na szóval....szia hanita (:puszii.jóéjt! meg ha valaki még itt van neki is
OFFtopik II
2010. július 13. 02:19
#341
szóval, sztem én is elteszem magam holnapra, vagyis mára
tuti délig alszom xD
na szóval....szia hanita (:puszii.jóéjt! meg ha valaki még itt van neki is
na szóval....szia hanita (:puszii.jóéjt! meg ha valaki még itt van neki is
2010. július 13. 02:22
#343
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.13. 02:20)
Mindenki elment? 
én most megyek :S de sziia neked is PuMiToO...jó éjt!
2010. július 13. 02:22
#344
Idézet (gertii @ 2010.07.13. 02:19)
szóval, sztem én is elteszem magam holnapra, vagyis mára
tuti délig alszom xD
na szóval....szia hanita (:puszii.jóéjt! meg ha valaki még itt van neki is
na szóval....szia hanita (:puszii.jóéjt! meg ha valaki még itt van neki is
neked is jóéjt, aludj jól és álmodjál szépeket
2010. július 13. 02:22
#345
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.13. 02:20)
Mindenki elment?
Szerk.: Ja és jó éjszakát a távozóknak!
Szerk.: Ja és jó éjszakát a távozóknak!
én még vagyok
2010. július 13. 02:26
#347
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.13. 02:23)
Álmos vagy már?
Én nem is vagyok álmos... majd mindjárt megyek tusolni, illetve majd akkor, ha te is mész aludni!
Hát én már rettentően álmos vagyok, csak hogy nem mehetek alukálni, úgy hogy nyugodtan menj csak tusolni.
2010. július 13. 02:30
#349
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.13. 02:27)
Hogy-hogy nem mehetsz még aludni?
Erre írtam, hogy hosszúúúúúú.
2010. július 13. 02:33
#351
Idézet (Christo @ 2010.07.13. 02:31)
Én is még vagyok, csak valami jó kis animot keresek avatarnak

jó az avid
2010. július 13. 02:36
#353
Idézet (gertii @ 2010.07.13. 02:35)
visszajöttem xD nem tudok aludni ilyen melegben 
az biztos hogy nehezen lehet
fiam is csak forgolódik össze-vissza
2010. július 13. 02:36
#354
Idézet (hanita @ 2010.07.13. 02:36)
az biztos hogy nehezen lehet
fiam is csak forgolódik össze-vissza
fiam is csak forgolódik össze-vissza
meg tudom érteni :/
2010. július 13. 02:38
#356
Idézet (gertii @ 2010.07.13. 02:36)
meg tudom érteni :/
ráadásul holnapra melegebbet mondanak
2010. július 13. 02:39
#357
Idézet (Christo @ 2010.07.13. 02:38)
Köszi Anita, a tiéd is ari
De nekem a Deanes is nagyon bejött
Imádom azt a részt... 
köszi szépen
hát pár emberkének nem tetszett gondoltam akkor váltok
szerk.: meg most olyanom van, nem tudok dönteni, hogy Jensen vagy Ian. mindkettő
2010. július 13. 02:40
#358
Idézet (hanita @ 2010.07.13. 02:38)
ráadásul holnapra melegebbet mondanak 
na már csak az hiányzik
wááá
2010. július 13. 02:42
#359
Idézet (gertii @ 2010.07.13. 02:40)
na már csak az hiányzik
wááá
anyu megtalálta a betegét xDsztem erről lemaradtatok(akik most fennt vannak)
wááá
én olvastam valamit erről
örülök, hogy megtalálta
2010. július 13. 02:42
#360
Idézet (hanita @ 2010.07.13. 02:42)
én olvastam valamit erről
örülök, hogy megtalálta
örülök, hogy megtalálta
akkor jó
hát még ő, hogy örül xD
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline