Starity

Bödőcs Tibor

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 13. 16:55 #1
- törölt felhasználó -    
a legjobb humorista biggrin.gif
wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Dórci
2010. július 21. 16:04 #2
Jasika
Jasika
 
StátuszI'm on the edge with you <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 678
Csatolások: 87
Azonosító: 123630
Offline offline
Bizony! biggrin.gif Tibikét szeressük! wink.gif
2010. augusztus 09. 21:29 #3
- törölt felhasználó -    
az ám biggrin.gif
ö a legjobb és kész thumbsup.gif
nem ragad le egy témánál amit minden adásban elmond hanem mindenbe bele veti magát és ezért 100x jobb mint Kiss Ádám aki csak azzal tud jönni h 6 éve jár egy 3 éves főiskolára unalmas és elszált magától dry.gif
2010. szeptember 17. 23:04 #4
Jasika
Jasika
 
StátuszI'm on the edge with you <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 678
Csatolások: 87
Azonosító: 123630
Offline offline
thumbsup.gif meghajolo.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. február 06. 00:11 #5
Istu
Istu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 144847
Offline offline
Következő szavaim nem személyes ellentétből fakad vagy egyszerű rosszindulatból.Ha elmondon Bődöcs és még pár tehetségtelen "humorista" kollégéjáról személyes véleményem sokszor azt vágják hozzám ,hogy inteligenciahányadosom jóval az átlag alatt van és emiatt nem értem a poént.Véleményem szerint ez nem Inteligenciahányados kérdése hanem csupán az ,hogy ennek az embernek sem affinitása sem pedig jelleme ehhez a műfajhoz maga a metodika jó amit felépít de ahogy előadja az számomra inkább siralmas,ez az image egy tejfölös szájú bölcsészhallgatóra emlékeztet(S mint nemrég utánnaolvastam pontosan az is volt vagy még mindíg az az ELTE-n,nem tudom) De ahogy észrevettem hogy Bődöcs és Kiss "rajongói" hasonló kategóriás emberek rengeteg tipusfazon.
Nagyon divat lett itt nálunk is ez a humorizálás ezen fajtája.Amivel nem is lenne baj,sokkal inkább ehhez a hasonló karakter nélküli erőlködőkkel.Teljes mértékben megértem ha valaki nem így gondolja(,,Ízlések és pofonok")de kb már a legtöbb videómegosztó portálon megnéztem az összes fent lévő videók nagy részét és egyéb formátumú előadásait is végigböngésztem de valami gyötrelem.Persze nevezhetnék még mellette pár nevet mint Kiss Ádám és talán még a Kőhalmi.Azt szokták mondani ,hogy ami nem megy azt ne erőltessük.Bár a legrosszabb ,hogy ezt a médiaterméket az emberek 60-70%-ka fogyasztja és mérgezi magát vele és észre sem veszi.De ennek ellenére tisztelem amit elért és gratulálok csak a jövőben ha lehet tegyen meg pár dolgot a minőségibb poénokért változtasson a külsőségeken,tanuljon a nagyobbaktól mint pl: Fábry,Bajor,Hadházi,Gálvölgyi,Aranyosi és még sorolhatnám. rohog.gif
2011. május 02. 00:17 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Istu @ 2011.02.06. 00:11)
Következő szavaim nem személyes ellentétből fakad vagy egyszerű rosszindulatból.Ha elmondon Bődöcs és még pár tehetségtelen "humorista" kollégéjáról személyes véleményem sokszor azt vágják hozzám ,hogy inteligenciahányadosom jóval az átlag alatt van és emiatt nem értem a poént.Véleményem szerint ez nem Inteligenciahányados kérdése hanem csupán az ,hogy ennek az embernek sem affinitása sem pedig jelleme ehhez a műfajhoz maga a metodika jó amit felépít de ahogy előadja az számomra inkább siralmas,ez az image egy tejfölös szájú bölcsészhallgatóra emlékeztet(S mint nemrég utánnaolvastam pontosan az is volt vagy még mindíg az az ELTE-n,nem tudom) De ahogy észrevettem hogy Bődöcs és Kiss "rajongói" hasonló kategóriás emberek rengeteg tipusfazon.
Nagyon divat lett itt nálunk is ez a humorizálás ezen fajtája.Amivel nem is lenne baj,sokkal inkább ehhez a hasonló karakter nélküli erőlködőkkel.Teljes mértékben megértem ha valaki nem így gondolja(,,Ízlések és pofonok")de kb már a legtöbb videómegosztó portálon megnéztem az összes fent lévő videók nagy részét és egyéb formátumú előadásait is végigböngésztem de valami gyötrelem.Persze nevezhetnék még mellette pár nevet mint Kiss Ádám és talán még a Kőhalmi.Azt szokták mondani ,hogy ami nem megy azt ne erőltessük.Bár a legrosszabb ,hogy ezt a médiaterméket az emberek 60-70%-ka fogyasztja és mérgezi magát vele és észre sem veszi.De ennek ellenére tisztelem amit elért és gratulálok csak a jövőben ha lehet tegyen meg pár dolgot a minőségibb poénokért változtasson a külsőségeken,tanuljon a nagyobbaktól mint pl: Fábry,Bajor,Hadházi,Gálvölgyi,Aranyosi és még sorolhatnám. rohog.gif

Tibinek a poénjaiba benne van az értelem is a sorok közé is kell nézni mert ott még nagyobb poén és igazság van mint amit hallunk wink.gif nem is értem hogy Hadházi mért lenne jobb nála hisz az ha nem mosolyogna vagy vágna vicces képeket akkor nem is lenne jó az egész... Aranyosi Péter meg egy nagy nulla számomra sőt sokak számára is csak mert pösze attól még nem jó sőt! Tibi a legértelmesebb humorista köztük, amit mond és csinál okkal teszi és mint már mondtam a sorok között kell olvasni mert sokszor az információ ott van "elbújva".
2011. május 02. 00:54 #7
Dexter Holland
Dexter Holland
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 1594
Csatolások: 0
Azonosító: 28236
Offline offline
Bajor-tól és Gálvölgyi-től kellene tanulnia ? Ajánlom , hogy nézzél meg mostanában egy Gálvölgyi showt , ha szerinted az vicces ,akkor tényleg nincs miről beszélni. Ennek a Stand Up műfajnak a legnagyobbja Hofi volt és soha nem is lesz senki hozzá fogható.Egyszerűen változnak az idők és más vicces most mint régen ,de a mostaniak közül , Bödőcsnek és Kőhalmi-nak van a legeredetibb stílusa.
1 felhasználónak tetszik: Spangli
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok