Starity

Take That

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 26. 13:50 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A Take That nevű fiúcsapat a 90-es évek legnépszerűbb fiúcsapata volt, ami újra a régi, eredeti felállásban található.
A srácok az angol Manchester városából indultak. Tagjaik: Gary Barlow, Robbie Williams, Mark Owen, Jason Orange és Howard Donald.
2 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87
2010. július 26. 13:53 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
1992: Take That & Party lemezborítók beer.gif
3 felhasználónak tetszik: .KT., Fuller, Eve87
2010. július 26. 13:54 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
1993: Everything changes borítók beer.gif
3 felhasználónak tetszik: .KT., Fuller, Eve87
2010. július 26. 13:55 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
2005: Ultimate collection borítók beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Fuller, .KT., Eve87
2010. július 26. 23:17 #5
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Kedvenc pop bandám. A vissztérésük után találtam rájuk. A The Ultimate Tour koncertet adták a tv-ben és megtetszett a zenéjük. Régi vagy új szám, mindegyik nagyon jó. Viszont ennek a Robbie-s dolognak nem örülök, az az érzésem, hogy minden róla fog szólni. mellow.gif
Ja és Markie a kedvenc. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. július 27. 12:03 #6
- törölt felhasználó -    
yay thumbsup.gif itt a patience wombats feldolgozásban ->


nekem így is tetszik . (az énekes emlékeztet Robert Smithre mellow.gif )
2010. július 29. 14:36 #7
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Imádom őket, kicsit kilógnak a zenei ízlésemből de nem baj, koncertre még nem jutottam el, de a dvd-k alapján nagyon jók szoktak lenni.
Robbie-t szólóban jobban bírtam mint a csapatban, nagyon el voltak nyomva a többiek, bár az igaz hogy jó számokat hoztak össze 5-en. Az új számaikat is nagyon szeretem, végre a többiek is kaptak esélyt meghajolo.gif
Nekem is Markie a kedvenc, csinált amit csinált, de én nem tudom nem szeretni... blush.gif Már úgy hiányzott az a kis hülye röhögése _nevet.gif és végre jön az újabb lemez thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Fuller
2010. július 29. 16:15 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.07.29. 14:36)
Imádom őket, kicsit kilógnak a zenei ízlésemből de nem baj, koncertre még nem jutottam el, de a dvd-k alapján nagyon jók szoktak lenni.
Robbie-t szólóban jobban bírtam mint a csapatban, nagyon el voltak nyomva a többiek, bár az igaz hogy jó számokat hoztak össze 5-en. Az új számaikat is nagyon szeretem, végre a többiek is kaptak esélyt  meghajolo.gif 
Nekem is Markie a kedvenc, csinált amit csinált, de én nem tudom nem szeretni... blush.gif Már úgy hiányzott az a kis hülye röhögése  _nevet.gif  és végre jön az újabb lemez  thumbsup.gif

Szóval jó az új album? biggrin.gif Töredelmesen bevallom, én a feloszlásuk után egy albumukat sem hallgattam meg. blush.gif A régieket szerettem, a mostanikat meg nem tudom hova tegyem. blush.gif De ha azt mondjátok, hogy jó, akkor muszáj lesz beszereznem. biggrin.gif
Én amúgy a boybandből Markot és Robbie-t szerettem a legjobban. wub.gif Amit ők műveltek... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. július 29. 16:17 #9
- törölt felhasználó -    
Kiskoromban imádtam őket! Gary és Mark volt a nagy kedvenc, emlékszem, tele volt a falam a posztereikkel. biggrin.gif Egyik kedvenc számom tőlük a Back for Good

2 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87
2010. július 29. 19:40 #10
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.07.29. 16:15)
Szóval jó az új album?  biggrin.gif Töredelmesen bevallom, én a feloszlásuk után egy albumukat sem hallgattam meg.  blush.gif A régieket szerettem, a mostanikat meg nem tudom hova tegyem.  blush.gif De ha azt mondjátok, hogy jó, akkor muszáj lesz beszereznem.  biggrin.gif 
Én amúgy a boybandből Markot és Robbie-t szerettem a legjobban.  wub.gif Amit ők műveltek...  _nevet.gif

Én elfogult vagyok az új albumokkal, Markie elég sokat énekel rajtuk és azokat nagyon favorizálom biggrin.gif De a többi számuk is jó. Bár mostanában eléggé hanyagoltam őket sad.gif Most mások vannak előtérben wink.gif laugh.gif
Ha meghallgatsz pár számot tőlük, akkor majd nézz utána a koncerteknek is. Nagyon nagy műsort vágnak le, előveszik a régi jól bevált táncokat is. laugh.gif A közönség őrjöng biggrin.gif
A Circus koncert dvd-jük nem tetszett annyira, túl sokat akartak mutatni és így ők a 'háttérbe' szorultak.
A Beautiful World meg fantasztikus lett meghajolo.gif , mindent nagyon jól eltaláltak, a látványelemek is jók voltak, se nem sok, se nem kevés. Megpróbálták túlszárnyalni a Circus-al de nem sikerült. sad.gif
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.07.29. 16:17)
Kiskoromban imádtam őket! Gary és Mark volt a nagy kedvenc, emlékszem, tele volt a falam a posztereikkel.  biggrin.gif  Egyik kedvenc számom tőlük a Back for Good

