Mit gondol Robert Kristenről?
2010. július 23. 19:37
#22
Legalább őszinte, de azt én sem bírom, ha beszólnak olyanért, amit más ugyanúgy megcsinálna...
2010. július 23. 19:39
#23
Most miért??? Én így kedvelem. De még mindig jobb, ha ki mondja amit gondol mint, hogy valaki háta mögött beszélje ki
2010. július 23. 19:43
#25
|
|
FuNkYpUnKy27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 603 Csatolások: 4 Azonosító: 125109 offline
|
Jobb, mintha magában tartaná vagy kibeszélné az illető háta mögött! Akinek nem tetszik, gondolom úgyis kerüli.
2010. július 23. 19:46
#27
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (LaDySmIth @ 2010.07.23. 19:41)
Teszek rá, magasról! 
Akkor meg miért olvastad el, és miért írtál kommentet?
2010. július 23. 20:54
#34
|
|
kbrigitta96visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.03. Hozzászólás: 246 Csatolások: 0 Azonosító: 121716 offline
|
sztem ez nem durva én is ilyen vok
2010. július 23. 20:57
#35
|
|
Casi Angelesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.17. Hozzászólás: 227 Csatolások: 0 Azonosító: 117720 offline
|
Hát... nem tom hogy erre most mit mondjak. Lhet hogy tényleg vissza kéne egy kicsit fognia magát, de lehet hogy néhány esetbe jó hogy kimondja hogy mit gondol:D Nah mindeggy
2010. július 23. 21:01
#36
|
|
csengike |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.20. Hozzászólás: 703 Csatolások: 1 Azonosító: 123258 offline
|
En szeretem Kristenben,hogy ilyen szabadszaju....szerintem jo hogy kimondja amit gondol, es szerintem o senki kedveert ne valtozzon meg....ha meg akar valtozni azt maga miatt tegye es ne azert mert neki azt mondtak.....amugy Rob edesen nyilatkozott errol.....en szeretem mind a kettot....
:D
2010. július 23. 21:17
#39
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Én is nagyon bírom Kristenben hogy ilyen, legalább nem fél kimondani a véleményét
2010. július 23. 21:21
#40
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Egyetértek, azokkal akik szeretik Kristenben a szabadszájút. Szerintem egyáltalán nem ciki, ez szerintem egy maximalista szellemére vall. Nincs megelégedve a munkával, és próbálja minél jobban eljátszani. Szerintem ezzel nincs baj, amíg nem viszi túlzásba.
1 felhasználónak tetszik:
Vikcsy90
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline



