Starity

!!! Adatlapok Szerkesztésének Szabályai !!!

19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 08. 18:57 #61
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2010.08.08. 00:03)
Mondjuk ez is igaz. Van egy filmben 2 másodperces szerepe már van adatlapja és színésznő. Hát ez van sajnos... unsure.gif


De tényleg, annyi noname adatlapokat hoznak létre... megunták a szavazósdit meg a barinak jelölést, most az adatlapgyűjtés következik...
6 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, Gabor28, Fuller, Bernadett, xBlondie, Dancsy
2010. augusztus 08. 19:45 #62
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.08.08. 18:57)
De tényleg, annyi noname adatlapokat hoznak létre... megunták a szavazósdit meg a barinak jelölést, most az adatlapgyűjtés következik...

Majdnem ugyanezt kérdeztem az ötletládában. (hogy valami verseny van-e az új adatlapokra)
Kérdezném az illetékeseket (_ToTo_-t és Brittanyt), hogy tényleg megugrott az új adatlapok száma amióta a Starity kinyitotta a kapuit? cool.gif (Bár a választ sejtem. rolleyes.gif )

Egyébként ezt sem értem. think.gif Új adatlapot hoznak létre, aztán elcserélik, vagy leadják, majd újat hoznak létre. blink.gif
2010. augusztus 08. 21:24 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.08. 19:45)
Majdnem ugyanezt kérdeztem az ötletládában. (hogy valami verseny van-e az új adatlapokra) 
Kérdezném az illetékeseket (_ToTo_-t és Brittanyt), hogy tényleg megugrott az új adatlapok száma amióta a Starity kinyitotta a kapuit?  cool.gif (Bár a választ sejtem. rolleyes.gif )
Egyébként ezt sem értem. think.gif Új adatlapot hoznak létre, aztán elcserélik, vagy leadják, majd újat hoznak létre.  blink.gif


Ha megengeded válaszolok én a kérdésedre. smileeee.gif Naponta körülbelül 10, vagy annál is több új adatlapot hoznak létre a felhasználok. Jó részükről még sose hallottam. De ahogy mondjátok, lassan barátgyűjtő verseny helyett, adatlapgyűjtő verseny (csere) van kialakulóban. Ami még több munkát ró ránk, mert napjában többen is írogatnak, hogy cseréljem ki nekik ezt meg azt, mert elcserélték. Másnap meg már az elcseréltet cseréli tovább...
2010. augusztus 08. 21:31 #64
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Akkor kedves moderátor társak mi lenne ha mi kiszállnánk a cserélgetés elintézéséből és ez a csere dolog is benne maradna a heti 3 új felvehető adatlapban???

Régen se tudtunk cserélni (HQP IDEJÉN) ha jól emlékszem csak úgy, ha éppen nem telt be a heti limitünk. Ezzel az adatlapok cserélgetését is lehet egy kicsit fékezni, illetve az állandó írogatásokat is.

A heti három felvehető adatlapban kell megoldani a cserét... szerintem ez könnyítené a dolgokat. Vélemény?
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Lindsay019, xBlondie, Dancsy
2010. augusztus 08. 21:37 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.08. 21:31)
Akkor kedves moderátor társak mi lenne ha mi kiszállnánk a cserélgetés elintézéséből és ez a csere dolog is benne maradna a heti 3 új felvehető adatlapban???
Régen se tudtunk cserélni (HQP IDEJÉN) ha jól emlékszem csak úgy, ha éppen nem telt be a heti limitünk. Ezzel az adatlapok cserélgetését is lehet egy kicsit fékezni, illetve az állandó írogatásokat is.
A heti három felvehető adatlapban kell megoldani a cserét... szerintem ez könnyítené a dolgokat. Vélemény?


+1 szavazat. vagy így max heti 5-re emelhetnénk a felvehető, cserélhető, létrehozható adatlapok számát. És így nem háborodnak fel annyian...
3 felhasználónak tetszik: EszterLondon, xBlondie, linus04
2010. augusztus 08. 21:39 #66
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (maresz @ 2010.08.08. 21:37)
+1 szavazat. vagy így max heti 5-re emelhetnénk a felvehető, cserélhető, létrehozható adatlapok számát. És így nem háborodnak fel annyian...


Ezt is akartam javasolni, csak nem akartam már Freeze-t ilyenekkel terhelni smileeee.gif Szerintem 5új sztár egy héten (cserébe, vagy újba) bőven elég. Legalább így normálisan meg lenne szerkesztve egy - egy sztár lapja és nem hoznának (talán) létre annyi noname lapot.
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2010. augusztus 08. 21:45 #67
lambertfan01
lambertfan01
visszatérő vendég
 
StátuszBence evlenmeliyiz hem de bu sene...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 587
Azonosító: 129640
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.08. 21:39)
Ezt is akartam javasolni, csak nem akartam már Freeze-t ilyenekkel terhelni smileeee.gif Szerintem 5új sztár egy héten (cserébe, vagy újba) bőven elég. Legalább így normálisan meg lenne szerkesztve egy - egy sztár lapja és nem hoznának (talán) létre annyi noname lapot.

akkor most egy héten maximum 5 sztárt lehet szerkeszteni?
2010. augusztus 08. 23:12 #68
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (lambertfan01 @ 2010.08.08. 21:45)
akkor most egy héten maximum 5 sztárt lehet szerkeszteni?