Én kiskoromban nem hallgattam őket, de a Babe-re emlékszem. Szerettem ezt a számot de alig adták (vagy csak én nem láttam), és mindig hiányoltam azt a rakpartos csávót laugh.gif

Na a végére egy kedvenc régi videóm blush.gif
Robbie-Markie hülyéskedés + egy kicsi Jason biggrin.gif
2010. július 29. 20:11 #11
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mivel én a Take That-en nőttem fel, így ismerem a régi számaikat. Beillesztek párat a régiek közül. blush.gif
(Vicces, hogy akkoriban még nem rühelltem annyira a lassú zenéket. rohog.gif )

Pray:


Babe:


Relight my fire:


Everything changes:


és a végére két nagyon régi videó, még a kezdetekből:
Could it be magic:


It only takes a minute:
3 felhasználónak tetszik: .KT., Fuller, Eve87
2010. július 29. 20:26 #12
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Az új albumokat én is nagyon szeretem. Modernebbek, mint a régiek, de mind a két korszak nagyon jó volt. Viszont végre Jason is kapott saját számot, ez mindenképpen az új albumoknak ad plusz pontot.
A koncert DVD-k tényleg nagyon jók, de egyetértek Eve-vel, a Circus-nál túl sokat akartak mutatni, ráadásul most még nagyobb show-t terveznek, fel van adva a lecke Kim Gavin-nek.

Amúgy nem tudom ki mennyire ismeri a szólójukat? Én Gary-ét nem nagyon "követtem" (így utólag laugh.gif), de Markie számait szeretem.

Idézet (Eve87 @ 2010.07.29. 19:40)

Na a végére egy kedvenc régi videóm  blush.gif 
Robbie-Markie hülyéskedés + egy kicsi Jason  biggrin.gif
meghajolo.gif Imádom ezt a videót! Markie hogy belefejel Robbie-ba. _nevet.gif
Jason meg olyan szépen beszél. wub3.gif
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.07.29. 16:17)
Kiskoromban imádtam őket! Gary és Mark volt a nagy kedvenc, emlékszem, tele volt a falam a posztereikkel.  biggrin.gif  Egyik kedvenc számom tőlük a Back for Good

A Back for Good-ot én is nagyon szeretem, én mindig a többi fiúval éneklek, sosem a Gary részt blush.gif
Idézet (Bessie @ 2010.07.29. 20:11)
Mivel én a Take That-en nőttem fel, így ismerem a régi számaikat. Beillesztek párat a régiek közül.  blush.gif

Áh, a Pray tánc a legjobb. Viszont a régi koncerteken lehet a legjobban nevetni, lehet elfogult vagyok, de Markie tánca/vergődése _nevet.gif Meg Gary nem tánca blush.gif biggrin.gif
A Babe örök kedvenc wub.gif
A Relight-ba meg Markie gyerekpólója _nevet.gif _nevet.gif Could it be magic-be meg a tetkója wub2.gif
Köszi a videókat Bessie, nem mondom, hogy nosztalgiáztam, mert nem az én korosztályom voltak, de már pár éve szeretem őket. thumbsup.gif

Itt az én kedvenc videóm a Beautiful World Tour-ról:

Could it be Magic új köntösben. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. július 29. 20:44 #13
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Elnézést a technikai malőrért. biggrin.gif Gyorsan akartam beilleszteni, és figyelmetlen voltam, de már kijavítottam a hibát. blush.gif

Nem tudom ki, hogy van vele, én imádom megnézni/visszanézni a régi kedvenc klipjeimet. Imádom ezeket a számokat (meg egyebeket is biggrin.gif). Zeneileg valahogy közelebb áll számomra, mint néhány "mai" zene. Egyébként akkoriban nagyon jó fiúbandák voltak. Valahogy az angol zenék jobban bejöttek, mint az amerikai zenék. blush.gif

(Annyi jó fiúcsapat volt akkoriban *nagy sóhaj. biggrin.gif)

Nekem egyébként legjobban az everything changes és a relight my fire tetszett. biggrin.gif Persze a többit is agyonhallgattam. (Anno még kazettán. rohog.gif ) A legjobb lassú számuk szerintem az another crack in my heart. Utána a pray és a Babe. Ja és ha kedvenc számot említem, ki ne hagyjam a you are the one-t. biggrin.gif
2010. július 29. 21:03 #14
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.07.29. 20:44)
Elnézést a technikai malőrért. biggrin.gif Gyorsan akartam beilleszteni, és figyelmetlen voltam, de már kijavítottam a hibát. blush.gif 
Nem tudom ki, hogy van vele, én imádom megnézni/visszanézni a régi kedvenc klipjeimet. Imádom ezeket a számokat (meg egyebeket is biggrin.gif). Zeneileg valahogy közelebb áll számomra, mint néhány "mai" zene. Egyébként akkoriban nagyon jó fiúbandák voltak. Valahogy az angol zenék jobban bejöttek, mint az amerikai zenék. blush.gif 
(Annyi jó fiúcsapat volt akkoriban *nagy sóhaj. biggrin.gif)
Nekem egyébként legjobban az everything changes és a relight my fire tetszett. biggrin.gif Persze a többit is agyonhallgattam. (Anno még kazettán. rohog.gif ) A legjobb lassú számuk szerintem az another crack in my heart. Utána a pray és a Babe. Ja és ha kedvenc számot említem, ki ne hagyjam a you are the one-t. biggrin.gif

Ne is mond, mi állandóan BSB, O-Town, Blue nosztaligát tartunk. rohog.gif
Én nem nagyon tudnék választani, főleg a régi számok közül. Na és most nézem a '94-es koncertüket, úgy meghoztad a kedvem. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 29. 21:14 #15
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.07.29. 20:44)
Egyébként akkoriban nagyon jó fiúbandák voltak. Valahogy az angol zenék jobban bejöttek, mint az amerikai zenék. blush.gif 
(Annyi jó fiúcsapat volt akkoriban *nagy sóhaj. biggrin.gif)


A múltkor találtam egy dobozban elsüllyesztve egy Take That kitűzőt,amit még 1995-ben vettem.(Volt mellette egy East 17-es bár ők más történet)Énnekem is Mark volt a kedvencem!És igazad van!Pont a múltkor írtam,hogy sokkal több Angol csapat volt akiket szerettem,mert valahogy az amerikai fiúbandák már annyira "megcsináltak" voltak.Kezdjük az egyforma ruhánál! rohog.gif Jáj!A babe volt a kedvencem! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 29. 21:18 #16
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.07.29. 16:17)
tele volt a falam a posztereikkel. 


Nekem is van olyan képem,amelyen velük és minden akkori létező fiúcsapattal (CITA,EAST 17 stb...) ki van plakátolva az egész szobám! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 29. 21:19 #17
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2010.07.29. 21:14)
A múltkor találtam egy dobozban elsüllyesztve egy Take That kitűzőt,amit még 1995-ben vettem.(Volt mellette egy East 17-es bár ők más történet)Énnekem is Mark volt a kedvencem!És igazad van!Pont a múltkor írtam,hogy sokkal több Angol csapat volt akiket szerettem,mert valahogy az amerikai fiúbandák már annyira "megcsináltak" voltak.Kezdjük az egyforma ruhánál! rohog.gif Jáj!A babe volt a kedvencem! biggrin.gif

Igaz, hogy a TT is megcsinált volt, de nekem pl az tetszik bennük, hogy teljesen más karakterek, a táncuk se olyan műnek hat, mindenki a saját stílusában nyomja. smileeee.gif
2010. július 29. 21:21 #18
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.07.29. 21:19)
Igaz, hogy a TT is megcsinált volt, de nekem pl az tetszik bennük, hogy teljesen más karakterek, a táncuk se olyan műnek hat, mindenki a saját stílusában nyomja. smileeee.gif


Igen megcsinált volt,de mégsem hatott olyan "művinek".Vagy lehet azért,mert akkortájt még csak az MTV-ből értesülhettünk (főként) dolgokról. biggrin.gif
2010. július 29. 21:28 #19
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2010.07.29. 21:21)
Igen megcsinált volt,de mégsem hatott olyan "művinek".Vagy lehet azért,mert akkortájt még csak az MTV-ből értesülhettünk (főként) dolgokról. biggrin.gif

Igen, én is úgy gondoltam, hogy nem hatott annak, miközben ők is csak egyek voltak a sok összedobott banda közül. Csak nem írtam oda a végére, hogy amiket felsoroltam azok miatt tűntek másnak. laugh.gif
2010. július 30. 20:59 #20
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2010.07.29. 21:18)
Nekem is van olyan képem,amelyen velük és minden akkori létező fiúcsapattal (CITA,EAST 17 stb...) ki van plakátolva az egész szobám! beer.gif

Mennyire imádtam anno a CITA-t. wub.gif Úgy, mint a TT-et, aztán jöttek a többiek. biggrin.gif East17, Boyzone, Westlife. biggrin.gif Régi szép idők. biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mark Owen Mark Owen 4165.