Starity

!!! Adatlapok Szerkesztésének Szabályai !!!

19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 10. 16:49 #101
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (dijja @ 2010.08.10. 16:28)
Akkor lehet, hogy meg kellene szüntetni a "Sztárszakértő"-s kitüntetést is, hiszen gondolom arra hajtanak sokan, akik elvállalnak mindenféle adatlapot unsure.gif

Ha úgy vesszük, akkor minden kitüntetésbe bele lehetne kötni. Én mondjuk nem azért járok fel ide, hogy minél nagyobb legyen a kitüntetésem. Én úgy vagyok vele, ha találok képeket, akkor azt szeretném mással is megosztani. Az adatlapokat szintén azért csinálom. Én azt tudom róla, hát leírom.
Én imádok az adatlapokkal foglalkozni. Őszintén szólva én a 60 adatlapot kevésnek találom, de hát ez a szabály. pardon.gif

Az adatlapok szerkesztéséről, pedig már írtam egy másik topikban, leírtam, hogyan lehet adatokat találni. Ettől többet nem tudok tenni. Ha valaki ír, hogy segítsek, eddig is segítettem, ezután is fogok. Itt arról van szó, hogy sokan nem veszik a fáradságot, hogy utána nézzenek a dolgoknak. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: xBlondie, Rap4ever8
2010. augusztus 10. 16:49 #102
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2010.08.10. 16:38)
Ne haragudjatok, nem akarok beleszólni, de én azt is javasolnám, hogy addig ne lehessen új adatlapot létrehozni ill. felvenni míg a többi nincs rendben.  dry.gif  Rengeteg az olyan adatlapú sztár a fórumon, akit a kis zöldfülűek hoznak létre és nem írnak róluk egy mondatot sem. Nekem vannak kisebb nevű sztárjaim is és mégis tudtam róluk 10 mondatot összekaparni. Vegyék csak szépen elő a google fordítót vagy akármit, majd amit kidob szépen fogalmazzák meg. Nem hiszem, hogy ártana nekik, hogy ha fogalmazni tanulnak. Ha pedig nem lehet az adott személyről semmit se írni, akkor az nem sztár. reklamalo.gif 
Bocsi a véleménynyilvánításért.

Na ezzel teljesen egyetértek! smileeee.gif Szebben nem is írhattam volna. Köszi! biggrin.gif
2010. augusztus 10. 16:52 #103
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 16:49)
Ha úgy vesszük, akkor minden kitüntetésbe bele lehetne kötni. Én mondjuk nem azért járok fel ide, hogy minél nagyobb legyen a kitüntetésem. Én úgy vagyok vele, ha találok képeket, akkor azt szeretném mással is megosztani. Az adatlapokat szintén azért csinálom. Én azt tudom róla, hát leírom. 
Én imádok az adatlapokkal foglalkozni. Őszintén szólva én a 60 adatlapot kevésnek találom, de hát ez a szabály. pardon.gif 
Az adatlapok szerkesztéséről, pedig már írtam egy másik topikban, leírtam, hogyan lehet adatokat találni. Ettől többet nem tudok tenni. Ha valaki ír, hogy segítsek, eddig is segítettem, ezután is fogok. Itt arról van szó, hogy sokan nem veszik a fáradságot, hogy utána nézzenek a dolgoknak.  sad.gif

Kedves vagy, hogy leírtad ezt nekünk, és én is totál így vagyok vele. Én nem kitüntetéseket akarok csak egyáltalán, szeretek azokkal a sztárokkal foglalkozni, akiket tisztelek vagy tehetségesnek tartok.
Kérés: Belinkelnéd azt a topicot ahova az infógyűjtésről írtál? smileeee.gif
2010. augusztus 10. 16:55 #104
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (EszterLondon @ 2010.08.10. 16:52)
Kedves vagy, hogy leírtad ezt nekünk, és én is totál így vagyok vele. Én nem kitüntetéseket akarok csak egyáltalán, szeretek azokkal a sztárokkal foglalkozni, akiket tisztelek vagy tehetségesnek tartok.
Kérés: Belinkelnéd azt a topicot ahova az infógyűjtésről írtál? smileeee.gif

