguayiak előtt!
2010. július 11. 17:51
#10
|
|
FuNkYpUnKy27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 603 Csatolások: 4 Azonosító: 125109 offline
|
Jó lenne, ha minden meccset így játszanának a csapatok
A németek pedig megérdemelték azt az érmet
2010. július 12. 00:01
#16
|
|
christine14visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 327 Csatolások: 36 Azonosító: 129650 offline
|
fúhú.durva volt.a végén már állva néztem és a német zászlót szorongattam XD. de megérte
2010. július 12. 00:57
#17
|
|
kipifangirlúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.27. Hozzászólás: 11 Csatolások: 0 Azonosító: 128244 offline
|
ááá... simán megnyerték ez nem volt kérdeés.
és a spanyolokat is simán megverték vna.. őleg a döntő meccs után... egész vb legrosszbb mecse volt...és sztem nem a spanyoloknak kellet vna megnyerni. sőt.!!
de ez van nem nyerhetnek mindig a legjobbak.!!
deutschland über alles.!!
Schweinsteiger.Müller.(y)(L)
és a spanyolokat is simán megverték vna.. őleg a döntő meccs után... egész vb legrosszbb mecse volt...és sztem nem a spanyoloknak kellet vna megnyerni. sőt.!!
de ez van nem nyerhetnek mindig a legjobbak.!!
deutschland über alles.!!
Schweinsteiger.Müller.(y)(L)
2010. július 12. 11:07
#18
|
|
christine14visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 327 Csatolások: 36 Azonosító: 129650 offline
|
am sztem így hogy Müller sem volt bennt a kiállítása miatt,meg ügye Ballack abszolúlt nem,meg a kapuscsere.sztem nem kellett vna változtatni!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





