OFFtopik II
2010. július 14. 12:46
#1382
Idézet (xBlondie @ 2010.07.14. 12:44)
Ketten vagyunk öcsémmel a házban egész héten, nem hiszem hogy neki kedve lenne
Majd inkább áthívom a szomszéd nénit 
hány éves?
2010. július 14. 13:34
#1384
Idézet (gertii @ 2010.07.14. 13:31)
Sziasztok (:
Szia! most keltél fel?
2010. július 14. 13:35
#1385
Idézet (Candies @ 2010.07.14. 13:34)
Szia! most keltél fel? 
aha xD
2010. július 14. 13:35
#1386
Idézet (gertii @ 2010.07.14. 13:35)
aha xD 
A tegnapi után
2010. július 14. 13:36
#1387
Idézet (Candies @ 2010.07.14. 13:35)
A tegnapi után 
wow.
2010. július 14. 13:39
#1388
Jó volt tegnap a GA, én a 21. század után is fennt voltam
2010. július 14. 13:40
#1389
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Megint jöttem beköszönni, látom valamennyire folyik az élet. Ebéd megvolt (pizza, nyami), megcsináltam a LiveJournal profilom/oldalam 98%-át, úgyhogy tépek vissza folytatni, aztán jöhet a jól megérdemelt Supernatural
Utána pedig a géptakarítás, mert már hetek óta húzom
A későn kelőknek jó reggelt és az ebédelőknek jó étvágyat!
A későn kelőknek jó reggelt és az ebédelőknek jó étvágyat!
2010. július 14. 13:40
#1390
|
|
xBlondiefashionista |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.11.14. Hozzászólás: 2713 Csatolások: 14045 Azonosító: 112254 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.07.14. 12:46)
hány éves? 
10
Idézet (gertii @ 2010.07.14. 13:31)
Sziasztok (:
szia,jó reggelt
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.14. 13:40)
Megint jöttem beköszönni, látom valamennyire folyik az élet. Ebéd megvolt (pizza, nyami), megcsináltam a LiveJournal profilom/oldalam 98%-át, úgyhogy tépek vissza folytatni, aztán jöhet a jól megérdemelt Supernatural
Utána pedig a géptakarítás, mert már hetek óta húzom
A későn kelőknek jó reggelt és az ebédelőknek jó étvágyat!
A későn kelőknek jó reggelt és az ebédelőknek jó étvágyat!
Szia! Én is most ettem
2010. július 14. 13:42
#1391
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Na itt vagyok
Én Sims 3-tam és elment a hang, szóval kikapcsoltam, szokott ilyet, majd ha visszakapcsolom, visszajön, de most nincs kedvem
Szerk.: Minden érkezőt üdvözlök!
Szerk.: Minden érkezőt üdvözlök!
2010. július 14. 13:53
#1394
nálunk a kaja ilyen kínai noodle lesz. (imádom amúgy)
De olyan meleg van, és elfogyott az innivaló pfff mehetek bau't-ba [ ejts: baút = bolt ]
De olyan meleg van, és elfogyott az innivaló pfff mehetek bau't-ba [ ejts: baút = bolt ]
2010. július 14. 13:55
#1395
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Szerencsére nekem nincs ilyen problémám én csak csapvizet iszom
Amúgy fogalmam sincs, hogy milyen az a kínai cucc...
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
2010. július 14. 13:56
#1396
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.14. 13:55)
Szerencsére nekem nincs ilyen problémám én csak csapvizet iszom
Amúgy fogalmam sincs, hogy milyen az a kínai cucc...
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
Én is csak azt iszom
2010. július 14. 13:57
#1397
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.14. 13:55)
Amúgy fogalmam sincs, hogy milyen az a kínai cucc...
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
Itt ma semmi konkrét majd összedobok valami egyszerűt.
http://www.vishu.hu/index.php
Csirkés hahahahaha
2010. július 14. 13:58
#1398
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Áh, simán bevágnék most vagy kettőt. Nagyon jól néznek ki
Niki: Na jó, néha nap lecsúszik egy kis gyümölcslé is, meg szoktam csinálni ilyen speckó répaleves turmixot, az nagyon finom
Niki: Na jó, néha nap lecsúszik egy kis gyümölcslé is, meg szoktam csinálni ilyen speckó répaleves turmixot, az nagyon finom
2010. július 14. 13:58
#1399
Idézet (inspiredboy @ 2010.07.14. 13:57)
Nem hiszem
2010. július 14. 13:59
#1400
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.14. 13:58)
Áh, simán bevágnék most vagy kettőt. Nagyon jól néznek ki
Niki: Na jó, néha nap lecsúszik egy kis gyümölcslé is, meg szoktam csinálni ilyen speckó répaleves turmixot, az nagyon finom
Niki: Na jó, néha nap lecsúszik egy kis gyümölcslé is, meg szoktam csinálni ilyen speckó répaleves turmixot, az nagyon finom
Persze, ezért én is iszok mást, de főleg azt, meg néha banán vagy eperturmixot
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

