OFFtopik II
2010. július 12. 21:37
#41
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Sziasztok! Hú, nagyon meglepődtem, hogy új OFF van. Hosszú napom volt, úgyhogy levezetésképpen megnézek még egy Supernatural részt (ma már a harmadik
), mert függő lettem.
2010. július 12. 21:38
#42
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.12. 21:37)
Sziasztok! Hú, nagyon meglepődtem, hogy új OFF van. Hosszú napom volt, úgyhogy levezetésképpen megnézek még egy Supernatural részt (ma már a harmadik
), mert függő lettem. 
Én már öt éve az vagyok és nem lehet megunni
2010. július 12. 21:42
#44
Idézet (Christo @ 2010.07.12. 21:41)
A Supnat nálam is első számú favorit
kinél nem?
de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
2010. július 12. 21:43
#45
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.07.12. 21:38)
Én már öt éve az vagyok és nem lehet megunni

Amióta az RTL Klubon adni kezdték, azóta én is néztem, aztán valahogy abbamaradt, tavasszal elkezdtem folytatni, megint nem néztem és múlthéten valamikor folytatni kezdtem, azóta le sem lehet róla vakarni.
2010. július 12. 21:46
#46
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.12. 21:43)
Amióta az RTL Klubon adni kezdték, azóta én is néztem, aztán valahogy abbamaradt, tavasszal elkezdtem folytatni, megint nem néztem és múlthéten valamikor folytatni kezdtem, azóta le sem lehet róla vakarni.

Én folyamatosan néztem netről a részeket angolul, még szerencse, hogy tudok egy "kicsit"
2010. július 12. 21:49
#49
Idézet (heartless @ 2010.07.12. 21:42)
kinél nem?
de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
Nekem igen
2010. július 12. 21:50
#50
Idézet (Rileah @ 2010.07.12. 21:47)
jónapot 
látom idetaláltál
2010. július 12. 21:51
#51
Idézet (Christo @ 2010.07.12. 21:41)
A Supnat nálam is első számú favorit
gertii: Ahham, volt benne, szép szám
gertii: Ahham, volt benne, szép szám
tudom
2010. július 12. 21:51
#52
Idézet (heartless @ 2010.07.12. 21:42)
kinél nem?
de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
én pl. egyáltalán soha nem néztem
2010. július 12. 21:51
#53
az én favoritom a Grey's Anatomy...KT már csak tudja:D
2010. július 12. 21:52
#54
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (heartless @ 2010.07.12. 21:42)
...de azért a Rescue Me egy zseniális sorozat, senkinek se szabad kihagynia
Egyetértünk, egy maradandó élmény, én most fejeztem be az 5. évadot, illetve még 4 rész van belőle
Hehe, előbb levittem kutyut és a kapun kilépve egy ismerős illatot éreztem, körbenéztem, mondom neeem, ez nem lehet. Hát ott füveznek egy kocsiba a ház előtt, elkezdtem feltűnően szimatolni, aztán elmosolyodtam és ment a nevetés
Amúgy szia az érkezőknek!
2010. július 12. 21:53
#55
Idézet (dark_angel @ 2010.07.12. 21:51)
én pl. egyáltalán soha nem néztem
arról nem én tehetek
én az első rész után mondtam, hogy hű ez aztán qrvajó.
és folyamatosan megy a dráma dráma dráma, Denis Leary nagyon nagyot alakít a sorozatban
5. évad vége hatalmas WTF majd meglátod, a 6. évad meg ahogy elkezdődött, állam leesett
2010. július 12. 21:56
#58
Idézet (gertii @ 2010.07.12. 21:51)
az én favoritom a Grey's Anatomy...KT már csak tudja:D 
hát igen. de te is tudod, hogy nekem mi a kedvenc.
2010. július 12. 21:57
#60
Idézet (.KT. @ 2010.07.12. 21:56)
hát igen. de te is tudod, hogy nekem mi a kedvenc.

hát igen..na milyen volt a jelentés
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

