Joe Jonas
2010. július 13. 15:49
#1
|
|
Emili97 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 1684 Csatolások: 1583 Azonosító: 123939 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
alvin88864
2010. július 16. 18:52
#3
Ezek de joh képek 

: Kis cukikám de imádom (L)(L)(L)(L)
2010. július 26. 22:47
#7
|
|
Lady Suzy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.11. Hozzászólás: 8501 Csatolások: 349848 Azonosító: 98426 offline
|
Igazából Joe-t csak a mostani stílusával szeretem és azzal a szemüveggel
Abban olyan cuki
1 felhasználónak tetszik:
MycySmiley
2010. július 27. 08:33
#8
|
|
Lilla98♥Miley Ray Cyrus♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.24. Hozzászólás: 1900 Csatolások: 88 Azonosító: 125752 offline
|
Én szeretem joe-t.Jó színész és imádom a JONAS-t
remélem lesz még több évad is
1 felhasználónak tetszik:
MycySmiley
2010. augusztus 02. 12:43
#10
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a SZTÁROK topicban nyitott témák, nem arra szolgálnak, hogy teletömjük őket képekkel.
(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)
Köszönöm a megértést!
(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)
Köszönöm a megértést!
2010. augusztus 04. 17:38
#11
|
|
Regi198 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.01. Hozzászólás: 696 Csatolások: 14 Azonosító: 126170 offline
|
ohh úgy IMÁDOM JOET
1 felhasználónak tetszik:
MycySmiley
2010. szeptember 03. 20:29
#12
IMÁDOM!!!
Nagyon jól néz ki!
Olyan édi a mosolya! :D
Nagyon jól néz ki!
Olyan édi a mosolya! :D
1 felhasználónak tetszik:
MycySmiley
2011. május 12. 17:57
#15
Én Joe-t nem annyira bírom...Nicket
jobban szeretem...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

