Starity

!!! Adatlapok Szerkesztésének Szabályai !!!

19 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 10. 19:49 #121
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.08.10. 19:45)
Nem is volt ennyi felesleges off téma, ez vagy az tetszik, meg szólánc szólánc hátán, és az off részben nem is számolta a rendszer a szavazatokat.

Ördögi kör, nem? biggrin.gif
2010. augusztus 11. 00:07 #122
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.08.10. 19:45)
Nem is volt ennyi felesleges off téma, ez vagy az tetszik, meg szólánc szólánc hátán, és az off részben nem is számolta a rendszer a szavazatokat.


Igen...és szerintem ez lehetne most is így. Régen úgymond "meg kellett dolgozni" azért, hogy valaki eggyel feljebb léphessen a létrán. (és nem úgy, hogy külön hsz-ekbe irogatom öt percenként, hogy még mennyi van hátra az 1000-ig dry.gif )

mondjuk ez már megint nem ide tartozik rohog.gif
2010. augusztus 11. 01:19 #123
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.10. 16:49)
Ha úgy vesszük, akkor minden kitüntetésbe bele lehetne kötni. Én mondjuk nem azért járok fel ide, hogy minél nagyobb legyen a kitüntetésem. Én úgy vagyok vele, ha találok képeket, akkor azt szeretném mással is megosztani. Az adatlapokat szintén azért csinálom. Én azt tudom róla, hát leírom. 
Én imádok az adatlapokkal foglalkozni. Őszintén szólva én a 60 adatlapot kevésnek találom, de hát ez a szabály. pardon.gif 
Az adatlapok szerkesztéséről, pedig már írtam egy másik topikban, leírtam, hogyan lehet adatokat találni. Ettől többet nem tudok tenni. Ha valaki ír, hogy segítsek, eddig is segítettem, ezután is fogok. Itt arról van szó, hogy sokan nem veszik a fáradságot, hogy utána nézzenek a dolgoknak.  sad.gif


Igen ezzel én is így vagyok. Kevésnek találom a 60 adatlapot, mert szeretem csinálni. Jóval azelőtt, hogy a kitüntetéseket és a limitet bevezették közel 300 adatlapom volt. Jó elismerem, hogy az talán tényleg sok, de azokat is frissítettem és tudtam mindegyikkel foglalkozni. Most van, aki csak felhalmozza a lapokat és egyáltalán nem is foglalkozik vele. A képfeltöltést szintén azért csinálom, mert szeretem. Ha csak egy embernek örömet tudtam okozni a feltöltött képeimmel akkor már megérte a ráfordított időt. Volt egy rövid időszak, amikor engem is nagyon zavartak a zöldfülűek és itt akartam hagyni az oldalt, de megtanultam nem foglalkozni velük. Ameddig van itt olyan ember aki értékeli a feltöltött képeket és ameddig én is találok képet a kedvenceimről addig megéri maradni. Már csak a magazin részleg idegesít a napi 2-3 Justin Bieber-cikkel és a rengeteg Disney-sztáros "hírrel", de majd hozzászokok ahhoz is. Engem az se zavarna, ha megszűnnének a kitüntetések. A szavazás beszüntetésének pedig kifejezetten örülnék, mert zavaró a rengeteg "szavazz rám" kérés. Természetesen én is segítek annak, aki kéri, de arról már lemondtam, hogy én írjak valakinek, hogy mit kéne másképp csinálni. Nincs értelme, mert nem érdekli őket...
5 felhasználónak tetszik: bibicsibi, .KT., Bessie, EszterLondon, amira17
2010. augusztus 11. 01:40 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.10. 15:00)
Azért nem vettük még el tőle Fruzsi adatlapját mert nem telt le a három hónap. 2010.05.21-én volt utóljára aktív, és ma még csak 2010.08.11. van... ha jól számolom még van 10 napja bejelentkezni...

Tudom nem kiemelt tag, de ezer éve regisztrált, talán annyit csak érdemelne ő is, hogy megírjuk neki, hogy el lett véve, nem? Vagy el lesz véve, vagy hogy mik a szabályok, mert az sem biztos, hogy tudja. mellow.gif Kiemelt tag ide vagy oda, attól vannak olyan emberkék akiknek nincs odaírva a neve mellé ez, mégis azt hiszem tiszteletet érdemel(né)nek, hiszen többet tettek a fórumért (most nem feltétlen csak tocikára célzok, bár őt annyira sose figyeltem unsure.gif ) mint egy két egy hete regisztrált, máris 2000 hozzászólással "büszkélkedő" 10-12 éves intervallumba tartozó egyed.
Megértem én azt is, hogy frissíteni kell az adatlapokat, stb, de nem feltétlen az a legjobb megoldás, ha olyan kezébe adjuk, aki azt sem tudja, mi az az életrajz, vagy ha éppen tudja hogy mi a frász, akkor is ír 3 mondatot, 'oszt csókolom. Lehet hogy túlságosan HQP-hez ragadt vagyok, de könyörgöm, a szintet nem feltétlen muszáj lejjebb adni, és ha így haladunk, akkor néhányunkon kívül, akik tényleg foglalkozunk ezzel az egésszel, tényleg nem marad senki aki csinálná, így szint sem marad, illetve szegedi tájszólással élve a béka s*gge alá süllyed.
Nem az okoskodás a célom, csak rettentő mód zavar, ami mostanában megy nea.gif
14 felhasználónak tetszik: bibicsibi, Brittany20, inspiredboy, .KT., Rap4ever8, lolagirl5, Bessie, EszterLondon, amira17, cocoselly, Gabor28, Gajcsi, Beba13, dave095
2010. augusztus 11. 06:45 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tamás2.0 @ 2010.08.10. 18:10)
S csak azokról kerüljön ki adatlap, akiről van legalább fotósorozat vagy készült róla "piros szőnyeges" fotózás! Van közel 8000 "sztár", akinek jó, ha harmada ismert. Tudom ez szubjektív, de egy filmbeli 1 mondatért ne legyen minden statisztának adatlapja!

Sajnos nem lehet minden filmet megnézni, amit ők látnak, másképp viszont nem tudod megoldani azt, hogy megismerd a "sztár" munkásságát. Egy filmadatlapról nem tudod megállapítani, hogy az adott személy hány percet játszik a filmben és, hogy az a karakter mennyire fontos. Tehát ezt nehéz kiszűrni.
1 felhasználónak tetszik: EszterLondon
2010. augusztus 11. 06:59 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.08.11. 01:19)
Igen ezzel én is így vagyok. Kevésnek találom a 60 adatlapot, mert szeretem csinálni. Jóval azelőtt, hogy a kitüntetéseket és a limitet bevezették közel 300 adatlapom volt. Jó elismerem, hogy az talán tényleg sok, de azokat is frissítettem és tudtam mindegyikkel foglalkozni. Most van, aki csak felhalmozza a lapokat és egyáltalán nem is foglalkozik vele. A képfeltöltést szintén azért csinálom, mert szeretem. Ha csak egy embernek örömet tudtam okozni a feltöltött képeimmel akkor már megérte a ráfordított időt. Volt egy rövid időszak, amikor engem is nagyon zavartak a zöldfülűek és itt akartam hagyni az oldalt, de megtanultam nem foglalkozni velük. Ameddig van itt olyan ember aki értékeli a feltöltött képeket és ameddig én is találok képet a kedvenceimről addig megéri maradni. Már csak a magazin részleg idegesít a napi 2-3 Justin Bieber-cikkel és a rengeteg Disney-sztáros "hírrel", de majd hozzászokok ahhoz is. Engem az se zavarna, ha megszűnnének a kitüntetések. A szavazás beszüntetésének pedig kifejezetten örülnék, mert zavaró a rengeteg "szavazz rám" kérés. Természetesen én is segítek annak, aki kéri, de arról már lemondtam, hogy én írjak valakinek, hogy mit kéne másképp csinálni. Nincs értelme, mert nem érdekli őket...