Itt most arról van szó, hogy rengeteg új adatlapot hoznak létre a tagok, aztán meg cserélgetik és hozzácsatolást kérnek. Egyébként nem értem, hogy azt az 1 hetet nehéz kivárni? unsure.gif
Szerkeszteni pedig annyit szerkesztel amennyit akarsz. A 3 adatlap - 1 hét várakozási időbe az számít bele, ha felveszel egy adatlapot, vagy újat hozol létre. Szerkesztés nem számít bele! smileeee.gif

Maresznak pedig köszönöm a választ. beer.gif
2010. augusztus 08. 23:14 #69
lambertfan01
lambertfan01
visszatérő vendég
 
StátuszBence evlenmeliyiz hem de bu sene...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 587
Azonosító: 129640
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.08. 23:12)
Itt most arról van szó, hogy rengeteg új adatlapot hoznak létre a tagok, aztán meg cserélgetik és hozzácsatolást kérnek. Egyébként nem értem, hogy azt az 1 hetet nehéz kivárni?  unsure.gif 
Szerkeszteni pedig annyit szerkesztel amennyit akarsz. A 3 adatlap - 1 hét várakozási időbe az számít bele, ha felveszel egy adatlapot, vagy újat hozol létre. Szerkesztés nem számít bele! smileeee.gif
 
Maresznak pedig köszönöm a választ.  beer.gif

Köszönöm a választ. beer.gif
2010. augusztus 08. 23:21 #70
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.07. 23:09)
Tán Te követted el Spongyát?  Olyan is volt tongue.gif


Nem, minek nézel te engem? blink.gif rofl.gif A fenébe, most lebuktam.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, xBlondie, Dancsy, dave095
2010. augusztus 09. 00:03 #71
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (prézli @ 2010.08.08. 23:21)
Nem, minek nézel te engem?  blink.gif rofl.gif A fenébe, most lebuktam.

Én Tom és Jerry-t követném. rohog.gif Imádom azt a mesét. wub.gif Azért megnézném, hogy milyen adatokat írna be a szerkesztő. _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 09. 07:24 #72
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Az lenne a lényege a dolognak, hogy ha cserélsz valakivel azt nem a moderátorok intézik, hanem úgy lenne, ahogy a régi HQP-n volt.

Az adott tag lemond a lapjáról, te pedig felveszed és fordítva. Így olyan, mintha új adatlapot vennél fel. 1 héten jelenleg 3 új adatlapot vehetsz fel. Ennyivel kéne gazdálkodni és boldogulni. Amennyiben lehet módosítani 5-re azt még elintézzük.

Szerintem 3-5 új adatlap felvétele elég egy hétre. Így mindenkinek van esélye hozzájutni egy - egy adatlaphoz, és nincs az, hogy éppen egy moderátor adja át, valaki másnak az orra elől...
2 felhasználónak tetszik: Bessie, xBlondie
2010. augusztus 09. 19:47 #73
- törölt felhasználó -    
Vannak olyan adatlapok, amelyeknek a szerkesztője nem jelentkezett be egy jó ideje és a levélre sem válaszol amit írunk neki, de az adatlapról nem mondott le, az pedig az ő birtokában áll. Ilyen esetekben lehet írni a moderátoroknak az adatlap csatolásának ügyében? No persze csak akkor ha megvan az egy heti 3-5 adatlap felvételi lehetőség közül legalább 1. smileeee.gif Nekem már volt ilyennel tapasztalatom.

Jah és persze a többi adatlap rendben van.
2010. augusztus 09. 23:49 #74
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.09. 00:03)
Én Tom és Jerry-t követném.  rohog.gif Imádom azt a mesét.  wub.gif Azért megnézném, hogy milyen adatokat írna be a szerkesztő.  _nevet.gif  _nevet.gif



Akkor szerintem most már Tarzan is megérdemelne egy adatlapot laugh.gif Mindig is az volt a kedvenc mesém, azért akartam megtanulni angolul, hogy majd megértsem a dalok szövegét rohog.gif rohog.gif amit végülis nem bántam meg, szóval nagyon hálás vagyok ezért Tarzannak _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2010. augusztus 10. 00:38 #75
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (dijja @ 2010.08.09. 23:49)
Akkor szerintem most már Tarzan is megérdemelne egy adatlapot laugh.gif Mindig is az volt a kedvenc mesém, azért akartam megtanulni angolul, hogy majd megértsem a dalok szövegét rohog.gif  rohog.gif amit végülis nem bántam meg, szóval nagyon hálás vagyok ezért Tarzannak _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif

Oké. biggrin.gif De nem maradhat ki a sorból Barbie, Shrek, Szamár, Csizmáskandúr, és még sorolhatnám. biggrin.gif Viszont van egy kis gond. unsure.gif Mi lesz a hupikék törpikékkel, a 101 kiskutyával, vagy a gumimacikkal? Jut eszembe: imádtam Chip és Dale-t is. biggrin.gif _nevet.gif

