Starity

David Tennant : Paparazzi (2008 December)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 16. 19:27 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
David Tennant : Paparazzi (2008 December)
1 felhasználónak tetszik: annie1234
2010. július 16. 20:10 #2
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 19:27)
David Tennant : Paparazzi (2008 December)


ezeken olyan "nagypapás" unsure.gif rohog.gif
2010. július 16. 20:25 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.16. 20:10)
ezeken  olyan "nagypapás"  unsure.gif  rohog.gif


Ezek a képek akkor készültek, mikor kilépett a kórházból, miután megműtötték a hátát múlt évben. Nincs annál szomorúbb dolog, mikor papparazzik a nyomodban vannak és fényképezgetnek, de ha valami ilyet fényképeznek, az szerintem undorító dolog.
Beteg, alig tud mozogni, és volt pofájuk még azt is megírni, hogy a kórházból egyenesen a postára ment. dry.gif mad.gif
Doctor Who sál a nyakban rohog.gif fanboy alert biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 16. 21:15 #4
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.16. 20:25)
Ezek a képek akkor készültek, mikor kilépett a kórházból, miután megműtötték a hátát múlt évben. Nincs annál szomorúbb dolog, mikor papparazzik a nyomodban vannak és fényképezgetnek, de ha valami ilyet fényképeznek, az szerintem undorító dolog. 
Beteg, alig tud mozogni, és volt pofájuk még azt is megírni, hogy a kórházból egyenesen a postára ment.  dry.gif  mad.gif 
Doctor Who sál a nyakban  rohog.gif fanboy alert  biggrin.gif


anyám, te aztán tényleg mindent tudsz ohmy.gif
szegény David sad.gif
2010. július 17. 06:09 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.16. 21:15)
anyám, te aztán tényleg mindent tudsz ohmy.gif 
szegény David sad.gif


Egy ideje már benne vagyok a businessben. biggrin.gif Mindent azért nem tudok én sem blush.gif Csak láttam 2 filmje kivételével mindent, hallgatom az audióit és az interjúit ennyi rolleyes.gif
Én ezért nem szeretek privét képeket nézegetni róla, mert David nem akarná és tiszteletben akarnám tartani a kívánságát, de amióta hollywoodozik ez elkerülhetetlen reklamalo.gif
2010. július 17. 08:22 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Érdekes, mert ha ennyi mindent elárul magáról az interjúkban, akkor nem értem, miért ózdkodik attól, hogy mondjuk regisztráljon egy közösségi portálra. Tulajdonképpen már "mindent" elmondott magáról, nem lenne nagyon újdonság semmi. smileeee.gif (csak mert emlékszem, írtad, hogy nem szeretné kiteregetni a magánéletét smileeee.gif)
Na igen, én sem szeretem a paparazzi képeket... Amiket ezeken a képeken lehet látni, az sokkal többet ér, ha élőben látod a városban valamelyik sarkon... De így, hogy zaklassák őket csak a dugi képek miatt, hát az gusztustalan. sad.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.17. 06:09)
Egy ideje már benne vagyok a businessben.  biggrin.gif Mindent azért nem tudok én sem  blush.gif Csak láttam 2 filmje kivételével mindent, hallgatom az audióit és az interjúit ennyi  rolleyes.gif 
Én ezért nem szeretek privét képeket nézegetni róla, mert David nem akarná és tiszteletben akarnám tartani a kívánságát, de amióta hollywoodozik ez elkerülhetetlen  reklamalo.gif

2010. július 17. 11:20 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.17. 08:22)
Érdekes, mert ha ennyi mindent elárul magáról az interjúkban, akkor nem értem, miért ózdkodik attól, hogy mondjuk regisztráljon egy közösségi portálra. Tulajdonképpen már "mindent" elmondott magáról, nem lenne nagyon újdonság semmi. smileeee.gif (csak mert emlékszem, írtad, hogy nem szeretné kiteregetni a magánéletét smileeee.gif)
Na igen, én sem szeretem a paparazzi képeket... Amiket ezeken a képeken lehet látni, az sokkal többet ér, ha élőben látod a városban valamelyik sarkon... De így, hogy zaklassák őket csak a dugi képek miatt, hát az gusztustalan.  sad.gif


Ennek több oka is van. Régebben nyitottabb volt magánélet terén is, csak mikor szakított Sophie-val mindenki minden hülyeséget terjesztett, akkor döntött úgy hogy titokban tartja magánéletének legféltetettebb titkait. Persze ő is tudja hogy mindenki tudja hogy mi van vele, köszönhetően a fotósoknak és a pszichopata követőinek de nyilvánosan nem beszél róla, nem ír róla, és nem is érdekli ki mit ír róla. Nem örül a képeknek, és az zavarja inkább hogy megszólják a szeretteit a képeken, és mindenféle hülye dolgokat írkálnak a barátnőjéről meg a kapcsolatukról. Másodsorban pedig David nem ért a számítógépekhez, még email címe sincsen, fel sem tudna regisztrálni egy közösségi portálra _nevet.gif Ideje sincs, kedve sincs + tudja hogy mindenféle fangirl írogatna neki meg be akarná jelölni stb. Ez az ember annyira semmit nem ért a dolgokhoz hogy Novemberben mikor rádióműsort vezetett és figyelte a műsor twitterét azt kérdezte hogy nem lehetne-e minden tweet egy képernyőn mert amúgy nem tudja hogy mi van _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. július 17. 11:47 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
De aranyos. Bevezessük az internet világába? wink.gif
Egyébként a pletyikről annyit, hogy akár híres az ember, akár nem, rosszindulatú ember akkor is van, sajnos nem egy. Ha valakinek az e legjobb időtöltése, hogy hazug híreket csinál, akkor ez legyen a legjobb dolog az életében! %#&@ mad.gif
Davidet meg így is, úgy is szeressük. Mondhat bárki bármit. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. július 17. 11:50 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.07.17. 11:47)
De aranyos. Bevezessük az internet világába? wink.gif
Egyébként a pletyikről annyit, hogy akár híres az ember, akár nem, rosszindulatú ember akkor is van, sajnos nem egy. Ha valakinek az e legjobb időtöltése, hogy hazug híreket csinál, akkor ez legyen a legjobb dolog az életében! %#&@ mad.gif 
Davidet meg így is, úgy is szeressük. Mondhat bárki bármit.  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


szerintem reménytelen eset, képtelenség lenne megtanítani rá biggrin.gif
2010. július 17. 11:54 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azért a Twitterben egyetértek vele... Én sem szeretem. biggrin.gif Mondjuk nem is használom... tongue.gif
Idézet (kateblock @ 2010.07.17. 11:50)
szerintem reménytelen eset, képtelenség lenne megtanítani rá  biggrin.gif

2010. július 17. 11:55 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.17. 11:54)
Azért a Twitterben egyetértek vele... Én sem szeretem.  biggrin.gif Mondjuk nem is használom...  tongue.gif


De hogy lehet e-mail cím nélkül élni manapság egy színésznek? blink.gif biggrin.gif
2010. július 17. 11:59 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Még jó, hogy a mobiltelefonhoz ért. biggrin.gif
rofl.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.17. 11:55)
De hogy lehet e-mail cím nélkül élni manapság egy színésznek?  blink.gif  biggrin.gif

2010. július 17. 12:11 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.17. 11:59)
Még jó, hogy a mobiltelefonhoz ért.  biggrin.gif 
rofl.gif


Azt mondta vett magának egy Iphone-t de még mindig nem ért hozzá. 2 éve még egy egyszerű Nokiája volt és alapbeállítású csengőhang, ha jól emlékszem biciklicsengő biggrin.gif Éppen a kóházból telefonált be egy műsorba és közben megszólalt _nevet.gif Iphonehoz azóta sem ért, ott van rajta a GPS de mégis térképet használ most is _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok