Starity

!!! Adatlapok Szerkesztésének Szabályai !!!

19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 13. 20:44 #141
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
ESKÜSZÖM, EZ LESZ AZ UTOLSÓ KITÜNTETÉSEKKEL KAPCSOLATOS ÍRÁSOM!! smileeee.gif
Ezt figyeljétek!
"Hát most éppen próbálok kitüntetéseket szerezni úgyhogy csak írok és írok smileeee.gif"
Ez egy státusz, csak úgy mondom.
2010. augusztus 13. 20:48 #142
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (EszterLondon @ 2010.08.13. 20:44)
ESKÜSZÖM, EZ LESZ AZ UTOLSÓ KITÜNTETÉSEKKEL KAPCSOLATOS ÍRÁSOM!! smileeee.gif
Ezt figyeljétek!
"Hát most éppen próbálok kitüntetéseket szerezni úgyhogy csak írok és írok smileeee.gif"
Ez egy státusz, csak úgy mondom.

Ez annyira gáz - mér megint dry.gif
2010. augusztus 13. 20:52 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (EszterLondon @ 2010.08.13. 20:44)
ESKÜSZÖM, EZ LESZ AZ UTOLSÓ KITÜNTETÉSEKKEL KAPCSOLATOS ÍRÁSOM!! smileeee.gif
Ezt figyeljétek!
"Hát most éppen próbálok kitüntetéseket szerezni úgyhogy csak írok és írok smileeee.gif"
Ez egy státusz, csak úgy mondom.

Én mai napig nem tudom, hogy írtam 757 hsz-t - ezzel együtt 728 - nem nagyon figyeltem.
2010. augusztus 13. 20:54 #144
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2010.08.13. 20:52)
Én mai napig nem tudom, hogy írtam 757 hsz-t - ezzel együtt 728 - nem nagyon figyeltem.


Nem a hozzszólás a téma... khm khm khm, hanem az adatlapok. Próbáljuk meg ezt betartani. Ha mással van probléma azt a MODERÁTOROK TOPICJÁBA! Köszönöm!

Timuja90-et értesítettem, illetve a másik felhasználót is felvilágosítottam, hogy xoxoxo és hasonló értelmes bejegyzéseket hiába tesz majd, azzal nem fog elérni kitüntetést. wink.gif
2010. augusztus 13. 23:31 #145
- törölt felhasználó -    
Én eléggé kezdő vagyok még a témában, ezért inkább kérdezek, minthogy tévedésbe essek. Hosszú idő után most frissítettem az adalapjaim jelentős részét. Ez annyit takar, hogy beleírtam 1-2 új filmet, szerepet, illetve átfogalmaztam pár utólag helytelennek vélt gondolatot, és végül lecseréltem párnál a képet.

Jelenleg ennél többet nem tudok egyikről sem.

A kérdésem az volna, hogy ennyi szerkesztés elegendő ahhoz, hogy a végén nem vegyék el tőlem az arra illetékesek az adatlapot azzal az indokkal, hogy hosszú időn keresztül nem történt információfrissítés az adott személynél?

Köszönöm a segítséget! meghajolo.gif beer.gif
2010. augusztus 14. 12:04 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levente1991 @ 2010.08.13. 23:31)
Én eléggé kezdő vagyok még a témában, ezért inkább kérdezek, minthogy tévedésbe essek. Hosszú idő után most frissítettem az adalapjaim jelentős részét. Ez annyit takar, hogy beleírtam 1-2 új filmet, szerepet, illetve átfogalmaztam pár utólag helytelennek vélt gondolatot, és végül lecseréltem párnál a képet.
Jelenleg ennél többet nem tudok egyikről sem. 
A kérdésem az volna, hogy ennyi szerkesztés elegendő ahhoz, hogy a végén nem vegyék el tőlem az arra illetékesek az adatlapot azzal az indokkal, hogy hosszú időn keresztül nem történt információfrissítés az adott személynél?
Köszönöm a segítséget! meghajolo.gif  beer.gif


Szerintem igen. Maradni fog nálad az adatlap.

Ha már itt vagyok, akkor meg:
M.pokora adatlapja 2 éve nincs szerkesztve küldtem üzenetet a szerkesztőnek HÉTFŐN, el sem olvasta. Nem kaphatnám meg az adatlapot? unsure.gif
2010. augusztus 14. 16:53 #147
- törölt felhasználó -    
Na pl. Ezt az adatlapot ki hagyta jóvá? Mert a név rossz. És ez a napokban jöhetett létre, mert én néhány napja frissítettem a hibás nevek listáját, akkor még nem volt... dry.gif

Tipp: Azt javasolnám a moderátoroknak, hogy mostantól az alábbi nemzetiségű sztárok adatlapjainak elfogadása előtt dobjanak nekem egy privátot, megmondom, hogy jó-e a név vagy sem: Argentína, Bolívia, Chile, Costa Rica, Dominikai Köztársaság, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Kolumbia, Kuba, Mexikó, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Spanyolország, Uruguay, Venezuela.
2010. augusztus 14. 17:41 #148
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Nagyon régóta forog a fejemben egy terv, miszerint meg akarom csinálni azt egyik kedvenc együttesem énekesnői közül az egyiket. 3 tagú a csapat, de a másik kettőt én nem szeretem, és nem is tudok róluk szinte semmit. Lehetséges olyat csinálni, hogy a szóban forgó adatlapot megcsinálom, beleírom a többi tagot a bemutatásba, és őket - ha valaki szeretné, majd megcsinálja? Nekem amúgyis sok lenne 3 adatlap egyszerre.

Megvárom a választ, addig nem kezdem el.

Köszi a segítséget!
2010. augusztus 14. 17:58 #149
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.14. 16:53)
Na pl. Ezt az adatlapot ki hagyta jóvá? Mert a név rossz. És ez a napokban jöhetett létre, mert én néhány napja frissítettem a hibás nevek listáját, akkor még nem volt...  dry.gif
Tipp: Azt javasolnám a moderátoroknak, hogy mostantól az alábbi nemzetiségű sztárok adatlapjainak elfogadása előtt dobjanak nekem egy privátot, megmondom, hogy jó-e a név vagy sem: Argentína, Bolívia, Chile, Costa Rica, Dominikai Köztársaság, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Kolumbia, Kuba, Mexikó, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Spanyolország, Uruguay, Venezuela.


imdb-ről vagy wikipédiából 2 kattintással kideríthető, nem kellesz ehhez szerintem. Minden ki lesz javítva ahogy Freeze lerendezi a dolgokat. Én sem tudom sutyiban ki hagy jóvá rosszul adatlapokat, mert nem jelentkezik. Javaslat: Van elég javítanivaló cikk, neeem?
2 felhasználónak tetszik: Gabor28, Billy Costigan
2010. augusztus 14. 18:00 #150
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.08.14. 17:41)
Sziasztok!
Nagyon régóta forog a fejemben egy terv, miszerint meg akarom csinálni azt egyik kedvenc együttesem énekesnői közül az egyiket. 3 tagú a csapat, de a másik kettőt én nem szeretem, és nem is tudok róluk szinte semmit. Lehetséges olyat csinálni, hogy a szóban forgó adatlapot megcsinálom, beleírom a többi tagot a bemutatásba, és őket - ha valaki szeretné, majd megcsinálja? Nekem amúgyis sok lenne 3 adatlap egyszerre.
Megvárom a választ, addig nem kezdem el.
Köszi a segítséget!


Nyugodtan csináld, hisz minden személynek külön lap kell.
Ha valakit megcsinálsz akkor lesz lapja, ha a többieknek nem csinálsz, akkor azoknak nem lesz.
2010. augusztus 14. 18:17 #151
- törölt felhasználó -    
Rendben, hamarosan nekilátok! smileeee.gif
2010. augusztus 14. 20:10 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.14. 17:58)
imdb-ről vagy wikipédiából 2 kattintással kideríthető, nem kellesz ehhez szerintem. Minden ki lesz javítva ahogy Freeze lerendezi a dolgokat. Én sem tudom sutyiban ki hagy jóvá rosszul adatlapokat, mert nem jelentkezik. Javaslat: Van elég javítanivaló cikk, neeem?