Nekem nincs annyi adatlapom, mint neked, de én is igyekszem frissíteni kéthetente. Hogy miért? Nem attól félek, hogy felszólítanak, hogy frissítsem, hanem, mert szeretek velük foglalkozni.
Azt már én is unom, hogy naponta több Justin Bieberes cikk jelenik meg a magazinban. Mást sem lehet olvasni szinte csak azt, hogy Justin Bieberrel mi történt. Van egy olyan érzésem, hogy Justintól vannak tehetségesebb sztárok is, de róluk nem jelenik meg ennyi cikk.
A kitüntetéseket felőlem meg lehet hagyni, mert azért, ha látsz több vörös csillaggal rendelkező felhasználót a fórumon, akkor tudod, hogy ő már valószínűleg tapasztalt fórumozó és ha valami gondod akad vagy nem értesz valamit, akkor ő valószínűleg tud segíteni.
Amit én megszüntetnék az a szavazás. Engem borzalmasan zavar, hogy egy új értesítést kaptam és az már megint az, hogy valaki szavazott rám. Ha nem lehet megszüntetni, akkor valahogy úgy kellene megoldani, hogy elfogadod-e a szavazatot vagy sem.
3 felhasználónak tetszik: EszterLondon, Beba13, Lexy
2010. augusztus 11. 09:23 #127
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2010.08.11. 01:40)
Tudom nem kiemelt tag, de ezer éve regisztrált, talán annyit csak érdemelne ő is, hogy megírjuk neki, hogy el lett véve, nem? Vagy el lesz véve, vagy hogy mik a szabályok, mert az sem biztos, hogy tudja. mellow.gif  Kiemelt tag ide vagy oda, attól vannak olyan emberkék akiknek nincs odaírva a neve mellé ez, mégis azt hiszem tiszteletet érdemel(né)nek, hiszen többet tettek a fórumért (most nem feltétlen csak tocikára célzok, bár őt annyira sose figyeltem unsure.gif ) mint egy két egy hete regisztrált, máris 2000 hozzászólással "büszkélkedő" 10-12 éves intervallumba tartozó egyed.
Megértem én azt is, hogy frissíteni kell az adatlapokat, stb, de nem feltétlen az a legjobb megoldás, ha olyan kezébe adjuk, aki azt sem tudja, mi az az életrajz, vagy ha éppen tudja hogy mi a frász, akkor is ír 3 mondatot, 'oszt csókolom. Lehet hogy túlságosan HQP-hez ragadt vagyok, de könyörgöm, a szintet nem feltétlen muszáj lejjebb adni, és ha így haladunk, akkor néhányunkon kívül, akik tényleg foglalkozunk ezzel az egésszel, tényleg nem marad senki aki csinálná, így szint sem marad, illetve szegedi tájszólással élve a béka s*gge alá süllyed.
Nem az okoskodás a célom, csak rettentő mód zavar, ami mostanában megy nea.gif