Sziamiaunak meg én leszek a legnagyobb rajongója. rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: dijja, xBlondie
2010. augusztus 10. 00:40 #76
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 00:38)
Oké. biggrin.gif De nem maradhat ki a sorból Barbie, Shrek, Szamár, Csizmáskandúr, és még sorolhatnám. biggrin.gif Viszont van egy kis gond.  unsure.gif Mi lesz a hupikék törpikékkel, a 101 kiskutyával, vagy a gumimacikkal? Jut eszembe: imádtam Chip és Dale-t is. biggrin.gif  _nevet.gif 
Sziamiaunak meg én leszek a legnagyobb rajongója.  rohog.gif  _nevet.gif



Hát hallod annak a 101 kutyának mind adatlapot szerkeszteni laugh.gif ráadásul a nevét sem tudom az összesnek...sőt...egyiknek se...
De egyébként ők már 102-en vannak ám _nevet.gif tongue.gif

szerk.: Egyébként Tarzannak legalább a biográfiáját ki lehetne rendesen tölteni:
"Valahol Angliában született (szerintem rohog.gif ) kb az 1800-as években. Szüleivel egy hajóutazás során hajótörést szenvedtek, s egy lakatlan szigetre vetődtek. Itt kezdtek új életet, de sajnos Tarzan szüleit nem sokkal később megölte Sabor, a leopárd, akitől a kisfiút Kala, a kicsinyét nemrég elvesztő gorilla-mama fogadta be és nevelte fel. Felnőtt korában Tarzan találkozott Jane-nel aki apjával járt a dzsungelben gorillákat tanulmányozni, s hamarosan egymásba is szerettek (mármint Jane meg Tarzan _nevet.gif ). És miután Clayton a vadász (Tarzan ellensége) sikeresen felakasztotta magát egy indán, Jane és apja Tarzannal maradtak a dzsungelben és boldogan éltek még meg nem haltak."
Na? Nem rossz mi? _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Bessie, Fuller, EszterLondon, xBlondie, Dancsy, Rap4ever8, Riley13
2010. augusztus 10. 00:43 #77
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (dijja @ 2010.08.10. 00:40)
Hát hallod annak a 101 kutyának mind adatlapot szerkeszteni laugh.gif ráadásul a nevét sem tudom az összesnek...sőt...egyiknek se...
De egyébként ők már 102-en vannak ám _nevet.gif  tongue.gif

Ki akar Tódinak adatlapot létrehozni? _nevet.gif
Na jó, leállítom magam. Már szétoffoltam az oldalt. blush.gif
2010. augusztus 10. 00:52 #78
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 00:43)
Ki akar Tódinak adatlapot létrehozni?  _nevet.gif 
Na jó, leállítom magam. Már szétoffoltam az oldalt.  blush.gif



Igaz...már kezdek félni, hogy hamarosan kapunk egy nagy leszidást laugh.gif
2010. augusztus 10. 09:12 #79
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Az Off-olást kéretik abbahagyni. A topic nem poénból jött létre... így a lényege megint elveszik.

Köszönöm!
2010. augusztus 10. 11:47 #80
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.10. 09:12)
Az Off-olást kéretik abbahagyni. A topic nem poénból jött létre... így a lényege megint elveszik. 
Köszönöm!


Igaz-igaz sorry.gif
Csak tudod...annyi ilyen topik van már, amiben mindenféle szabályok, segítségek vannak (főleg a zöldfülüeknek, akik meg tojnak megnézni), hogy az embernek már nincs türelme mindig jó pofát vágni és segítőkészen szólni nekik, hogy "ne floodolj (amiről szerintem fogalmuk sincs, hogy mi), ne káromkodj, ide ne tölts fel kis képeket, ráadásul összevissza vegyeseket, rendesen töltsd ki az adatlapot"...stb
Én tudom, hogy a Starity-nek fontos tulajdonsága, hogy mindig próbálnak az emberek segítőkészek lenni, de anno emlékszem, hogy én itt úgy tanultam meg mindent, hogy figyeltem mások hogy csinálják. De látod ők még arra sem veszik a fáradságot hogy egy ilyen 6 felkiáltójeles topikba benézzenek (tisztelet persze a kivételnek, aki azért próbál beilleszkedni)...
Ők jól elvannak a Gumiszobában, ahol szépen "fejlődnek" sztár-mániássá, pedig sok beszélgetésen kívül nem tettek semmit azért, hogy ezt kiérdemeljék blink.gif

Persze ezt nem az Off-olásunk védelmére írtam, és nem is az ilyen segítőkész topikok ellen (mert néha még én is látok újat), csak most úgy rámjött, hogy ezt kiadhassam magamból.
Én szívesen segítek meg minden, csak már unom azt az érzést, hogy feleslegesen (még mindig tisztelet a kivételnek smileeee.gif ) unsure.gif unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: .KT., Tamás2.0, Gajcsi, RachelWillows
19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!