Nincs benne a Wikipédiában, mert nem egy nevezetes valaki (se az angolban, se a spanyolban), az IMDb-t nem néztem. De ez esetben (jó, tudom, ne kezdjem megint, bocs) ismét egy olyan triviális névről van szó, amely csak García alakban létezik; spanyolul legalábbis, és a hölgy argentin, ha jól látom. smileeee.gif

A cikkeket javítom is, folyamatosan. Mivel ezt vállaltam. Még kértem is, hogy jelezzétek, ha valamelyikben hiba van, de valahogy nem igazán jönnek az üzenetek. Hát ennyit erről, hogy mennyire érdekli a tagokat a minőség (tisztelet annak az egy-két kivételnek). dry.gif
1 felhasználónak tetszik: EszterLondon
2010. augusztus 14. 22:29 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.14. 17:58)
Én sem tudom sutyiban ki hagy jóvá rosszul adatlapokat, mert nem jelentkezik.

Jó bevallom, én voltam! _nevet.gif rohog.gif
2010. augusztus 14. 22:39 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (Billy Costigan @ 2010.08.14. 22:29)
Jó bevallom, én voltam!  _nevet.gif  rohog.gif


Mondjuk el lehet viccelődni ezen az egészen (és lehet engem utálni), de megjegyzem, az éppen általad említett "minőséghez" az is hozzátartozik, hogy a régi tagok sem szarnak bele a szabályokba, és megpróbálnak minőségi adatlapokat létrehozni, ami ott kezdődik, hogy helyesen írjuk le a sztárok neveit, ugyebár. Még egyszer, én kérek elnézést. beer.gif
2010. augusztus 14. 22:41 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.14. 17:58)
Én sem tudom sutyiban ki hagy jóvá rosszul adatlapokat, mert nem jelentkezik.


Na jó, én bevallom, hogy nem én... biggrin.gif
2010. augusztus 14. 22:53 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.14. 22:39)
Mondjuk el lehet viccelődni ezen az egészen (és lehet engem utálni), de megjegyzem, az éppen általad említett "minőséghez" az is hozzátartozik, hogy a régi tagok sem szarnak bele a szabályokba, és megpróbálnak minőségi adatlapokat létrehozni, ami ott kezdődik, hogy helyesen írjuk le a sztárok neveit, ugyebár. Még egyszer, én kérek elnézést. beer.gif

Nem tudom ez miért nekem van címezve.
Toto beírására reagáltam, ennyi történt, nyugalom. smileeee.gif
2010. augusztus 16. 09:17 #157
- törölt felhasználó -    
Van egy sztár akit én nagyon kedvelek, és a szerkesztője már majdnem 2 éve nem nyúlt az adatlaphoz, azonban neki nagy kedvence a sztár. Megéri próbálkozni nála?
2010. augusztus 16. 09:19 #158
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2010.08.16. 09:17)
Van egy sztár akit én nagyon kedvelek, és a szerkesztője már majdnem 2 éve nem nyúlt az adatlaphoz, azonban neki nagy kedvence a sztár. Megéri próbálkozni nála?

Egy levelet megér, maximum eléred, hogy frissíti, az is valami. Ha, pedig szerencséd van, akkor megkapod tőle. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: EszterLondon
2010. augusztus 16. 09:21 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (nozso13 @ 2010.08.16. 09:19)
Egy levelet megér, maximum eléred, hogy frissíti, az is valami. Ha, pedig szerencséd van, akkor megkapod tőle. smileeee.gif

Köszi, megpróbálom. meghajolo.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: nozso13
2010. augusztus 16. 10:43 #160
- törölt felhasználó -    
David Caruso adatlapján láttam, hogy az utolsó frissítést Brittany20 végezte, de nem ő szerkeszti. Ez azt jelenti, hogy a szerkesztője elhanyagolja az adatlapot?
http://starity.hu/sztarok/david-caruso/
19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!