Nyugi, nem is venném el csak úgy. Mielőtt elveszem, azért ha tudok minden tagnak írok e-mailt... nem csak úgy átadom, mert tényleg lehet, hogy szeretné megtartani, csak egyszerűen nem volt érkezése fellépni az oldalra. wink.gif
2010. augusztus 11. 14:45 #128
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
A kitüntetésekre és szavazatokra térve:
Én, mikor először megláttam , hogy mennyi új zöldfülű van, rögtön azt hittem, hogy most már az oldalnak az a lényege, hogy kinek van több kitüntetése/szavazata. Legtöbb szavazatoknál a lányok közül a másodiknak ez a státusza: Aki rám szavazz arra én is szavazok:) Mondanom sem kell: 1259 szavazat. Jelenleg. Na erről inkább nem kívánok nyilatkozni, mert nem tudnám elkerülni a nem kívánt trágárkodásokat.
Szóval nekem is volt olyan időszakom, (még egy másik regisztrációmnál, amit még a mostani előtt hoztam létre) hogy kifejezetten a kitüntetésekre hajaztam, és rájöttem, hogy ez mennyire idegesítő dolog, szóval inkább hagytam az egészet. Most már azért vagyok fönt és azért írok, mert szeretek itt lenni, nem azért, hogy 2 hét alatt megszerezzem a kék kitüntetéses kritikust vagy nem tudom.
2010. augusztus 11. 20:53 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (EszterLondon @ 2010.08.11. 14:45)
A kitüntetésekre és szavazatokra térve:
Én, mikor először megláttam , hogy mennyi új zöldfülű van, rögtön azt hittem, hogy most már az oldalnak az a lényege, hogy kinek van több kitüntetése/szavazata. Legtöbb szavazatoknál a lányok közül a másodiknak ez a státusza: Aki rám szavazz arra én is szavazok:) Mondanom sem kell: 1259 szavazat. Jelenleg. Na erről inkább nem kívánok nyilatkozni, mert nem tudnám elkerülni a nem kívánt trágárkodásokat. 
Szóval nekem is volt olyan időszakom, (még egy másik regisztrációmnál, amit még a mostani előtt hoztam létre) hogy kifejezetten a kitüntetésekre hajaztam, és rájöttem, hogy ez mennyire idegesítő dolog, szóval inkább hagytam az egészet. Most már azért vagyok fönt és azért írok, mert szeretek itt lenni, nem azért, hogy 2 hét alatt megszerezzem a kék kitüntetéses kritikust vagy nem tudom.



Én ennél jobban már csak azt útálom amikor kiírják az üzenőfalamra, hogy 'szavaztam, légyszi szavazz vissza', nézem eggyel sem nőtt a szavazatom száma. Csak átverés, mert azt gondolja majd visszaszavaz rá az illető és így gyarapszik neki a szavazata száma dry.gif
Persze engem aztán nem érdekel, hogy tényleg szavazott e vagy sem, mert én aztán nem szavazok vissza úgysem. Akik megérdemelték a szavazatot azokra már régebben úgy is szavaztam.
3 felhasználónak tetszik: EszterLondon, Zsüdi, BunnyGirl
2010. augusztus 11. 22:26 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2010.08.11. 20:53)
Én ennél jobban már csak azt útálom amikor kiírják az üzenőfalamra, hogy 'szavaztam, légyszi szavazz vissza', nézem eggyel sem nőtt a szavazatom száma. Csak átverés, mert azt gondolja majd visszaszavaz rá az illető és így gyarapszik neki a szavazata száma dry.gif 
Persze engem aztán nem érdekel, hogy tényleg szavazott e vagy sem, mert én aztán nem szavazok vissza úgysem. Akik megérdemelték a szavazatot azokra már régebben úgy is szavaztam.

Ezzel csak annyit tehetsz, hogy egy ügyes kattintással törlöd pardon.gif
Amúgy én is csak azokra nyomok, aki megérdemli, hiába írja ki, ha nem találom rá méltónak, akkor úgysem szavazok smileeee.gif
De szerintem ez a szavazósdi nem akkora baj, vannak ennél fejfájósabb dolgok is smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: nozso13, amira17, EszterLondon, Zsüdi
2010. augusztus 12. 06:52 #131
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Hatalmas nagy íves kanyarokat veszünk a témától messzire... megkérhetlek titeket, hogy tényleg csak a szerkesztéssel kapcsolatos dolgokat írjátok ide? Így tényleg nem lesz értelme, mert senki nem fog visszaolvasni ennyi oldalt! blush.gif unsure.gif
2010. augusztus 12. 11:49 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.12. 06:52)
Hatalmas nagy íves kanyarokat veszünk a témától messzire... megkérhetlek titeket, hogy tényleg csak a szerkesztéssel kapcsolatos dolgokat írjátok ide? Így tényleg nem lesz értelme, mert senki nem fog visszaolvasni ennyi oldalt!  blush.gif  unsure.gif


Igaz, bocsi, kicsit elkanyarodtunk a szavazás felé, sorry blush.gif
2010. augusztus 12. 11:55 #133
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Ki az az admin, aki az adatlapokkal foglalkozik, szoval is akinek ezzel kapcsolatban lehet irni?
2010. augusztus 12. 11:57 #134
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet (agnes @ 2010.08.12. 11:55)
Ki az az admin, aki az adatlapokkal foglalkozik, szoval is akinek ezzel kapcsolatban lehet irni?

Szerintem az összes moderátor foglalkozhat adatlapokkal. Tehát ha valami problémád van, bármelyiknek írhatsz.
2010. augusztus 12. 12:47 #135
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (agnes @ 2010.08.12. 11:55)
Ki az az admin, aki az adatlapokkal foglalkozik, szoval is akinek ezzel kapcsolatban lehet irni?



Szerintem az _ToTo_ lesz..írta is Brit az előző oldalon, hogy ő az adatlapos smileeee.gif
2010. augusztus 12. 13:26 #136
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
koszonom mindkettotoknek
2010. augusztus 12. 13:40 #137
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Bocsi a témaváltás miatt.. sad.gif
2010. augusztus 12. 14:21 #138
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (nozso13 @ 2010.08.12. 11:57)
Szerintem az összes moderátor foglalkozhat adatlapokkal. Tehát ha valami problémád van, bármelyiknek írhatsz.


Ez igazából így is van. Mármint, hogy akármelyikünknek írhatsz, csak _ToTo_ a régi "nagy öreg" aki a fő adatlapos modi biggrin.gif
2010. augusztus 12. 17:36 #139
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Újabb szerkesztéssel kapcsolatos hiba, amit sokaknál felfedezek

Amennyiben átvesztek egy adatlapot, akkor ha már elvállaltátok szerkesztésre ne az legyen a lap alján, hogy:

Szerkesztette: 2009.. , előző szerkesztő neve

Ha már elvállaltátok és ott tudjátok magatoknál, akkor nyomjatok rá néha arra a SZERKESZTEM gombra és frissítsétek az adatokat. Én pl. jószívvel adtam oda minden adatlapomat életrajzzal együtt, hogy csak javítani kelljen rajta, és ne kelljen újra írni. De természetesen nincs javítva... úgy van elmentve ahogy odaadtam.

Az ilyen adatlapokat el fogom venni és vissza fogom adni a régi tulajdonosának vagy egy új szerkesztőnek aki foglalkozik vele!!

Remélem érthető a dolog dry.gif
6 felhasználónak tetszik: nozso13, amira17, Bessie, cocoselly, EszterLondon, BunnyGirl
2010. augusztus 13. 19:21 #140
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.12. 17:36)
Újabb szerkesztéssel kapcsolatos hiba, amit sokaknál felfedezek
Amennyiben átvesztek egy adatlapot, akkor ha már elvállaltátok szerkesztésre ne az legyen a lap alján, hogy:
Szerkesztette: 2009.. , előző szerkesztő neve
Ha már elvállaltátok és ott tudjátok magatoknál, akkor nyomjatok rá néha arra a SZERKESZTEM gombra és frissítsétek az adatokat. Én pl. jószívvel adtam oda minden adatlapomat életrajzzal együtt, hogy csak javítani kelljen rajta, és ne kelljen újra írni. De természetesen nincs javítva... úgy van elmentve ahogy odaadtam.
Az ilyen adatlapokat el fogom venni és vissza fogom adni a régi tulajdonosának vagy egy új szerkesztőnek aki foglalkozik vele!!
Remélem érthető a dolog  dry.gif

khm.. mint itt? omg.gif
http://starity.hu/profil/67879-timuja90/sztaradatlapok/
19 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!