Ott találod az aláírásomban : az oldalakkal kapcsolatos tudnivalók, ötletek, tippeknél wink.gif
Nem egy egetrengető dolog. rolleyes.gif
2010. augusztus 10. 16:58 #105
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 16:55)
Ott találod az aláírásomban : az oldalakkal kapcsolatos tudnivalók, ötletek, tippeknél wink.gif
Nem egy egetrengető dolog.  rolleyes.gif

Ó, nagyon kösziii!!! biggrin.gif biggrin.gif beer.gif
2010. augusztus 10. 17:48 #106
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (Dancsy @ 2010.08.10. 16:45)
Nem akarok beleszólni, de ennyi erővel minden kitüntetést be lehetne szüntetni, mert minden felelőtlenség ebből indul ki. Aki állandóan a fórumon írkál, az a "Nagydumás"-ra hajt, aki ismeretlenül ír véleményeket, az a "Kritikus"-ra és így tovább. Persze tisztelet a kivételnek...rolleyes.gif



Igen tudom...én nem mondom, hogy hülyeség ez a kitüntetősdi, csak sokan teljesen elkalandoznak abba az irányba, hogy: "jajj legyen a legtöbb szavazatom, jajj legyen sok kitüntetésem, meg sok barátom" dry.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Dancsy, RachelWillows, EszterLondon
2010. augusztus 10. 17:52 #107
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (dijja @ 2010.08.10. 17:48)
Igen tudom...én nem mondom, hogy hülyeség ez a kitüntetősdi, csak sokan teljesen elkalandoznak abba az irányba, hogy: "jajj legyen a legtöbb szavazatom, jajj legyen sok kitüntetésem, meg sok barátom" dry.gif  dry.gif


Majd leszoknak róla. Kissé röhej, hogy egy zöldfülünek több szavazata van, mint egy törzsvendégnek, vagy egy kiemelt tagnak, vagy akár egy moderátornak, de most komolyan... nem mind1?!

Gyűjtsék a barátokat is, ha nekik ez így jó. Az aztán a legkevésbé zavaró tényező.

A kitüntetés oké, már más kérdés. Ellenben abban biztos vagyok, hogy Képek Királya címet soha nem fognak kapni, ugyanúgy ahogy Kritikus-t sem, hiszen nem nagyon megy az összefüggő mondatok alkotása a legtöbb embernek... az nem vélemény, hogy IMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDDOOMMmm és pont ezért úgyis törlésre kerül.
8 felhasználónak tetszik: Bessie, Dancsy, RachelWillows, xBlondie, cocoselly, Rap4ever8, EszterLondon, BunnyGirl
2010. augusztus 10. 17:57 #108
- törölt felhasználó -    
Nekem az lenne az ötletem (csak tartok tőle, hogy kivitelezhetetlen) hogy egy-két tapasztaltabb moderátort rá kellene állítani az újonnan létrejövő adatlapokra, és alaposan nézze át őket (kezdve a sztár nevével, hogy jól van-e leírva), és szerkessze őket úgy át, hogy legyen egy kiindulási alap, hogy kellene kinéznie, ahogy a cikkekkel is csináljuk. Ugyanis rengeteg olyan adatlappal találkoztam, ahol az életrajz és a bevezető óvodastílusban íródott rajongói beszámolónak elmenne (minden mondat végén három felkiáltójellel és szóközök nélkül, ahogy megszokhattuk). És az ilyen szerkesztőknek aztán hiába is írunk, mert nem is érdekli őket az egész.
2010. augusztus 10. 18:01 #109
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.10. 17:52)
Majd leszoknak róla. Kissé röhej, hogy egy zöldfülünek több szavazata van, mint egy törzsvendégnek, vagy egy kiemelt tagnak, vagy akár egy moderátornak, de most komolyan... nem mind1?!
Gyűjtsék a barátokat is, ha nekik ez így jó. Az aztán a legkevésbé zavaró tényező.
A kitüntetés oké, már más kérdés. Ellenben abban biztos vagyok, hogy Képek Királya címet soha nem fognak kapni, ugyanúgy ahogy Kritikus-t sem, hiszen nem nagyon megy az összefüggő mondatok alkotása a legtöbb embernek... az nem vélemény, hogy IMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDDOOMMmm és pont ezért úgyis törlésre kerül.

A HQP-n azért több időbe került törzsvendégnek lenni. biggrin.gif Na de mindegy. smileeee.gif
De azt nehéz elhinnem, hogy nehéz egy pár épkézláb mondatot összehozni valakiről, akiről épp véleményt írnak. A "nem ismerem, de biztos jó..." kezdetű mondattól meg falra tudnék mászni. Bezzeg, ha veszekedni kell akkor van véleményük. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Brittany20, Dancsy, RachelWillows, EszterLondon
2010. augusztus 10. 18:02 #110
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.10. 17:57)
Nekem az lenne az ötletem (csak tartok tőle, hogy kivitelezhetetlen) hogy egy-két tapasztaltabb moderátort rá kellene állítani az újonnan létrejövő adatlapokra, és alaposan nézze át őket (kezdve a sztár nevével, hogy jól van-e leírva), és szerkessze őket úgy át, hogy legyen egy kiindulási alap, hogy kellene kinéznie, ahogy a cikkekkel is csináljuk. Ugyanis rengeteg olyan adatlappal találkoztam, ahol az életrajz és a bevezető óvodastílusban íródott rajongói beszámolónak elmenne (minden mondat végén három felkiáltójellel és szóközök nélkül, ahogy megszokhattuk). És az ilyen szerkesztőknek aztán hiába is írunk, mert nem is érdekli őket az egész.


Ezt csinálja _ToTo_!!! Ő a mi "adatlapgurunk" smileeee.gif

A többiek pedig néha besegítenek, köztük én is, és pontosan az a folyamat ahogy leírod. Legalábbis részremről ellenőrzök mindent, amit leírtak az adatlapra, kiegészítem ha úgy van... stb. az életrajzot ellenben nem fogom megírni a szerkesztő helyett.
1 felhasználónak tetszik: EszterLondon
2010. augusztus 10. 18:05 #111
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.10. 17:57)
Nekem az lenne az ötletem (csak tartok tőle, hogy kivitelezhetetlen) hogy egy-két tapasztaltabb moderátort rá kellene állítani az újonnan létrejövő adatlapokra, és alaposan nézze át őket (kezdve a sztár nevével, hogy jól van-e leírva), és szerkessze őket úgy át, hogy legyen egy kiindulási alap, hogy kellene kinéznie, ahogy a cikkekkel is csináljuk. Ugyanis rengeteg olyan adatlappal találkoztam, ahol az életrajz és a bevezető óvodastílusban íródott rajongói beszámolónak elmenne (minden mondat végén három felkiáltójellel és szóközök nélkül, ahogy megszokhattuk). És az ilyen szerkesztőknek aztán hiába is írunk, mert nem is érdekli őket az egész.

Ha nem figyel oda arra, amit javasoltok, azoktól el kéne venni a jogot, hogy szerkeszthessenek.
2010. augusztus 10. 18:06 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.10. 18:02)
Ezt csinálja _ToTo_!!! Ő a mi "adatlapgurunk"  smileeee.gif 
A többiek pedig néha besegítenek, köztük én is, és pontosan az a folyamat ahogy leírod. Legalábbis részremről ellenőrzök mindent, amit leírtak az adatlapra, kiegészítem ha úgy van... stb. az életrajzot ellenben nem fogom megírni a szerkesztő helyett.


Akkor nem is mondtam annyira hülyeséget. beer.gif
Hát nyilván nem is lehet megírni helyette az életrajzot, csak legalább az a pármondatos bevezető legyen frankó, lexikonba illő, nagyon sokan (sajnos) úgysem olvassák tovább. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Brittany20, EszterLondon
2010. augusztus 10. 18:06 #113
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.10. 18:02)
Ezt csinálja _ToTo_!!! Ő a mi "adatlapgurunk"  smileeee.gif 
A többiek pedig néha besegítenek, köztük én is, és pontosan az a folyamat ahogy leírod. Legalábbis részremről ellenőrzök mindent, amit leírtak az adatlapra, kiegészítem ha úgy van... stb. az életrajzot ellenben nem fogom megírni a szerkesztő helyett.

blink.gif Még szép! Ha nem tudja, akkor ne csinálja.
1 felhasználónak tetszik: EszterLondon
2010. augusztus 10. 18:08 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 18:05)
Ha nem figyel oda arra, amit javasoltok, azoktól el kéne venni a jogot, hogy szerkeszthessenek.


Igen, csak sajnos ezen az alapon nagyon sok szerkesztőtől el lehetne venni, és vannak köztük többek által megbecsült régiek is. unsure.gif
2010. augusztus 10. 18:08 #115
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.10. 18:06)
Akkor nem is mondtam annyira hülyeséget. beer.gif
Hát nyilván nem is lehet megírni helyette az életrajzot, csak legalább az a pármondatos bevezető legyen frankó, lexikonba illő, nagyon sokan (sajnos) úgysem olvassák tovább. smileeee.gif

Sokan azt sem tudják, hogy van bővebb életrajz, filmográfia és az adatlapról a képeket is meg lehet nézni! Komolyan! Van ilyen! ohmy.gif ohmy.gif
2010. augusztus 10. 18:10 #116
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.10. 17:57)
Nekem az lenne az ötletem (csak tartok tőle, hogy kivitelezhetetlen) hogy egy-két tapasztaltabb moderátort rá kellene állítani az újonnan létrejövő adatlapokra, és alaposan nézze át őket (kezdve a sztár nevével, hogy jól van-e leírva), és szerkessze őket úgy át, hogy legyen egy kiindulási alap, hogy kellene kinéznie, ahogy a cikkekkel is csináljuk. Ugyanis rengeteg olyan adatlappal találkoztam, ahol az életrajz és a bevezető óvodastílusban íródott rajongói beszámolónak elmenne (minden mondat végén három felkiáltójellel és szóközök nélkül, ahogy megszokhattuk). És az ilyen szerkesztőknek aztán hiába is írunk, mert nem is érdekli őket az egész.


S csak azokról kerüljön ki adatlap, akiről van legalább fotósorozat vagy készült róla "piros szőnyeges" fotózás! Van közel 8000 "sztár", akinek jó, ha harmada ismert. Tudom ez szubjektív, de egy filmbeli 1 mondatért ne legyen minden statisztának adatlapja!
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Gabor28, EszterLondon, Gajcsi, Kelsey
2010. augusztus 10. 18:14 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 18:08)
Sokan azt sem tudják, hogy van bővebb életrajz, filmográfia és az adatlapról a képeket is meg lehet nézni! Komolyan! Van ilyen!  ohmy.gif  ohmy.gif


Ez is igaz, bár én már olyannal is találkoztam, aki meg csak azt tudta, mást sem (pl. hogy hogyan lehet a fórumban eligazodni vagy rákeresni másra).
2010. augusztus 10. 18:20 #118
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.08.10. 18:14)
Ez is igaz, bár én már olyannal is találkoztam, aki meg csak azt tudta, mást sem (pl. hogy hogyan lehet a fórumban eligazodni vagy rákeresni másra).

Na a kereső témát hagyjuk. biggrin.gif Azt se tudják, hogy 3 kereső van az oldalon. rohog.gif Főleg, hogy semelyiket nem használják. dry.gif
2010. augusztus 10. 18:30 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tamás2.0 @ 2010.08.10. 18:10)
S csak azokról kerüljön ki adatlap, akiről van legalább fotósorozat vagy készült róla "piros szőnyeges" fotózás! Van közel 8000 "sztár", akinek jó, ha harmada ismert. Tudom ez szubjektív, de egy filmbeli 1 mondatért ne legyen minden statisztának adatlapja!


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy viszont bonyolultabb utólag kapcsolni egy fórumtémához az akkor még nem létező sztáradatlapot, mintha már megvan. Szóval nem tudom, melyik a jobb.
2010. augusztus 10. 19:45 #120
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 18:01)
A HQP-n azért több időbe került törzsvendégnek lenni. biggrin.gif Na de mindegy. smileeee.gif


Nem is volt ennyi felesleges off téma, ez vagy az tetszik, meg szólánc szólánc hátán, és az off részben nem is számolta a rendszer a szavazatokat.
2 felhasználónak tetszik: EszterLondon, Gajcsi
19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!