Starity

Destiny’s Child

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 31. 00:23 #1
- törölt felhasználó -    
Eredetileg négyes felállásban indultak 1990-ben, ekkor a két alapító tag, Beyoncé Knowles, és LaTavia Robertson mindössze 9 évesek voltak. 1992-ben csatlakozott Beyonce unokatestvére Kelly Rowland, majd egy évvel később Beyonce padtársa LeToya Luckett. A lányok a "Killing Time" című dallal debütáltak, ami az 1997-es Men In Black Soundtrack-jén kapott helyet. Első nagylemezüket 1998. februárjában adták ki, Destiny's Child néven. LaTavia és LeToya elhagyta a csapatot, őket váltották Michelle Williams, Farrah Fraklin. Az év végén Farrah Franklin távozott. 2005. június 12.-én azonban egy barcelonai fellépésen bejelentették, hogy nem rendeznek több közös fellépést, hanem ezentúl mindenki a maga útját fogja járni saját zenei, színházi, televíziós vagy filmkarrierén.

Őket is nagyon szeretem, a Survivor jut először az eszembe róluk. Kár, hogy feloszlottak. Bee-n kívül a többieknek se nagyon jött be a szóló élet...

2010. augusztus 01. 10:37 #2
Lexi1272
Lexi1272
visszatérő vendég
 
Státusz♥ america's best dance crew ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.31.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 19
Azonosító: 132331
Offline offline
oh kár hogy feloszlottak én imádtam öket főleg beyoncét thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok